Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 04.05.2012 06:47

alessandro1977 napisał(a):Oho..zaraza dalej się rozprzestrzenia :D

Pięć minut spacerkiem do morza ? No dobra, może ktoś połknie haczyk

:D


Kolego Alessandro1977, ja to widzę ,że Ciebie kole w oczy ten apartament. Nigdy tam nie byłeś , a za wszelką cenę starasz się go obrzydzić innym.Tylko nie wiem dlaczego ? Syndrom psa ogrodnika Cie gnębi? Sam nie zje i drugiemu nie da ? :-)
Może byłeś w Zecevie i trafił Ci się jakiś apartament , z którego nie byłeś zadowolony i teraz sfrustrowany wypisujesz te bzdury , tak jak tu :
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33707&start=15
Innym z kolei nie podoba się ,że właściciel nie wymaga zaliczki i też węszą tu jakiś podstęp. Przecież to najuczciwszy sposób - rezerwujesz , jedziesz , a jak się nie podoba na miejscu to zawsze możesz szukać dalej nie tracąc wpłaconej zaliczki
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.05.2012 09:21

Cromaniak66 napisał(a):... Wbrew pozorom są jeszcze ludzie dla których słowo honoru coś znaczy.
Kończę dyskusję na ten temat , bo nie chcę byc postrzegany ,że agituje za tym miejscem. ...

całość

To jak z twoim słowem honoru? Byłeś proszony podać dokładną odległość do plaży i abyś wstawił swoje zdjęcia drogi z domu do plaży i samej plaży, a rozsiewasz jak stonka po wszystkich tematach cały czas te same zdjęcia i ten sam tekst nie zwracając uwagi na TO :!: :idea:
Adres polecanego domu, w którym się było, można spokojnie na forum umieścić - są ich setki, kto chce to znajdzie. Dlaczego zbierasz e-maile, chcesz wyręczyć wszystkich, a niektórym każesz czekać ?

Cromaniak66 napisał(a):Kolego Alessandro1977, ja to widzę ,że Ciebie kole w oczy ten apartament. Nigdy tam nie byłeś , a za wszelką cenę starasz się go obrzydzić innym.Tylko nie wiem dlaczego ? Syndrom psa ogrodnika Cie gnębi? Sam nie zje i drugiemu nie da ? :-)
Może byłeś w Zecevie i trafił Ci się jakiś apartament , z którego nie byłeś zadowolony i teraz sfrustrowany wypisujesz te bzdury , tak jak tu :
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33707&start=15
Innym z kolei nie podoba się ,że właściciel nie wymaga zaliczki i też węszą tu jakiś podstęp. Przecież to najuczciwszy sposób - rezerwujesz , jedziesz , a jak się nie podoba na miejscu to zawsze możesz szukać dalej nie tracąc wpłaconej zaliczki

uuuuuu.... to już pod "żółtko" kiedyś podchodziło :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2012 09:28

Trafne spostrzeżenie...te same zdjęcia full wypasu rodem z 4* hotelu...nie ma jednak tego najważniejszego - zdjęcia obrazujacego odległość do morza bo według mnie nie jest to 5 minut spacerkiem...
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.05.2012 09:43

alessandro1977 napisał(a):Trafne spostrzeżenie...te same zdjęcia full wypasu rodem z 4* hotelu...nie ma jednak tego najważniejszego - zdjęcia obrazujacego odległość do morza bo według mnie nie jest to 5 minut spacerkiem...

na nadmiar luksusu chyba nikt jeszcze nie narzekał . . przyjemniej w takim pić kawkę Marago, figo-fago, kobieta nago... kto bogatemu zabroni? :D :wink:
robsunday
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsunday » 04.05.2012 10:47

viltob08 napisał(a):Swego czasu byliśmy w Rogoźnicy Stupin Celine właśnie w 3 rodziny. Niewielka plaża, niedaleko do centrum, chlebek i burki przywożone codziennie rano pod domek..... Spróbujcie tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Podaj e-maila, to prześlę namiary bezpośrednie :-)


Witam Cię viltob08,

ja również po proszę o namiary.

Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.05.2012 15:06

robsunday, ja bym wybrał widok na bardziej otwarte morze i gdzie woda się wymienia ale jeżeli tego szukasz to tu więcej namiarów >
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

ostrzec muszę, przeczytaj to:

forum/viewtopic.php?t=35476

forum/viewtopic.php?t=26751

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=169 ... pin+celine

...byłem w Stupin Celine , jestem na maksa wkurzony...

Pozdrav :oczko_usmiech:
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 04.05.2012 23:34

alessandro1977 napisał(a):Trafne spostrzeżenie...te same zdjęcia full wypasu rodem z 4* hotelu...nie ma jednak tego najważniejszego - zdjęcia obrazujacego odległość do morza bo według mnie nie jest to 5 minut spacerkiem...


Człowieku, udowodnij, że jest tak jak Ty piszesz.
Co to za stwierdzenie " wg mnie"? Na jakiej podstawie?
Rozumiesz co do Ciebie piszę? Udowodnij
manekk
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 11.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manekk » 12.05.2012 20:26

Witam ! Cromaniak66 jeżeli mogę to proszę o namiary!! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 14.05.2012 13:05

pasażer napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):... Wbrew pozorom są jeszcze ludzie dla których słowo honoru coś znaczy.
Kończę dyskusję na ten temat , bo nie chcę byc postrzegany ,że agituje za tym miejscem. ...

całość

Pasażer , nie manipuluj faktami , całośc zaczyna się tutaj :
forum/viewtopic.php?t=25102&postdays=0&postorder=asc&start=1485

To jak z twoim słowem honoru? Byłeś proszony podać dokładną odległość do plaży i abyś wstawił swoje zdjęcia drogi z domu do plaży i samej plaży, a rozsiewasz jak stonka po wszystkich tematach cały czas te same zdjęcia i ten sam tekst nie zwracając uwagi na TO :!: :idea:
Adres polecanego domu, w którym się było, można spokojnie na forum umieścić - są ich setki, kto chce to znajdzie. Dlaczego zbierasz e-maile, chcesz wyręczyć wszystkich, a niektórym każesz czekać ?

Pasażer ,skoro przytaczasz wypowiedź forumowiczki "Celina" , to rób to z głową , chyba, że masz problemy ze zrozumieniem tego co ona na napisała , a napisała to :
cyt. "Cześć, myślami już w Chorwacji i przeoczyłam odległość, którą przecież podałeś. W 5minut spacerkiem pokonuję chyba około 400m a że to wakacje i nikomu się nie spieszy to niech będzie że jest 300m. Zgadłam? Wiem, że u Chorwatów metry czasem trzeba mnożyć razy dwa"

Ja jej w odpowiedzi napisałem " jest dokładnie tak jak piszesz..."
To wszystko możesz wyczytać w całym tym wątku

Poza tym nikt mnie nie prosił bym wstawił swoje zdjęcia z drogi na plażę ( tu wychodzi Twoje zrozumienie tekstu) , jedynie zdjęcie plaży ( " o ile możesz..." , tak napisała Celina)
Fotki plaży , ew inne dodatkowe oferowałem przesłać na maila , jednak forumowiczka nie chciała go podać na forum.I szanuję to.
Ja z kolei na forum nie będę umieszczać prywatnych fotek z plaży, z osobami , które zapewne by sobie tego nie życzyły.

Co to za zarzut ,że na wszystkich tematach są te same fotki. A jakie mają być ? Co temat to inne ? Skoro chodzi o ten sam apartament , to i fotki te same.
Napisz to samo do osób , które podają strony , że cały czas mają te same fotki :-) :lol: :)
Napisz też do innych podających namiary na maila,że zbierają maile. Ja maili nie zbieram i nie wykorzystuję ich w innych celach poza wysłaniem namiarów i korespondencją z zainteresowanymi
I ostatnia rzecz, każdy kto prosił o namiary bardzo szybko je dostał, poza osobą , którą tu przytaczasz.Nie odpowiadam na prośby osób , które najpierw piszą złośliwe komentarze ( 4.04.2012 )
forum/viewtopic.php?t=12997&postdays=0&postorder=asc&start=480
, a potem jak gdyby nic proszą o namiar ( 14.04.2012)
forum/viewtopic.php?t=35847

Tak więc Sznowny Pasażerku myślę , że z moim honorem jest ok. a Ty piszesz co wiesz i żałosne jest to ,że nawet nie wiesz co piszesz.
A zresztą pisz sobie co chcesz , nie mam zamiaru wdawać się w tę bezsensowną dyskusję z Tobą
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 14.05.2012 14:38

Cromaniak66 napisał(a):... Tak więc Sznowny Pasażerku myślę , że z moim honorem jest ok. a Ty piszesz co wiesz i żałosne jest to ,że nawet nie wiesz co piszesz.
A zresztą pisz sobie co chcesz , nie mam zamiaru wdawać się w tę bezsensowną dyskusję z Tobą

1. Nie ucz ojca dzieci robić.
2. Twoja dyskusja jest tu.
3. Czułości nic tu nie pomogą.


"będzie mięknął..." :mrgreen:
Iv.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iv. » 14.05.2012 14:55

A wy tu co? jak dwie stare baby ta targu się kłócicie...:P
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 06.11.2012 14:53

viltob08 napisał(a):Swego czasu byliśmy w Rogoźnicy Stupin Celine właśnie w 3 rodziny. Niewielka plaża, niedaleko do centrum, chlebek i burki przywożone codziennie rano pod domek..... Spróbujcie tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Podaj e-maila, to prześlę namiary bezpośrednie :-)



Witam

Wiem, że trochę póżno , ale mogę też namiary :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 06.11.2012 15:04

zxcvbn napisał(a):Witam my w razanju u nedjeljki ramljak byliśmy już dwa razy było super polecamy!



Czy możesz napisać coś więcej o apartamencie, jaka plaża, ogródek, czy miejsce było spokojne...
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 16.12.2012 17:53

Cromaniak66 napisał(a):Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
Miejscowość ta to Zecevo k. Rogoźnicy.
Mamy sprawdzone miejsce - piękny domek blisko morza(5 min. spokojną asfaltową drogą , nie trzeba przechodzić przez ruchliwą drogę- ważne dla rodzin z wózkami i nie tylko) , z dużym tarasem z wodokiem na otwarte morze i latarnię morską .Duże podwórko. przy tarasie mały ogródek z rozmarynem i lawendą.Bajkowe wieczory biesiadne na tarasie przy dźwięku cykad, chorwackiej muzyce i lampce domowego chorwackiego wina lub rakiji :) .
Przy okazji jeśli ktoś chce odpoczywać w pięknych warunkach , a nie tylko żeby jako tako przenocować to ten apartament jest godny polecenia.
Piszę o tym , bo wbrew pozorom dużo czasu spędzaliśmy w domu i wokół domu -upał nie pozwalał na przebywanie całymi dniami na plaży.
Ta miejscowośc to doskonała baza wypadowa na wycieczki( wodospady Krka, Trogir , Split, Primosten itp )
Zecevo to spokojne miejsce , odpowiednie dla szukających odpoczynku , bez tego miejskiego zgiełku.Idealne też dla rodzin z dziećmi ( łagodne zejscie do morza ).
Apartament ,w którym byłem jest na 6-8 osób , 3 sypialnie , 2 łazienki , salon.
Jest pięknie wyposażony - piękne meble, zmywarka , pralka .Nie ma klimy ,ale wewnątrz jest chłodno (dobra termoizolacja).Miejsce do grilla tez jest.
W tym roku ma być też dostępny drugi apartament w tym domu , na 4-6 osób.I tu rewelacja - z dwoma tarasami !!!( widok na morze i marine Frappa w Rogoźnicy).
Tak więc w domku może być ca.12 osób
Na tym samym podwórku inny waściciel ma mniejszy apartament , na 4 osoby ( najlepiej jesli jest to rodzina). Apartament nowy ,również pięknie urządzony .
A gospodarze - przemili ludzie , dlatego wracamy tam ponownie :)

Apartament na 6-8 osób jest już na lipiec zrezerwowany :( [/b]


Bardzo proszę o namiar na ten apartament.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 30.12.2012 19:11

Ja też porposzę namiar na obydwa apartmany :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone