Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwackie Jedzonko

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 21.09.2011 12:08

Co do lodów,to po mojemu jest to chyba jedyne.w czym Włosi zdecycodowanie przewyżczają Chorwatów
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 21.09.2011 12:13

Na chorwackim wybrzeżu lodziernie prowadzone są przeważnie przez Albańczyków....
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 21.09.2011 16:46

leoligot napisał(a):Co do lodów,to po mojemu jest to chyba jedyne.w czym Włosi zdecycodowanie przewyżczają Chorwatów


Dobra uwaga, bo w innych sprawach również tyle, że mniej zdecydowanie...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 21.09.2011 17:04

leoligot napisał(a):... przewyżczają ...


Ładne słówko ...

Ciekawe, ale, w zależności od kontekstu użycia, mogłoby ujść nawet za obraźliwe ;)


:lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2011 19:08

weldon napisał(a):
leoligot napisał(a):... przewyżczają ...


Ładne słówko ...

Ciekawe, ale, w zależności od kontekstu użycia, mogłoby ujść nawet za obraźliwe ;)


:lol:



W tym roku w Tisni na Murter w lodziarni prowadzonej prawdopodobnie przez Albańczyka zostawiliśmy przez dwa tygodnie ogółem z 1000 kun. Lody dawał pychota, porcje KOSMICZNE. Zawsze do porcji dodawał gratisowe smaki. Przewyższał wszystkich znanych mi włoskich lodziarzy. :lol: Co On wyprawiał nakładając te lody :!: :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 21.09.2011 19:42

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Na chorwackim wybrzeżu lodziernie prowadzone są przeważnie przez Albańczyków....


To chyba jakiś niesmaczny żart :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.09.2011 19:43

smoki3 napisał(a):
weldon napisał(a):
leoligot napisał(a):... przewyżczają ...


Ładne słówko ...

Ciekawe, ale, w zależności od kontekstu użycia, mogłoby ujść nawet za obraźliwe ;)


:lol:



W tym roku w Tisni na Murter w lodziarni prowadzonej prawdopodobnie przez Albańczyka zostawiliśmy przez dwa tygodnie ogółem z 1000 kun. Lody dawał pychota, porcje KOSMICZNE. Zawsze do porcji dodawał gratisowe smaki. Przewyższał wszystkich znanych mi włoskich lodziarzy. :lol: Co On wyprawiał nakładając te lody :!: :lol:


Najlepsze lody zjadłem w Turcji w górach. Były zrobione z koziego mleka z korzeniem storczyka.
Trzeba tam na nie wrócić...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.09.2011 19:49

Słyszałem, że najlepsze lody robią w Cocomo w Krynicy Zdrój. Jak byliśmy z pracy w Krynicy na nartach to wszyscy tam chodzili 8) 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.09.2011 19:54

Najlepsze lody są u Argasińskiego w Nowym Sączu :lol: no i Korala mamy :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.09.2011 19:57

Janusz Bajcer napisał(a):Najlepsze lody są u Argasińskiego w Nowym Sączu :lol: no i Korala mamy :wink:

U tego pierwszego jadłem. Potwierdzam, że dobre, ale tureckim nie dorówna!
Koral to masówka podprawiona dużą dozą marketingu, choć te droższe/najdroższe bywają smaczne....
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.09.2011 19:58

Janusz Bajcer napisał(a):Najlepsze lody są u Argasińskiego w Nowym Sączu :lol: no i Korala mamy :wink:

Nie masz daleko Janusz, bujnij się do Cocomo, zmienisz zdanie :lol: :lol: :lol: :lol: Po prawej stronie , przed Continentalem :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2011 20:02

FUX napisał(a):
smoki3 napisał(a):
weldon napisał(a):
leoligot napisał(a):... przewyżczają ...


Ładne słówko ...

Ciekawe, ale, w zależności od kontekstu użycia, mogłoby ujść nawet za obraźliwe ;)


:lol:



W tym roku w Tisni na Murter w lodziarni prowadzonej prawdopodobnie przez Albańczyka zostawiliśmy przez dwa tygodnie ogółem z 1000 kun. Lody dawał pychota, porcje KOSMICZNE. Zawsze do porcji dodawał gratisowe smaki. Przewyższał wszystkich znanych mi włoskich lodziarzy. :lol: Co On wyprawiał nakładając te lody :!: :lol:


Najlepsze lody zjadłem w Turcji w górach. Były zrobione z koziego mleka z korzeniem storczyka.
Trzeba tam na nie wrócić...



Ja najlepsze jadłem u Grycana lecz są daleko pod względem podawania od ostatnich Chorwackich. :lol:

Chałwowe poezja.... :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.09.2011 20:07

Pozwolę się nie zgodzić.
Może i lody ma lepsze od ciast, które podaje.
Za to kawa, to jedne z najgorszych popłuczyn, jakie zdarzyło mi się spożywać!

Facet się kompletnie kompromituje!
Ma wstawiony sprzęt za grube dziesiątki kpln, a finalny produkt to śmieć!
Byłem dwa x w Poznaniu w dwóch różnych miejscach i tak, jak ciasto było zjadliwe, to kawa do d...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.09.2011 20:09

Ja wam mówię, tylko Cocomo... 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2011 20:23

FUX napisał(a):Pozwolę się nie zgodzić.
Może i lody ma lepsze od ciast, które podaje.
Za to kawa, to jedne z najgorszych popłuczyn, jakie zdarzyło mi się spożywać!

Facet się kompletnie kompromituje!
Ma wstawiony sprzęt za grube dziesiątki kpln, a finalny produkt to śmieć!
Byłem dwa x w Poznaniu w dwóch różnych miejscach i tak, jak ciasto było zjadliwe, to kawa do d...




Kawy tam nigdy nie piłem :wink: Może i dobrze :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Chorwackie Jedzonko - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone