Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo-Okrug Gornji 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 16.09.2012 21:48

Brawo! :papa:
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 16.09.2012 22:26

:-)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.09.2012 22:49

No i ......fajnie było :wink:
A z tym zimnem.....Twój mąz ma pecha :roll:
Pozdrav :D
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 17.09.2012 14:02

Witam!
Pisać nie pisać, co za pytanie?! Dzięki twojej relacji i ja wróciłem do wspomnień z 2008 roku. Z twoich zdjęć wnioskuję, że do plaży mieliście kawałek drogi:( Myśmy mieszkali w ap. Cornelia na ul. Kneza Domagoja, bliziutko, 20m do plaży (tylko przez drogę). Piszesz, że gęsiego chodziliście, brak poboczy. Jak byliśmy to zaczynali coś kopać, widać było, że układali chodniki (opodal campingu Roźac).
Dzięki za fotki :) Pozdrav :papa: :hut:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 17.09.2012 15:06

Fajna relacja, zwłaszcza że w ubiegłym roku też byłem na Ciovo, tyle że w Mastrince. Bardzo miło wspominamy z rodzinką ten wyjazd, mimo niepochlebnych opinii o wyspie nam bardzo się tam podobało (może dlatego, że był to nasz pierwszy wyjazd).
W trakcie dwutygodniowego pobytu zwiedziliśmy kilka miejscowości w obrębie Trogiru m. in. Split, Szibenik, Primosten, również wybraliśmy się do jezior Plitvickich a najczęściej bywaliśmy w Trogirze i zawsze z wypiekami na twarzy przeglądam zdjęcia forumowiczów z tego miasteczka.
Wszystkim mogę polecić te okolice, nam bardzo się tam podobało!
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 17.09.2012 18:47

bonar napisał(a):Witam!Pisać nie pisać, co za pytanie?! Dzięki twojej relacji i ja wróciłem do wspomnień z 2008 roku. Z twoich zdjęć wnioskuję, że do plaży mieliście kawałek drogi:( Myśmy mieszkali w ap. Cornelia na ul. Kneza Domagoja, bliziutko, 20m do plaży (tylko przez drogę). Piszesz, że gęsiego chodziliście, brak poboczy. Jak byliśmy to zaczynali coś kopać, widać było, że układali chodniki (opodal campingu Roźac).


My mieszkaliśmy w 5 linii brzegowej. Daleko nie było, tylko z górki się zbiegło i już byliśmy na plaży:) a co do chodników to akurat w tamtym miejscu już był i tylko tam hehe

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Fajna relacja, zwłaszcza że w ubiegłym roku też byłem na Ciovo, tyle że w Mastrince. Bardzo miło wspominamy z rodzinką ten wyjazd, mimo niepochlebnych opinii o wyspie nam bardzo się tam podobało (może dlatego, że był to nasz pierwszy wyjazd).W trakcie dwutygodniowego pobytu zwiedziliśmy kilka miejscowości w obrębie Trogiru m. in. Split, Szibenik, Primosten, również wybraliśmy się do jezior Plitvickich a najczęściej bywaliśmy w Trogirze i zawsze z wypiekami na twarzy przeglądam zdjęcia forumowiczów z tego miasteczka.Wszystkim mogę polecić te okolice, nam bardzo się tam podobało!


Mi się również bardzo podobało, bo to pierwszy wyjazd. Z reszta w Chorwacji to chyba wszędzie jest ładnie, obojętnie gdzie by się było:)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 26.09.2012 15:04

Wspólna droga do Cro nam nie wyszła, ale za to relację przeczytałem całą ;)
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 26.09.2012 15:24

dids76 napisał(a):Wspólna droga do Cro nam nie wyszła, ale za to relację przeczytałem całą ;)

No właśnie nie wyszła... bo my już wytrzymać nie mogliśmy i wyjechaliśmy sobie wcześniej. (Tak czy siak i tak byliśmy chyba ok.23 w okolicach tego miejsca, co chcieliśmy się tam podłączyć do was hehe ale dobrze się jechało, więc nie było sensu zawracać Wam głowę :D ) Ale całą drogę wypatrywałam Twoje autko:) A ile czasu jechaliście??
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 26.09.2012 18:47

Wyjechaliśmy o 22 z domu ok 8 byliśmy w okolicach Zadaru i zjechaliśmy z autostrady na Jadrankę żeby za wcześnie nie być na miejscu i znajomym Jadran pokazać ;) . Cała podróż zajęła nam 12 i pół godziny.
Z tego co wyczytałem w Twojej relacji to była miedzy nami maks 1 godz różnicy
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 26.09.2012 19:17

Ee to wy krócej:) i my nie objeżdżaliśmy autostrady w Słowenii, bo po stracie czasu w Czechach nie chcieliśmy kombinowac już:)
kaz32420
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 781
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaz32420 » 04.10.2012 03:57

fajnie wspomniec o Ciovo , czy to wazni ile kto jedzie , wazne by bezpiecznie dojechac i wrocic do domu
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 24.01.2013 17:57

Od września nie zaglądałam na to forum, ale nadszedł nowy rok i myślę już o wakacjach :)) tylko teraz pytanie jaką miejscówkę wybrać...
Póki co myślę o Tucepi... i widzę sporo dobrych komentarzy na temat tego miasteczka:)
w planach miałam Vodice, ale w czyjejś relacji dziś zobaczyłam jak wyglądała plaża w sezonie i ten widok nic a nic mi się nie spodobał, ludzi jak mrówków:)
Jakby miał ktoś namiary na apartamenty (2 os. dorosłe plus dziecko 6-letnie) godne polecenia to bardzo bym prosiła:)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 24.01.2013 18:06

W Tucepi też chyba nie będzie lepiej na plaży...
A może Brela.....

brela-i-okolice-2012-t39114-135.html

Na początku wątku moja relacja
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.01.2013 19:34

Fajnie było...powspominać ,szkoda że nie zwiedziliście południowej strony wyspy ,jest tam kilka uroczych zatoczek i zdecydowanie spokojniej niż na stronie pólnocnej.(zależy co kto lubi)
My w 2009 roku byliśmy w Okrug G. i mieszkaliśmy nad zatoką Mavarstica i bardzo miło wspominam pobyt ale wrócić tam drugi raz chyba bym się nie zdecydował ze względu na olbrzymie korki w Trogirze.
tomaszc_r4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 29.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszc_r4 » 27.01.2013 20:49

Relacja super - musze "zaliczyć" plaże ze zdjęć w Slatine.
misiekmb1 napisał(a):olbrzymie korki w Trogirze.

:) wszystko ma swoje uroki - Ciovo - jak mówi mja żona to "moje miejsce na ziemi" i właśnie wysłałem rezerwację piąty raz Ciovo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ciovo-Okrug Gornji 2012 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone