Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.03.2016 18:35

MarcinSKo napisał(a):... tylko powiedz mi jak z pogodą w terminie końcówka czerwca??


Z fusów mi wyszło, że będzie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 18.03.2016 18:53 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.03.2016 18:53

Vjetar napisał(a):
MarcinSKo napisał(a):... tylko powiedz mi jak z pogodą w terminie końcówka czerwca??


Z fusów mi wyszło, że będzie pięknie. :mrgreen:

A mnie z fusów, że będzie ciepło ale deszczowo.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 18.03.2016 19:43

A mi wyszło że im dalej na południe to coraz cieplej. Deszczu się nie boję bo jak szybko się pojawia to tak szybko znika. Grunt to dobre nastawienie :lol:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.03.2016 19:45

Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.03.2016 23:06

MarcinSKo napisał(a):...

Odbierz PW.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 18.03.2016 23:12

MarcinSKo napisał(a):Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy wypad do Chorwacji zwracam się z prośbą do użytkowników że tak powiem zaprawionych w podróżowaniu po Chorwacji, przeczytałem już bardzo dużo relacji i mam niesamowity kołowrót w głowie, co brałem pod uwagę....PAG (zdaję sobie sprawę ze specyfiki miejsca jeżeli chodzi o że tak powiem wygląd....ale zdjęcia niektórych użytkowników uruchomiły wyobraźnie) MURTER też po zdjęciach bardzo Nam się spodobał...może napiszę też czego poszukujemy...na pewno nie zależy Nam na jakimś wielkim zwiedzaniu gdyż syn 4 letni jeszcze nie za bardzo interesuję się takimi rzeczami :) raczej łopatka, plaża, woda, jakaś niewielka kameralna miejscowość z fajną plażą...zdaję sobie sprawę że raczej piaszczysta nie wchodzi w grę ale chodziarz mały żwirek, ładne widoki...i to raczej wszystko czego potrzebujemy...z góry dziękuje za pomoc i propozycję.

Mam namiary na świetne i spokojne Marusici
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Załączniki:
ami maru.jpg
MarcinSKo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinSKo » 19.03.2016 09:50

Mikromir dziękuje za pw, KEMILIA mail'a pozwoliłem sobie również wysłać.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 19.03.2016 10:51

MarcinSKo napisał(a):Mikromir dziękuje za pw, KEMILIA mail'a pozwoliłem sobie również wysłać.

Nic nie mam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
caliberka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 13.05.2012
Re: Spokojne miejsce w sezonie przy plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 19.03.2016 11:44

obieżyświat napisał(a):Witam

Planuję 3 lipca udać się do Chorwacji. Czy są tam miejsca gdzie nie będę się czuł jak nad polskim bałtykiem? Przeanalizowałem już mnóstwo miast i plaże są niesamowicie zapchane w sezonie.

Chciałbym się zmieścić jeśli chodzi o noclegi do 2500z.ł za 5-6 dni za 2 osoby.

Możecie coś polecić? są tam w ogóle takie miejsca w tym okresie

Pozdrawiam


Polecam Lokva Rogoznica zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link urocze ,ciche ,spokojne miejsce :) Bliziutko do morza ,cudne widoki ,świetne miejsce wypadowe do zwiedzania .My byliśmy tam w 2012 r w lipcu i na plaży było naprawdę bardzo spokojnie a mieliśmy miejscówkę gdzie byliśmy rodzinnie -zupełnie sami :)
MarcinSKo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinSKo » 19.03.2016 16:20

kemilia napisał(a):
MarcinSKo napisał(a):Mikromir dziękuje za pw, KEMILIA mail'a pozwoliłem sobie również wysłać.

Nic nie mam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Posłałem jeszcze raz, ewentualnie podsyłam swojego adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, może traktuje jako spam...
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 19.03.2016 17:24

MarcinSKo napisał(a):
kemilia napisał(a):
MarcinSKo napisał(a):Mikromir dziękuje za pw, KEMILIA mail'a pozwoliłem sobie również wysłać.

Nic nie mam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Posłałem jeszcze raz, ewentualnie podsyłam swojego adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, może traktuje jako spam...

Rano CI odpisałam i co ?
MAsz mojego maila ?
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 06.04.2016 19:14

Mam namiary na super miejsce w okolicach Omiś w pełni wyposażone apartamenty z panoramą na morze w dobrej cenie
Jugosławia ok :)
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 253
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jugosławia ok :) » 06.04.2016 19:27

kemilia napisał(a):
MarcinSKo napisał(a):Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy wypad do Chorwacji zwracam się z prośbą do użytkowników że tak powiem zaprawionych w podróżowaniu po Chorwacji, przeczytałem już bardzo dużo relacji i mam niesamowity kołowrót w głowie, co brałem pod uwagę....PAG (zdaję sobie sprawę ze specyfiki miejsca jeżeli chodzi o że tak powiem wygląd....ale zdjęcia niektórych użytkowników uruchomiły wyobraźnie) MURTER też po zdjęciach bardzo Nam się spodobał...może napiszę też czego poszukujemy...na pewno nie zależy Nam na jakimś wielkim zwiedzaniu gdyż syn 4 letni jeszcze nie za bardzo interesuję się takimi rzeczami :) raczej łopatka, plaża, woda, jakaś niewielka kameralna miejscowość z fajną plażą...zdaję sobie sprawę że raczej piaszczysta nie wchodzi w grę ale chodziarz mały żwirek, ładne widoki...i to raczej wszystko czego potrzebujemy...z góry dziękuje za pomoc i propozycję.

Mam namiary na świetne i spokojne Marusici
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Wiedziałem że znajdę tu Marusici, (pozdrawiam Cię Kemilia) - to prawda spokój cisza rewelka, poczytaj relacje to dokonasz właściwego wyboru, bo takich miejsc jest trochę jednym znich jest właśnie Marusici, pozdrawiam
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 06.04.2016 21:10

Witam :-)

Moje doświadczenie z Chorwacją jest właściwie żadne. I mam pytanie. Czy ktoś może polecić jakieś ciche i spokojne miejsce, podobne do Tribunj?
A może macie też jakieś sprawdzone kwatery?
Szukam apartamentu 3+3.
Z góry dziękuję za pomoc :-)
Pozdrawiam :-)
okinet
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) okinet » 15.04.2016 11:14

karolina031 napisał(a):Mam namiary na super miejsce w okolicach Omiś w pełni wyposażone apartamenty z panoramą na morze w dobrej cenie


Poproszę :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone