Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
melepeta
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) melepeta » 06.04.2012 15:46

Cromaniak66, ja tez prosiłabym namiary na adres :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
MartaW
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaW » 07.04.2012 20:58

Witam , ja też poproszę o namiar na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - dziękuję bardzo, pozdraviam - MartaW
kasica@
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasica@ » 11.04.2012 11:01

mario-k1 napisał(a):Witam,

Poszukuję kwatery dla 6 dorosłych osób i dwójki dzieci (3 sypialnie) z wyłączeniem wysp.
Zależy mi na tym, aby do plaży było "parę kroków" bo dzieciaki będą kilkumiesięczne i chcemy uniknąć wypraw nad morze.

W zamian za jakiś kontakt mogę podesłać fajny namiar w miejscowości Razanj na apartament z dwoma sypialniami i dużym tarasem 3 metry od morza - jak by się dobrze rozpędził to można z tarasu do wody wskakiwać, plaża betonowa, gospodarz pierwsza klasa, a w zeszłym roku płaciliśmy 70EUR za dobę.

Z góry dziękuję za jakieś namiary :)




ja poproszę namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki wielkie
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 14.04.2012 09:54

Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
Miejscowość ta to Zecevo k. Rogoźnicy.
Mamy sprawdzone miejsce - piękny domek blisko morza(5 min. spokojną asfaltową drogą , nie trzeba przechodzić przez ruchliwą drogę- ważne dla rodzin z wózkami i nie tylko) , z dużym tarasem z wodokiem na otwarte morze i latarnię morską .Duże podwórko. przy tarasie mały ogródek z rozmarynem i lawendą.Bajkowe wieczory biesiadne na tarasie przy dźwięku cykad, chorwackiej muzyce i lampce domowego chorwackiego wina lub rakiji .
Przy okazji jeśli ktoś chce odpoczywać w pięknych warunkach , a nie tylko żeby jako tako przenocować to ten apartament jest godny polecenia.
Piszę o tym , bo wbrew pozorom dużo czasu spędzaliśmy w domu i wokół domu -upał nie pozwalał na przebywanie całymi dniami na plaży.
Ta miejscowośc to doskonała baza wypadowa na wycieczki( wodospady Krka, Trogir , Split, Primosten itp )
Zecevo to spokojne miejsce , odpowiednie dla szukających odpoczynku , bez tego miejskiego zgiełku.Idealne też dla rodzin z dziećmi ( łagodne zejscie do morza ).
Apartament ,w którym byłem jest na 6-8 osób , 3 sypialnie , 2 łazienki , salon.
Jest pięknie wyposażony - piękne meble, zmywarka , pralka .Nie ma klimy ,ale wewnątrz jest chłodno (dobra termoizolacja).Miejsce do grilla tez jest.
W tym roku ma być też dostępny drugi apartament w tym domu , na 4-6 osób.I tu rewelacja - z dwoma tarasami !!!( widok na morze i marine Frappa w Rogoźnicy).
Tak więc w domku może być ca.12 osób
Wolne terminy :
Duży apartament (6+2) 120 euro/6 osób +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-27.07
16.08-30.09
Mały apartament (4+2) - 100 euro/4osoby +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-30.09
Na tym samym podwórku inny waściciel ma 2 mniejsze apartamenty , na 4 osoby ( najlepiej jesli jest to rodzina 2+2). Apartamenty nowe ,również pięknie urządzone . Cena 60euro/aptm. Dostępnośc - do sprawdzenia
A gospodarze - przemili ludzie , dlatego wracamy tam ponownie .
Poważnie zainteresowanych proszę o podanie maila z podaniem , który apartament jest w kręgu zainteresowania, prześlę fotki i namiary
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poniżej apartament 2+2 z sąsiedniego domu
Obrazek
Ostatnio edytowano 20.04.2012 14:25 przez Cromaniak66, łącznie edytowano 2 razy
gemist
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) gemist » 16.04.2012 19:55

Od dwóch lat jeździmy ze znajomymi do Posedarje. Razem to 7 osób i 4 dzieci. Zajmowaliśmy dwa apartamenty w domu (był jeszcze jeden dostępny). Niedaleko plaża. Długie zjeście w wodzie, w sam raz dla małych dzieci. Kontakt przez zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Polecam
Ostatnio edytowano 21.08.2013 10:56 przez gemist, łącznie edytowano 1 raz
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 22.04.2012 08:37

Proszę o polecenie czegoś w Basce na wyspie KRK. Jak w temacie, jedziemy na 3 rodziny 2+2 czyli w sumie 12 osób (tylko dzieci małe, bo wszystkie mają ok 2-4 lat). Termin to przełom maja i czerwca.
tencio
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tencio » 24.04.2012 17:29

rowniez poprosze o namiar na miejscowke dla 6 osob, najchetniej w osobnych apartamentach. lokalizacja najchetniej od splitu w kierunku dubrownika, ale nie upieramy sie przy tym, moze byc tez wyspa, ale z dojazdem z lądu ( poza Ciovo, bo tam juz bylismy). wazne zeby bylo blisko morza i z widokiem na niez tarasu/balkonu. termin 28.4-5.5
mike72
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike72 » 24.04.2012 21:36

Super miejsce! Właśnie czegoś takiego szukam - ciszy, spokoju. Proszę o przesłanie namiarów na obydwa apartamenty - będę bardzo wdzięczny. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
Ostatnio edytowano 24.04.2012 22:25 przez mike72, łącznie edytowano 2 razy
mike72
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike72 » 24.04.2012 22:13

D Super miejsce! Właśnie czegoś takiego szukam - ciszy, spokoju. Proszę o przesłanie namiarów na obydwa apartamenty - będę bardzo wdzięczny. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

p.s. Proszę o przesłanie namiarów - pozdrawiam
basiabp
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) basiabp » 30.04.2012 10:01

Proszę o przesłanie namiarów na apartament (6+2) w miejscowości Zecevo k. Rogoźnicy. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
sim14
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sim14 » 03.05.2012 19:57

Witam,

Ja też poproszę o namiary na apartament 2+6, mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
To jest kwatera, której szukamy :-)
Pozdrawiam serdecznie. :D :D
ewald
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewald » 03.05.2012 20:02

Cromaniak66 napisał(a):Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
Miejscowość ta to Zecevo k. Rogoźnicy.
Mamy sprawdzone miejsce - piękny domek blisko morza(5 min. spokojną asfaltową drogą , nie trzeba przechodzić przez ruchliwą drogę- ważne dla rodzin z wózkami i nie tylko) , z dużym tarasem z wodokiem na otwarte morze i latarnię morską .Duże podwórko. przy tarasie mały ogródek z rozmarynem i lawendą.Bajkowe wieczory biesiadne na tarasie przy dźwięku cykad, chorwackiej muzyce i lampce domowego chorwackiego wina lub rakiji .
Przy okazji jeśli ktoś chce odpoczywać w pięknych warunkach , a nie tylko żeby jako tako przenocować to ten apartament jest godny polecenia.
Piszę o tym , bo wbrew pozorom dużo czasu spędzaliśmy w domu i wokół domu -upał nie pozwalał na przebywanie całymi dniami na plaży.
Ta miejscowośc to doskonała baza wypadowa na wycieczki( wodospady Krka, Trogir , Split, Primosten itp )
Zecevo to spokojne miejsce , odpowiednie dla szukających odpoczynku , bez tego miejskiego zgiełku.Idealne też dla rodzin z dziećmi ( łagodne zejscie do morza ).
Apartament ,w którym byłem jest na 6-8 osób , 3 sypialnie , 2 łazienki , salon.
Jest pięknie wyposażony - piękne meble, zmywarka , pralka .Nie ma klimy ,ale wewnątrz jest chłodno (dobra termoizolacja).Miejsce do grilla tez jest.
W tym roku ma być też dostępny drugi apartament w tym domu , na 4-6 osób.I tu rewelacja - z dwoma tarasami !!!( widok na morze i marine Frappa w Rogoźnicy).
Tak więc w domku może być ca.12 osób
Wolne terminy :
Duży apartament (6+2) 120 euro/6 osób +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-27.07
16.08-30.09
Mały apartament (4+2) - 100 euro/4osoby +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-30.09
Na tym samym podwórku inny waściciel ma 2 mniejsze apartamenty , na 4 osoby ( najlepiej jesli jest to rodzina 2+2). Apartamenty nowe ,również pięknie urządzone . Cena 60euro/aptm. Dostępnośc - do sprawdzenia
A gospodarze - przemili ludzie , dlatego wracamy tam ponownie .
Poważnie zainteresowanych proszę o podanie maila z podaniem , który apartament jest w kręgu zainteresowania, prześlę fotki i namiary
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poniżej apartament 2+2 z sąsiedniego domu
Obrazek

Robi wrażenie.
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 03.05.2012 20:39

Obrazek


Poniżej apartament 2+2 z sąsiedniego domu
Obrazek[/quote]
Robi wrażenie.[/quote]

Ewald, jak coś interesuje to podaj kontakt , chętnie pomogę
Pozdrawiam :-)
celinal
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) celinal » 03.05.2012 21:48

sim14 napisał(a):Witam,

Ja też poproszę o namiary na apartament 2+6, ..... To jest kwatera, której szukamy :-)
Pozdrawiam serdecznie. :D :D

Tutaj podałam forum/viewtopic.php?p=924884#924884
ale się zraziłam.
Pozdrawiam
Celina
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.05.2012 23:37

Oho..zaraza dalej się rozprzestrzenia :D

Pięć minut spacerkiem do morza ? No dobra, może ktoś połknie haczyk

:D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone