Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cakes
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 29.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cakes » 24.11.2011 00:27

To moze dziewczyny pozostawia chociaz jakies namiary na domki.
Bardzo chcialbym wrocic do Dida Jure w Drasnicach :(
Barber
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barber » 18.01.2012 11:58

Witam wszystkich bardzo serdecznie !
Czytam forum od kilku lat lecz to mój pierwszy post na tym forum. Mam pytanie, czy ktoś posiada kontakt do apartmani Dida Jure ( inny od makarska-riwiera.pl )? Od dwóch tygodni bezskutecznie czekam na odpowiedz agencji. Teraz z forum dowiedziałem się że to już nieaktualne. Skopałem chyba cały internet ale jedyne namiary jakie udało mi się znaleść to jak już napisałem, nieaktualny temat.

:?
Pozdrawiam !
Cakes
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 29.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cakes » 21.01.2012 01:56

Tez poszukuje namiaru na Dida Jure. Bylem tam w tamym roku i chcialbym ponownie tam zawitac :(
Barber
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barber » 28.01.2012 22:27

Lipa ! Trzeba szukać czegoś innego.
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 29.01.2012 14:45

Barber napisał(a):Lipa ! Trzeba szukać czegoś innego.


Hm ... mam nadzieję, że chodzi Ci o naszego :wink: Jure z Drašnic

Wtedy ... nie lipa :)

Puść mi wiadomość na maila (adres przy moim profilu)
Może uda mi się wygrzebać namiary z prywatnych zasobów informacyjnych :wink: - to Ci podeślę w zwrotnej.

P.s. ten "Dida" mnie zmylił, i Olimpia, ale może chodzi o tego samego Jurego? :)

Pozdraviam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 31.01.2012 20:15

Widzę, że zamieszanie straszne się zrobiło.

Chodzi o inne apartamenty, ale też w Strasznicach ;)

Jak już powszechnie wiadomo my skończyłyśmy działalność w Chorwacji i nie mamy żadnych namiarów na te domy, bo nawet nie wiemy, kto nimi się "zaopiekował". A właściciel tak często zmienia numer telefonu, że i tak nikt się do niego nie dodzwoni. Zresztą - oddał budynki w dzierżawę i zupełnie się nie interesuje tym, czy ktoś chce przyjechać czy nie.

Co do strony www - za jakiś tydzień powinna się tam pojawić nowa oferta - apartamenty na Makarskiej Riwierze oraz koło Trogiru. Apartamenty zaufane, więc mogę polecić. Strona będzie po polsku i wszelkich informacji oraz rezerwacji można będzie dokonać również w jężyku polskim.

No :)
Barber
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barber » 31.01.2012 22:48

Dziękuję za informację, teraz mam jasność i wiem że muszę się rozglądnąć za czymś innym.

Pozdrawiam !
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 03.02.2012 21:56

No wreszcie coś ruszyło.Pierwszy termin już mamy od dzisiaj w okolicach Trogiru.Czekam na ofertę chcąc drugi tydzień rezerwować
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 20.02.2012 00:15

No to się spóżniliśmy,aby Plumka osobiście poznać....A widzieliśmy się w Blato w ubieglym roku ( to znaczy my widzieliśmy Plumka,nie wiedząc że to Plumek....).Pozdrawiamy...
Barber
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barber » 04.03.2012 15:55

Serdeczna prośba do Plumka o usunięcie nieaktualnych ofert ze strony wiadomo jakiej. Być może pomoże to w szukaniu aktualnych ofert bez podnoszenia ciśnienia :wink:
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 06.03.2012 15:26

Plumek napisał(a):Co do strony www - za jakiś tydzień powinna się tam pojawić nowa oferta - apartamenty na Makarskiej Riwierze oraz koło Trogiru. Apartamenty zaufane, więc mogę polecić. Strona będzie po polsku i wszelkich informacji oraz rezerwacji można będzie dokonać również w jężyku polskim.

No :)


Kurcze czekam już miesiąc na tą ofertę, a tu nic :cry:
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 06.03.2012 15:38

jakbym miał czekać jak wy to na pewno bym nie wyjechał.już zarezerwowane
tulipan
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tulipan » 26.03.2012 09:37

Witam,
rok temu byliśmy z rodzinką w Zivogosce Blato, zamawialiśmy apartamenty u Plumka,było super :D
Niestety, kontakt jak widać się urwał :( A chcemy znowu tam pojechać, może ktoś ma jakieś fajne namiary na apartamenty?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 17.04.2012 10:42

Hej!

No niestety - nie mamy namiarów na nasze byłe apartamenty. Penie można próbować jechać tam w ciemno - może się coś trafi. Nie mam bladego pojęcia czy i kto nimi zawiaduje oraz jakie warunki są oferowane.

Natomiast sama strona makarska-riwiera.pl zmieniła właściciela. Również nie mamy już z nią nic wspólnego. Aczkolwiek polecić mogę :) Pewna firma ;)

Ja obecne lato spędzam w PL :) Też z turystami, a co! ;)
Barber
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barber » 17.04.2012 10:59

Dzięki Plumek. Jak jest taka szansa, to poproszę o namiary na wspomnianą firmę: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone