Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Monocero
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.12.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monocero » 25.12.2017 19:00

Witam wszystkich,

zanim zacznę od razu pragnę się usprawiedliwić tzn. prawdopodobny zarzut lenistwa w wyszukiwaniu. Nigdy nie jeździłem sam na wakacje samochodem więc nawet nie wiem czego miałbym szukać. Widzę, że na forum są pasjonaci tego kraju i w nim wypoczynku. Dla większości z was taki wyjazd to normalka dla mnie będzie to niezła przygoda. Termin wyjazdu początek sierpnia 2018, 2 plus 2 (nastolatkowie). Interesuje mnie miejsce blisko morza z małymi plażami, skałkami (nie lubię dużych publicznych plaż). Nie chce żeby to było centrum jakiegoś miasteczka. Fajnie by było gdyby odległość od wodospadów krk była ok godziny jazdy samochodem, ale nie jest to jakąś konieczność. Potrzebuje aneksu kuchennego, łazienki, parkingu i miejsca gdzie można wieczorem sobie rozpalić grila. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 29.12.2017 00:39

Janusz Bajcer napisał(a):
bgrzeniewska napisał(a):Witam,
wybieramy się w sierpniu do Chorwacji (4-18) i szukamy jakiegoś fajnego miejsca 2+1, na zadupiu, z dala od miasta i tłumów. Oczywiście blisko morza i z pięknym widokiem. Aneks kuchenny i klima obowiązkowo. Zastanawiamy się nad wybrzeżem na odcinku od Omisu do Makarskiej. Może ktoś coś fajnego poleci?? Będę bardzo wdzięczna na jakieś namiary.

Beata

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html



Witam wszystkim poszukującym sprawdzonych apartamentów o naprawdę dobrym standardzie pobytu, w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku ale blisko komercyjnych atrakcji mogę polecić pobyt u mojego przecudownego właściciela w Środkowej Dalmacji. Apartamenty w dobrej cenie, czyste, w pełni wyposażone i klimatyzowane z pięknym widokiem na morze. Namiary i zdjęcia na priv:karolina031@wp.pl
kermit1207
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.04.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kermit1207 » 01.01.2018 12:59

Witam,
szukam apartamentu dla 4 osób (2 dorosłych+2 dzieci: 5 lat i 1 rok) na 10-11 dni w ostatnie 2 tygodnie sierpnia. 2 lata temu byliśmy w Breli, tym razem chcielibyśmy jakąś mniej odległą lokalizację z której można oczywiście coś zobaczyć - zwiedzić własnym samochodem. Bardzo proszę o namiary:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
malinka82
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.02.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinka82 » 25.02.2018 16:09

Mikromir napisał(a):
Sogobi napisał(a): Ja mam jedno, ale bardzo ważne dla mojego dziecka pytanie - czy w Starej Baśce można kupić lody? :-)
Bardzo proszę o potwierdzenie od kogoś kto juz tam był...

Właśnie wczoraj pytałam o to samo kogoś, kto stacjonował w SB dwa razy i otrzymałam odpowiedź, że są w porcie przynajmniej w 3 miejscach. :) :wink: Także się tam wybieram.


Są 4 knajpy, w trzech na pewno kupicie lody, frytki, napoje, piwo itp:)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.02.2018 22:14

malinka82 napisał(a):
Mikromir napisał(a):
Sogobi napisał(a): Ja mam jedno, ale bardzo ważne dla mojego dziecka pytanie - czy w Starej Baśce można kupić lody? :-)
Bardzo proszę o potwierdzenie od kogoś kto juz tam był...

Właśnie wczoraj pytałam o to samo kogoś, kto stacjonował w SB dwa razy i otrzymałam odpowiedź, że są w porcie przynajmniej w 3 miejscach. :) :wink: Także się tam wybieram.


Są 4 knajpy, w trzech na pewno kupicie lody, frytki, napoje, piwo itp:)

Kupiliśmy. :smo:
Adix_x
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.02.2018
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adix_x » 05.03.2018 14:39

Witam,
Cześć,

Wybieramy się w tym roku pierwszy raz do Chorwacji samochodem a dokładnie jedziemy na 2 samochody ( 6 osób dorosłych + mój dwuletni syn ).
Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem który rejon wybrać aby znaleźć coś konkretnego i aby umilić dziecku pobyt ( chodzi mi tutaj np o łagodne dno w wodzie ).
Czy macie jakieś pomysły i namiary na sprawdzone apartamenty ? Będę wdzięczny za pomoc :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Adrian
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.03.2018 16:10

Adix_x napisał(a): Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem który rejon wybrać aby znaleźć coś konkretnego i aby umilić dziecku pobyt ( chodzi mi tutaj np o łagodne dno w wodzie ).
Czy macie jakieś pomysły i namiary na sprawdzone apartamenty ?


Jesteś na właściwym forum, by się tego dowiedzieć... czytając odpowiednie wątki. :wink:

bank-kwater-f39.html
do-chorwacji-z-dziecmi-t19101.html
do-chorwacji-z-dziecmi-t32913-510.html#p1939414
pierwszy-raz-do-chorwacji-nie-wiem-dokad-jechac-t41069.html
istria-gdzie-z-dziecmi-t35707-60.html
gdzie-z-dziecmi-2-i-4-lata-do-1000-km-t42870.html
rodzice-rodzicom-czyli-przepis-na-chorwacje-t34710.html
zaostrog-makarska-banja-luka-zagrzeb-z-9mczna-coreczka-t47155.html
i reszta relacji:
nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
itp.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bgrzeniewska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 19.11.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) bgrzeniewska » 30.08.2018 14:56

Cześć
Zaczynam przygotowania do wakacji 2019. Proszę o namiar na jakiś fajny apartament: 2+1, najlepiej z widokiem i blisko morza, no i przy cichej i spokojnej plaży. Nie chcę dużego apartamentowca, tylko coś kameralnego. Przeglądam linki ale jak ktoś był i widział to mimo wszystko lepsza rekomendacja. Czekam na info na priv. Wielkie dzięki za pomoc.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 30.08.2018 15:04

Jeszcze poszukaj w 5 innych wątkach pomocy.
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 30.08.2018 16:55

No to szuka pomocy .Po to jest to forum . Jak słyszę , że coś z siebie trzeba dać to myślę tak :Jak nie chcę pomóc nie pomagam i tyle . Jak chcę to pomagam bezwarunkowo . Według mnie tyle . Maruś-Man
piotrenio77
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.08.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrenio77 » 23.12.2018 20:00

Witam Wszystkich.
Wybieramy się ze znajomymi na wakacje, szukamy spokojnego miejsca do odpoczynku.
Skład ekipy każdej rodziny ( 3 rodziny) to 2+2
Poszukuję apartamentów przy samej plaży .....wakacje 2019 sierpień.
Region nieistotny.
Z góry dziękuję za propozycje.
Kontakt..... adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013
Ciche, odludne miejsce z ładną plażą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 17.01.2019 11:12

Witam, poszukuje namiarów na spokojną, cichą, urokliwą miejscowość najlepiej z ładną plażą w pobliżu. Dotychczas 4 razy byliśmy w okolicach Rogoźnicy (Zecevo, Razanij, Kanica, Sevid). Klimaty takich małych zadupiaszczych wiosek, gdzie nawet nie ma sklepu, tylko bułki codziennie rano pod dom przyjeżdżają, bardzo nam odpowiadały. W tym roku chcielibyśmy zmienić trochę otoczenie i poznać inne regiony Chorwacji. Znacie może jakieś podobne klimatycznie miejsca? Raczej na stałym lądzie, wolelibyśmy się nie wypuszczać na wyspy, ale jak będzie fajne miejsce to kto wie? No i podstawowy warunek to brak tłumów :D
Użytkownik usunięty
Re: Ciche, odludne miejsce z ładną plażą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2019 11:22

Miejska plaża w Makarskiej szczególnie w lipcu i sierpniu :D ...taki mały żarcik z rana
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Ciche, odludne miejsce z ładną plażą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 17.01.2019 11:47

mac30 napisał(a):Witam, poszukuje namiarów na spokojną, cichą, urokliwą miejscowość najlepiej z ładną plażą w pobliżu. Dotychczas 4 razy byliśmy w okolicach Rogoźnicy (Zecevo, Razanij, Kanica, Sevid). Klimaty takich małych zadupiaszczych wiosek, gdzie nawet nie ma sklepu, tylko bułki codziennie rano pod dom przyjeżdżają, bardzo nam odpowiadały. W tym roku chcielibyśmy zmienić trochę otoczenie i poznać inne regiony Chorwacji. Znacie może jakieś podobne klimatycznie miejsca? Raczej na stałym lądzie, wolelibyśmy się nie wypuszczać na wyspy, ale jak będzie fajne miejsce to kto wie? No i podstawowy warunek to brak tłumów :D


Žuljana na półwyspie Pelješac.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Ciche, odludne miejsce z ładną plażą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 17.01.2019 12:57

mac30 napisał(a):Witam, poszukuje namiarów na spokojną, cichą, urokliwą miejscowość najlepiej z ładną plażą w pobliżu. Dotychczas 4 razy byliśmy w okolicach Rogoźnicy (Zecevo, Razanij, Kanica, Sevid). Klimaty takich małych zadupiaszczych wiosek, gdzie nawet nie ma sklepu, tylko bułki codziennie rano pod dom przyjeżdżają, bardzo nam odpowiadały. W tym roku chcielibyśmy zmienić trochę otoczenie i poznać inne regiony Chorwacji. Znacie może jakieś podobne klimatycznie miejsca? Raczej na stałym lądzie, wolelibyśmy się nie wypuszczać na wyspy, ale jak będzie fajne miejsce to kto wie? No i podstawowy warunek to brak tłumów :D


Na głównym lądzie ciężko, przynajmniej od Splitu w dół. Może Zivogosce Blato i plaża Mała Duba. Na Peljesacu Dingac Borak, Na Korculi Potirna albo Prizba, na Hvarze Zarace i w ogóle południe wyspy. Osobiście wolę miejsca też w miarę kameralne, ale jakiś sklep z prawdziwego zdarzenia, gastronomia i jakiś bar powinien być w zasięgu spaceru, bo inaczej idzie się zanudzić.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone