Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie...

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 04.07.2011 09:18

Zdjec robimy bardzo wiele, z chorwackich plaż wiele ich jednak nie mamy gdyz nie robimy dalekich wycieczek w ustronne miejsca a szanujemy prywatnosc innych ludzi ..


piotrulex - doprecyzuj wypowiedz bo nie bardzo zrozumiałem, fotografujesz krajobraz, nagą żonę/dziewczynę, czy siedzących obok ludzi - prywatność szanuje prawdopodobnie tak samo jak Ty, dlatego nie korzystam z oficjalnych naturystycznych kempingów czy plaży. Lubimy kameralność i swobodę co nie oznacza, ze wędruje kilometrami w poszukiwaniu odludnych miejsc...
Często w pojedynczych zatoczkach leży już jakaś rozebrana parka głównie Niemców lub innej nacji, jeżeli miejsce od strony fotograficznej jest interesujące, to się dołączamy lub nie... najważniejsze, ze nie ma tłoku i nikt nie wchodzi mi w kadr 8)
edytka22
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytka22 » 05.07.2011 17:03

Cześć!!
Dziękuję za miłe słowa od Was.Tak jak mówisz musimy się umówić na spotkanie w jakieś kafejce w Trogirze. Co do fotki to wolę Ci podać adres m -aila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Tam możemy sobie swobodnie porozmawiać.
Pozdrawiamy :wink: :oops:
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 06.07.2011 16:46

Myślę, że nie jesteś tutaj sam. Wielu z nas robi takie zdjęcia. A jeśli ktoś decyduje się na nagie opalanie, to robienie nagich fotek też traktuje jak coś naturalnego.
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 07.07.2011 14:02

Jaron
Myślę, że nie jesteś tutaj sam. Wielu z nas robi takie zdjęcia. A jeśli ktoś decyduje się na nagie opalanie, to robienie nagich fotek też traktuje jak coś naturalnego.


Jakoś mnie nie przekonałeś, ponad 1600 osób przeglądających ten watek, a zaledwie kilka wpisów przyznających się do " erotycznej fotografii " typu Akt, co innego w dziale portret, krajobraz czy makro.... ciężki temat albo jakieś tabu czy najzwyczajniej brak cywilnej odwagi ? 8O
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 07.07.2011 14:42

Malownicze miejsca wypoczynku utrwalamy w taki sposób :-). Fakt...potem trzeba zrobić selekcję zdjęć na dysku....
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 07.07.2011 18:25

może o rzeczach oczywistych się nie mówi ??? :) poza tym nie każdemu chce się wpisywać :) lub uważa, że to co robi pozostaje jego prywatną sprawą :)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 07.07.2011 18:40

Fakt...potem trzeba zrobić selekcję zdjęć na dysku....


Selekcje rozumiem odbywa się na zasadzie; dobre zdjęcia i tzw. gniot.
U mnie w notebooku na pulpicie gości od 2 lat piękne zdjęcie mojej nagiej kobiety w małej zatoczce koło Breli.
Bez względu na to komu pokazuje zdjęcia w komputerze, tej ikony nie zmieniam - bo nie mam się czego wstydzić, zdjęcie od strony estetycznej i technicznej jest jak najbardziej ok. :lol:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 08.07.2011 00:14

Ostpreusse napisał(a):Jakoś mnie nie przekonałeś, ponad 1600 osób przeglądających ten watek, a zaledwie kilka wpisów przyznających się do " erotycznej fotografii " typu Akt, co innego w dziale portret, krajobraz czy makro.... ciężki temat albo jakieś tabu czy najzwyczajniej brak cywilnej odwagi ? 8O


Musisz wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie część z tego 1600 osób zajrzała do tego wątku, zachęcona jego tytułem, z nadzieją, że coś ciekawego zobaczy... ;)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 08.07.2011 08:53

Anai napisala :

Musisz wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie część z tego 1600 osób zajrzała do tego wątku, zachęcona jego tytułem, z nadzieją, że coś ciekawego zobaczy... icon_wink.gif


Witam Anai - chyba masz racje, sam się już nad tym zastanawiałem, być może coś po urlopie wkleję, o ile żona wejdzie mi w kadr, ale mam nieodparte wrażenie, że moja fotka będzie jedyna w tym wątku :cry:

Ps.
Ładny High Key w awatarze :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 08.07.2011 09:13

Ostpreusse napisał(a): że moja fotka będzie jedyna w tym wątku :cry:

W tym wątku, być może. Jest inny watek gdzie nie będziesz sam.
forum/viewtopic.php?t=29974&highlight=bezwstydne+kobiety
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 08.07.2011 12:00

podobnie jak zapewne większość opalających się kompleksowo robię całą masę zdjęć na plaży. Nie mam tego problemu co Piotrulex czy naturyści wypoczywający w ośrodkach FKK bo podobnie jak Ty cenię sobie kameralność. nawet będąc w pobliżu Bunculuki (kamp w Basce na Krk-u), mijaliśmy główna plażę w poszukiwaniu mniej obleganych zatoczek (czasem tylko takich na 2 ręczniki innym razem plażowaliśmy w towarzystwie 1 lub góra 2 par). Ponieważ zdolności fotograficzne mam mierne do tego zwykła cyfrówkę bez rewelacyjnej optyki, zdjęcia służą głównie celom sentymentalno - wspominkowym. Nie lądują w szufladzie, ale stanowią oddzielny plik w komputerze. I tak dla przykladu jest plik: "Cro2008" i plik "cro2008 ofi" i tak co roku.
Przyznaję, że czasami zrobienie fajnego zdjęcia bez naruszania prywatności postronnych osób jest trudne. Nie fotografuje nagich (obcych) bab z ukrycia ani trochę bardziej oficjalnie - niby przypadkowo wymierzając obiektyw w kierunku nagiego obiektu. Mam jednak kilka zdjęć plaż (robionych z dużej odległości) na których są naturyści (dopiero powiększenie pozwala się z trudem zorientować, że leżąca postać jest bez odzienia ;)).
Tak więc drogi kolego, nie jesteś sam (czego jak mniemam miałeś świadomość zakładając wątek) :D

BTW. możesz zdradzić lokalizację ze zdjęcia w Twoim avatarku? Albo wrzuć do tego wątku:
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=30532&highlight=
postaramy się odgadnąć ;).
Ze swej strony służę podpowiedziami co do lokalizacji przyjemnych i ustronnych miejsc do nagiego opalania w Dalmacji.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 08.07.2011 13:33

Ostpreusse napisał(a):Ps. Ładny High Key w awatarze :wink:


A dziękuję ;)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 08.07.2011 16:41

napisal : raffiu
BTW. możesz zdradzić lokalizację ze zdjęcia w Twoim avatarku?


Było to w zatoce Kvarner koło miejscowości Crikvenica, gdzieś pośrodku na cyplu w Kacjak przechodziliśmy przez cały kemping, następnie schodziło się po betonowych schodach, miejsce do plażowania co najwyżej dla 2 - 4 par

Ze swej strony służę podpowiedziami co do lokalizacji przyjemnych i ustronnych miejsc do nagiego opalania w Dalmacji


No to wal śmiało, po to miedzy innymi ten wątek tu jest :idea:

woka napisał :
W tym wątku, być może. Jest inny watek gdzie nie będziesz sam.


Większość zdjęć mi się tam nie otwiera, przypadkowe pstryczki mało mnie interesują - świadome fotografowanie jak najbardziej Tak ! 8)
piotrmks
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 02.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrmks » 10.07.2011 22:54

fajny watek. Mam tylko pytanie. Czy robienie zdjęć przez zonę, oczywiscie swojemu chłopu to jeszcze norma :-)).
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 11.07.2011 15:18

Pragnąłbym zwróciś uwagę na dodatkowy wątek, zwiazany z tematem. Na kempingach naturystycznych obowiazuje zakaz fotografowania. Zasada ta jest ogólnie przestrzegana. Zdarzyło mi się jednak parę razy w Chorwacji być swiadkiem łamania tego zakazu i to niestety przez naszych rodaków. Raz o mało nie skończyło się usunieciem z kempingu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone