Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
byq
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 05.07.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) byq » 23.04.2014 13:30

to i ja się przyłączę do prośby w tej okolicy, z tym że u nas w grę wchodzą psy dwie sztuki labradorów i dwa ludzie :)
najlepiej od zadaru w dół, ale najchętniej okolice rogoźnicy, primostenu może coś ;)
dzięki :)
TANAKA
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.02.2011
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) TANAKA » 25.04.2014 21:14

Takze proszę o namiary dla rodziny 2+1.

Krzychu
Hanabarbera
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.04.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hanabarbera » 26.04.2014 23:12

Witam,
również chciałabym dołączyć do próśb o fajną kwaterę bliziutko plaży w miarę cichej i spokojnej okolicy z 3 -letnim dzieckiem.
Z góry dziękuje za namiary:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jamraga
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.05.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamraga » 07.05.2014 11:54

Witam
Jestem na forum nowa i po raz pierwszy w tym roku planuję z rodziną 2+2 wyjazd do Chorwacji. Mam pytanie czy możecie polecić jakieś kwatery od 12 lipca na 7-10 dni blisko plaży w rozsądnej cenie. Nie mamy ustalonego miejsca więc liczę na jakieś podpowiedzi urokliwych, niezbyt zatłoczonych miejscowości. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Crazy_Lemon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crazy_Lemon » 05.06.2014 12:11

Kochani nigdy nie byłam w Chorwacji ale wkońcu po miesiącu udało mi się wybrać
jedziemy do Breli, jest tam przepięknie i tak sosnowo. Willa nad morzem, jest ich pełno ok 40 euro za dzien w czerwcu, potem 50 euro. Trzeba wejść na stronkę brela.hr i tam już są wszystkie na mapie. Pełno fajnych miejsc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2014 12:26

Crazy_Lemon napisał(a):Kochani nigdy nie byłam w Chorwacji ale wkońcu po miesiącu udało mi się wybrać
jedziemy do Breli, jest tam przepięknie i tak sosnowo. Willa nad morzem, jest ich pełno ok 40 euro za dzien w czerwcu, potem 50 euro. Trzeba wejść na stronkę brela.hr i tam już są wszystkie na mapie. Pełno fajnych miejsc.

Masz willę ze śniadaniem w tej cenie :?: :wink:
Crazy_Lemon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2014
Prośba o pomoc - 2 noclegi na wyspie z Breli

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crazy_Lemon » 05.06.2014 13:29

Witajcie Kochani! :D

Tak się złożyło że nie mamy gdzie się podziać z Breli na 2 noce zanim pojedziemy do Pakostane Beach Resort.

Jako że mamy samochód, myślałam że można by było pojechać na jakąś wyspę - Korculę lub Hvar, i zobaczyć coś fajnego. Szukam przede wszystkim przepięknych widoków i miast, raczej bez zwiedzania. Jednak mój małż(onek) nie chce tego dnia jechać setek kilometrów w jedną stronę. Ja sama jestem w ciąży i też nie chcę długo podróżować, ale stateczkiem na wyspę jak najchętniej!

Gdzie możemy się wybrać ?

Doceniłabym bardzo wszelką poradę!
Dzięki wielkie! :papa:
Crazy_Lemon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crazy_Lemon » 05.06.2014 15:00

Bez śniadania.. (może powinnam napisać Apartamenty zamiast Willa)

W breli znalazłam tylko jedno miejsce ze śniadaniami i jest przepiękne, tuż nad plażą, mogę podać na priv.
marco156
Cromaniak
Posty: 4163
Dołączył(a): 04.10.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco156 » 05.06.2014 15:04

Crazy_Lemon napisał(a):Bez śniadania.. (może powinnam napisać Apartamenty zamiast Willa)

W breli znalazłam tylko jedno miejsce ze śniadaniami i jest przepiękne, tuż nad plażą, mogę podać na priv.


A więc jeśli nie będzie to problemem to podaj na priv namiary i koniecznie jaka jest cena ;) :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2014 16:47

Crazy_Lemon napisał(a):Bez śniadania.. (może powinnam napisać Apartamenty zamiast Willa)

W breli znalazłam tylko jedno miejsce ze śniadaniami i jest przepiękne, tuż nad plażą, mogę podać na priv.

Pytałem z czystej ciekawości, za namiar na śniadanie dziękuję.
Nie mam problemu z przyrządzeniem go we własnym zakresie :lol:
Crazy_Lemon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crazy_Lemon » 05.06.2014 23:07

My też my teź ;-) chociaż powiem szczerze, na wakacjach miło jest wstać rano i mieć ciepłe jedzonko podane :)
Franciszek49
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 01.09.2011
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franciszek49 » 07.06.2014 19:41

25 czerwca br jedziemy z żoną na 10 dni do hotelu Centinera w Banjole na południe od Puli. Czy ktoś już tam był? :lol:
Esti25
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 13.06.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esti25 » 13.06.2014 08:56

A my wybieramy się na początku sierpnia do Cro. Rok temu byliśmy w Svetim Petarze, niedaleko Biogradu i bardzo polecam to miejsce dla ludzi którzy lubią kameralne plaże. Ludzi umiarkowanie, kilka sklepików i ze 3 restauracje. Idealne dla tych co nie lubią tłumów :)

Bardzo proszę o wskazanie jakiś innym spokojnych miejsc w których warto by się było zatrzymać. W tym roku szukam czegoś dla 3 osób, ale żeby były to dwa pokoje. Pomoże ktoś?
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 14.06.2014 12:16

Witam ,
jeśli kogoś interesują apartamenty opisywane przeze mnie w banku kwater :
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1153067

podaję aktualne info odnośnie wolnych terminów :
Apartamenty 2+2 : 30.06-12.07 (2 aptm. wolne ) ; ; od 25.08 ( 3 aptm)
Apartament 4+2 : wolny do 12.07 ; 24.07-2.08 ; od 12.08
Mam też namiary na dostępne w lipcu i sierpniu apt. 2+1 , obok w/w apartamentów ( fotki mogę przesłać na maila )
Pozdrawiam
Esti25
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 13.06.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esti25 » 15.06.2014 15:01

Urlop mam od 4 do 17 sierpnia i w tym czasie chciałabym tam spędzić z 10 dni. Więc bardzo interesują mnie namiary na dwa pokoje w tym czasie.
Ostatnio edytowano 21.01.2016 22:12 przez Esti25, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone