Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce na wyspie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 16.03.2012 14:20

ZoltaN napisał(a):PETERENZO czytasz tylko własne wpisy ? :wink: ...namiary masz na poprzedniej stronie tego tematu


Sorry - nie widziałem tego wpisu. Był już w tym poście zanim zadałem moje pytanie. Najwidoczniej nie dotarłem wówczas jeszcze do Twojego wpisu. Od momentu kiedy zadałem pytanie nikt nic na ten temat nie pisał stąd nie szukałem wcześniej. Jeżeli to kłopot to przepraszam.
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 10.04.2012 09:21

Witaj
Jeżeli nadal szukasz to super miejscówki znajdziesz na wyspie Hvar w miejscowości Bojanic bad. Cisza, spokój, super zatoka. Polecam apartamenty u rodziny Bojaniców.
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 15.04.2012 21:43

Piter_M napisał(a):Ja sobie wybrałem takie ciche i spokojne miejsce, jeszcze tam nie byłem ale w ciemno polecam :D

to Stara Baška na wyspie Krk.

Byłem i ciche miejsce to nie jest szczególnie gdy trafisz na włochów.Jazgot niemiłosierny.A Krk to zagłębie niemców i włochów.Osobiście nie polecam
Wojtas1983
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtas1983 » 16.04.2012 10:27

No więc stanęło na DUGIM OTOKU miejscowość Brbinj. Pojedziemy, zobaczymy, damy znać :)

Pozdrawiam,
W.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.04.2012 23:21

PETERENZO napisał(a):
kibic napisał(a):i tutaj
www.valsa.cz/index.php?lang=pl


Wstawiasz oferty agencji i biur podróży. Tutaj raczej pomagamy sobie dotrzeć bezpośrednio do właścicieli i podpowiedzieć coś fajnego na podstawie naszych doświadczeń. Na stronę biura każdy może zaglądnąć - nie o to chodzi.
Korzystałeś z czegoś co zaproponowałeś czy chcesz coś zareklamować?


PETERENZO napisał(a):Nie mam niestety bezpośredniego kontaktu, ale dla chcącego nie ma nic trudnego:
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... ela/159/1/


:lool:
zorro2
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zorro2 » 19.04.2012 19:33

pasażer napisał(a):
PETERENZO napisał(a):
kibic napisał(a):i tutaj
www.valsa.cz/index.php?lang=pl


Wstawiasz oferty agencji i biur podróży. Tutaj raczej pomagamy sobie dotrzeć bezpośrednio do właścicieli i podpowiedzieć coś fajnego na podstawie naszych doświadczeń. Na stronę biura każdy może zaglądnąć - nie o to chodzi.
Korzystałeś z czegoś co zaproponowałeś czy chcesz coś zareklamować?


PETERENZO napisał(a):Nie mam niestety bezpośredniego kontaktu, ale dla chcącego nie ma nic trudnego:
http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... ela/159/1/


:lool:

Się gościu zapędził :twisted:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.04.2012 01:19

pasażer napisał(a): :lool:


zorro2 napisał(a):Się gościu zapędził :twisted:


Ja dałem plamę prześcigając się z kibicem i wstawiając ten link - wiem o tym i pisałem już potem o co mi chodziło.

Wy natomiast dołączając do wątku bardzo pomogliście swoimi, jakże merytorycznymi, wypowiedziami. :lol:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.04.2012 10:15

PETERENZO napisał(a):Ja dałem plamę prześcigając się z kibicem i wstawiając ten link - wiem o tym i pisałem już potem o co mi chodziło.

Wy natomiast dołączając do wątku bardzo pomogliście swoimi, jakże merytorycznymi, wypowiedziami. :lol:


W czym jest gorsze zaproponowanie sprawdzonej agencji od podania bezpośredniego kontaktu do właściciela, z którym miałeś problem?

Pozdrav (mimo wszystko) :D
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 21.04.2012 14:42

pasażer napisał(a):...


Wypowiesz się jakkolwiek w temacie wątku czy wpadłeś tu tylko, aby ze mnie zakpić?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.04.2012 15:58

PETERENZO napisał(a):
pasażer napisał(a):...


Wypowiesz się jakkolwiek w temacie wątku czy wpadłeś tu tylko, aby ze mnie zakpić?


:lool:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.04.2012 21:19

PETERENZO napisał(a):Wypowiesz się jakkolwiek w temacie wątku czy wpadłeś tu tylko, aby ze mnie zakpić?

Czego nie wiesz? Chętnie pomogę.


p
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 21.04.2012 21:52

pasażer napisał(a):
PETERENZO napisał(a):Wypowiesz się jakkolwiek w temacie wątku czy wpadłeś tu tylko, aby ze mnie zakpić?

Czego nie wiesz? Chętnie pomogę.


p


Ja np szukam robinsonady na przyszły rok właśnie na wyspie.
Ale propozycja innych cichych i spokojnych miejsc jest na wyspie w tym wątku jest wskazana.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.04.2012 21:56

PETERENZO napisał(a):Ja np szukam robinsonady na przyszły rok właśnie na wyspie.
Ale propozycja innych cichych i spokojnych miejsc jest na wyspie w tym wątku jest wskazana.

Możesz sprecyzować?

p
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 21.04.2012 22:03

pasażer napisał(a):
PETERENZO napisał(a):Ja np szukam robinsonady na przyszły rok właśnie na wyspie.
Ale propozycja innych cichych i spokojnych miejsc jest na wyspie w tym wątku jest wskazana.

Możesz sprecyzować?

p


Już nie musisz. Chcesz podbić licznik to pogadaj z AJ. :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.04.2012 22:31

Zrozum, że takich miejsc się tutaj nie podaje...ja kiedyś takowe zapodałem to władza obraziła się na mnie :wink:
W sumie się nie dziwię takiej reakcji bo w zeszłym roku coś potwornie dużo ludzi tam było 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ciche, spokojne miejsce na wyspie - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone