Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

chorwacko-czarnogórskie wakacje :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ela50
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela50 » 09.04.2013 18:14

niestety zdjęć nie widać, tylko napisy " obrazek " Wielka szkoda. Byłam w Kotorze i pokonywałam drogę na twierdzę. Chętnie obejrzałabym Twoje zdjęcia, każde są inne, bo każdy widzi inaczej te cudowne miejsca - dary natury
Ela50
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela50 » 09.04.2013 18:24

O niektóre się pokazały, ale nie wszystkie, chyba długoooooo trzeba czekać by wszystkie się załadowały
Piękne i ciekawe.
W tym roku w sierpniu będę w Kotorze ponownie, tym razem będzie to wyprawa w większym składzie.
Pozdrawiam i czekam na dalszą relację.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 09.04.2013 19:14

Mnie też się zdjęcia strasznie wolno ładują i ogólnie całe forum się bardzo zamula, kiedy ostatnia strona twojej relacji jest włączona. Chyba troche przesadziłaś z wielkością zdjęć - bo jeśli chodzi o ilość, to nigdy za dużo.

Kotor cudowny - wejście na twierdzę zapisane w planach lipcowych. :D :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.04.2013 19:53

Bardzo ładnie, widzę że lubicie zaglądać w każdą dziurę :wink: (śmieci tylko dlatego, że ktoś nie wymienił worka :( , zupełnie jak u nas: jest kosz, ale ktoś go nie opróżnił, ludzie chcą wrzucić do kosza, ale wypada :evil: )
mariasez
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 20.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariasez » 10.04.2013 07:39

Kurczę :evil: a jak zmienić tą wielkość zdjęć??
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.04.2013 08:16

mariasez napisał(a):Kurczę :evil: a jak zmienić tą wielkość zdjęć??



Może nie ten link wstawiasz (nie wiem jak to jest w ImageShack)
Sprawdź...bo teraz jak wstawiasz rozmiar oryginalny to zamula bardzo.
(albo zmniejsz na komputerze - ja to robię w darmowym PhotoFiltre - i wstaw od nowa)

Pozdrawiam

Edit: zobacz tu:
gdzie-umiescic-zdjecia-jak-to-zrobic-jak-pokazac-na-forum-t17681.html
jak-wklejac-zdjecia-t11670.html

:papa:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 10.04.2013 08:18

No tak, teraz zerknąłem - wielkość 5 tys. na 3 tys. pikseli, każde ponad 3 Mb. To się musi wolno ładować.

Możesz je zmniejszyć dowolnym programem graficznym, nawet najprostszymi (nawet zwykłym Paintem to można zrobić). Ja do hurtowe jzmiany rozmiaru stosuję Fast Stone Image Viewer, ale naprawdę podobnych programów jest mnóstwo w sieci i pewnie każdy poleci ci co innego.
pawelg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelg » 10.04.2013 20:05

Kotor fantastyczny, miło powspominać, choć my nie zdobyliśmy twierdzy.
Jest powód, żeby tam wrócić... :)
Pozdrav
I czekam niecierpliwie na kolejne zdjęcia
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.04.2013 23:02

mariasez napisał(a):Mam nadzieję, że nie przesadziłam z ilością zdjęć.



Nie przesadziłaś z ilością zdjęć
Czekam na więcej 8)


Pozdrawiam
Piotr
Olisia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olisia » 11.04.2013 09:13

czekam i ja na więcej :D
W Kotorze byliśmy 2 razy - raz zwiedziliśmy dość dokładnie, drugim razem upał nas skutecznie pogonił :wink:
Byliście w Peraście? i na wysepce Matki Boskiej na Skale ? cudne miejsce
Ela50
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela50 » 11.04.2013 11:17

A jak można dostać się na te wysepki, Św. Jerzego i Matki Boskiej na Skale ? Czy kursuje coś, co pływa ? Jak się tam dostałaś Olisia
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 11.04.2013 12:58

Raul73 napisał(a):
mariasez napisał(a):Koniec Chorwacji. Już nawet nawierzchnia nie ta :D Kilka km pokonać trzeba szutrową drogą w tumanach kurzu (żeby wyczyścić auto to w sumie trzeba by było je zanurzyć w Jadranie :D)



Czy wy na pewno jechaliście Jadranką? Bo mnie Google Streetview (zdjęcia z września 2011) pokazuje asfalt aż do samych szlabanów granicznych. Google Earth z czerwca 2010 również.

8O 8O

Jakieś dwa km albo trochę więcej wymieniali nawierzchnie i jedzie się po remontowanej nawierzchni kurzu co nie miara co chwile jedzie beczkowóz i spryskuje ale to nic nie daje.ale potem droga dobra.
Olisia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olisia » 11.04.2013 13:24

Ela50 napisał(a):A jak można dostać się na te wysepki, Św. Jerzego i Matki Boskiej na Skale ? Czy kursuje coś, co pływa ? Jak się tam dostałaś Olisia


W Peraście od razu zauważycie pełno 'naganiaczy' oferujących wycieczkę na wyspę- akurat na wysepkę Matki Boskiej na Skale, na Jerzego nie byliśmy i nie wiem nawet czy można tam się dostać :?:
Tylko trzeba się przejść wzdłuż wybrzeża i popytać bo na samym początku chcieli 8 euro od osoby, a w centrum 5 euro.
Zabierają małym stateczkiem na wysepkę - tam ok. 40 minut jest czas na zwiedzanie i powrót tą samą łódeczką.
Ela50
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela50 » 12.04.2013 10:52

Olisia
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. W tym roku na pewno zajrzymy do Perastu i na wysepkę Matki Boskiej na skale. Znalazłam w internecie informację, że wyspy Św. Jerzego nie zwiedza się, że jest tam cmentarz dla zasłużonych ( jak nasze Powązki) i że odwiedzać ją może tylko rodzina.
mariasez
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 20.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariasez » 12.04.2013 11:53

Olisia w Peraście nie byliśmy, ale warto to nadrobić ;)
Tego dnia kiedy my byliśmy w Kotorze było straaasznie gorąco, na twierdzę wchodziliśmy koło 13 czyli wtedy kiedy jest najgorsze słońce...podejrzewam, że spokojnie dochodziło wtedy do 40st. :x
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
chorwacko-czarnogórskie wakacje :) - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone