Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co kraj to....obyczaj???

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.09.2012 21:29

Hm bywałem na wielu zdarzeniach, z udziałem różnych innych służb SPoż, SG, i nie tylko (SOK tu trochę gorzej) i mogę stwierdzić, że nie można mieć zastrzeżeń do organizacji przez służby dyżurne, zabezpieczenia miejsca zdarzenia, oględzin, oczywiście zawsze może być lepiej. Ktoś tym musi kierować i koordynować. Z natury rzeczy jest to dochodzeniowiec ew. Prok.(nieczęsto), wytyczający kierunki działania grupy i techników. Ale przy denacie u nas nie wyobrażam sobie takiej zlewki.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2012 22:17

anakin napisał(a):
Bocian napisał(a):Nie wydaje mnie się. Z tym, że to takie opowieści z mchu i paproci, prawdopodobnie przedstawiające jednostkowe sytuacje a nie stan rzeczywisty różnych służb.


Nie jest to miejsce na rozmowy o szczegółach, jednak będę się upierał przy swoim, jeśli pozwolisz. :mrgreen:

Sądzisz, że takie sytuacje u nas nie mogą się zdarzyć? Czy gdziekolwiek indziej? Ale jest to raczej obraz zafałszowany przez jednostkowe wydarzenie. To jak z pasami w aucie. Jak ktoś nie zapnie i to go uratuje z wypadku to przez tydzień będą smęcić o bezzasadności ich stosowania. Ale nikt nie mówi, że milion razy uratowały komuś życie.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.09.2012 22:46

Bocian napisał(a):Sądzisz, że takie sytuacje u nas nie mogą się zdarzyć? Czy gdziekolwiek indziej? Ale jest to raczej obraz zafałszowany przez jednostkowe wydarzenie. To jak z pasami w aucie. Jak ktoś nie zapnie i to go uratuje z wypadku to przez tydzień będą smęcić o bezzasadności ich stosowania. Ale nikt nie mówi, że milion razy uratowały komuś życie.


Ja nie powiedziałem, że tam tak jest.
Opisałem jedynie wydarzenie, którego byłem świadkiem.
Być może to był jakiś odosobniony przypadek.....taka anomalia, niemniej jednak dla mnie trochę...nienormalne.

Oczywiście, że u nas coś takiego też może mieć miejsce.
I pewnie nie raz miało.
Obaj pewnie nie raz byliśmy świadkami niejednego "cudu"..
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2012 22:59

anakin napisał(a):Być może to był jakiś odosobniony przypadek.....taka anomalia, niemniej jednak dla mnie trochę...nienormalne.


I ja właśnie o tym mówię. Oczywiście to bardzo nienormalne.
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Co kraj to....obyczaj??? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone