Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Monocero
Autostopowicz
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monocero » 25.12.2017 18:00

Witam wszystkich,

zanim zacznę od razu pragnę się usprawiedliwić tzn. prawdopodobny zarzut lenistwa w wyszukiwaniu. Nigdy nie jeździłem sam na wakacje samochodem więc nawet nie wiem czego miałbym szukać. Widzę, że na forum są pasjonaci tego kraju i w nim wypoczynku. Dla większości z was taki wyjazd to normalka dla mnie będzie to niezła przygoda. Termin wyjazdu początek sierpnia 2018, 2 plus 2 (nastolatkowie). Interesuje mnie miejsce blisko morza z małymi plażami, skałkami (nie lubię dużych publicznych plaż). Nie chce żeby to było centrum jakiegoś miasteczka. Fajnie by było gdyby odległość od wodospadów krk była ok godziny jazdy samochodem, ale nie jest to jakąś konieczność. Potrzebuje aneksu kuchennego, łazienki, parkingu i miejsca gdzie można wieczorem sobie rozpalić grila. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.
karolina031
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 28.12.2017 23:39

Janusz Bajcer napisał(a):
bgrzeniewska napisał(a):Witam,
wybieramy się w sierpniu do Chorwacji (4-18) i szukamy jakiegoś fajnego miejsca 2+1, na zadupiu, z dala od miasta i tłumów. Oczywiście blisko morza i z pięknym widokiem. Aneks kuchenny i klima obowiązkowo. Zastanawiamy się nad wybrzeżem na odcinku od Omisu do Makarskiej. Może ktoś coś fajnego poleci?? Będę bardzo wdzięczna na jakieś namiary.

Beata

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html

Witam wszystkim poszukującym sprawdzonych apartamentów o naprawdę dobrym standardzie pobytu, w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku ale blisko komercyjnych atrakcji mogę polecić pobyt u mojego przecudownego właściciela w Środkowej Dalmacji. Apartamenty w dobrej cenie, czyste, w pełni wyposażone i klimatyzowane z pięknym widokiem na morze. Namiary i zdjęcia na priv:karolina031@wp.pl
kermit1207
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kermit1207 » 01.01.2018 11:59

Witam,
szukam apartamentu dla 4 osób (2 dorosłych+2 dzieci: 5 lat i 1 rok) na 10-11 dni w ostatnie 2 tygodnie sierpnia. 2 lata temu byliśmy w Breli, tym razem chcielibyśmy jakąś mniej odległą lokalizację z której można oczywiście coś zobaczyć - zwiedzić własnym samochodem. Bardzo proszę o namiary:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017