Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie...

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.06.2015 10:41

Rysio napisał(a): Biała doopa jest więc całkiem skutecznym odstraszaczem :D

Jak długo ? :mrgreen:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.06.2015 10:44

Rysio napisał(a):Do naturystów się raczej nie zaliczam ... Biała doopa jest więc całkiem skutecznym odstraszaczem :D


My też nie, poprostu opalamy się na waleta :) a biała dupa jakoś na długo biała nie zostaje ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2015 10:50

Rysio ściąga gacie jak ktoś podpływa :wink: jak odpłynie - ubiera :smo:
Dlatego ciągle straszy białą .... :oczko_usmiech:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.06.2015 10:56

Rysio napisał(a):Biała doopa jest więc całkiem skutecznym odstraszaczem

Do czasu, aż nie opalisz.

Nie zapomnij mocnym filtrem wysmarować, bo nie dość, że ci się sadzone zrobią to jeszcze skuteczność czerwonego z bąblami drastycznie spadnie.

A nie ma nic gorszego, niż stado wrzaskliwej dzieciarni biegającej nad poparzonym tyłkiem ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.06.2015 11:20

Do tej pory nie zaliczyłem poparzenia doopy wraz z przyległościami :mrgreen: . Moja tolerancja na słońce wielu zadziwia. Nie spaliło mnie ani słońce Egiptu ani równikowe w Kenii, gdzie zalecają filtry rzędu 50 a ja nie używałem żadnych. Czasem się zdarzy że w 3 tygodniu Cro nos mi się złuszczy ale to wszystko. Generalnie to zawsze doopa będzie bledsza od reszty, bo mimo wszystko 80% czasu człowiek w kąpielówkach czy innych gaciach biega. Te 2-3 h ekspozycji nie mają szans wyrównać opalenizny, tym bardziej że opalać się trza równo jak na rożnie 8)
TomekV8
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekV8 » 29.06.2015 15:21

piotrulex napisał(a):
TomekV8 napisał(a):...
No ale teraz czeka nas dłuższa przerwa... dzieci już za dużo widzą... na plaże FKK chyba raczej nie wypada z nimi chodzić.....


Z jakiego to powodu nie wypada?


Dzieci na plażach FKK - chyba rzadko spotykany widok??

Nam ogólnie by to nie przeszkadzało, ale nie wiadomo jaka była by reakcja pozostałych plażowiczów.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.06.2015 15:35

TomekV8 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
TomekV8 napisał(a):...
No ale teraz czeka nas dłuższa przerwa... dzieci już za dużo widzą... na plaże FKK chyba raczej nie wypada z nimi chodzić.....


Z jakiego to powodu nie wypada?


Dzieci na plażach FKK - chyba rzadko spotykany widok??

Nam ogólnie by to nie przeszkadzało, ale nie wiadomo jaka była by reakcja pozostałych plażowiczów.


Ty, jakoś nie zauważyłem, chyba bywamy na innych plażach

W długi weekend byliśmy kilka dni w Piaskach i opalaliśmy się na N plaży w okolicy, jakoś nie liczyłem ale na co 2-3 kocu była dzieciarnia. W cro zawsze jesteśmy na N plażach i od wielu lat zawsze z dzieckiem i ono zawsze ogrom towarzystwa w swoim wieku znajdzie

A jaka by miała być reakcja? Widzisz w opalaniu się na waleta coś złego czy nienormalnego? Zdecydowanie Cię nie rozumiem ale i nie o tym temat. W tym roku spotykamy się w cro ze znajomymi z jeszcze innego kraju co maja 3-kę dzieciaków w podobnym wieku i gwarantuje Ci, że nie będą same na plaży :)
TomekV8
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekV8 » 29.06.2015 20:05

No ja akurat nie widze nic złego w tym, ale pamietaj że palża nie jest Twoja i może wypadało by sie dostosowac do panujących tam warunków etc.....
nigdy nie korzystaliśmy z plaż FKK, więc do końca nie wiemy jakie tam panuja ,,zasady"
Jedynie ciuszki zrzucaliśmy na dzikich plażach... PAG jest do tego stworzony... :-)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.06.2015 20:23

TomekV8 napisał(a):No ja akurat nie widze nic złego w tym, ale pamietaj że palża nie jest Twoja i może wypadało by sie dostosowac do panujących tam warunków etc.....
nigdy nie korzystaliśmy z plaż FKK, więc do końca nie wiemy jakie tam panuja ,,zasady"
Jedynie ciuszki zrzucaliśmy na dzikich plażach... PAG jest do tego stworzony... :-)


więc się dopasowujemy ale widzę że rozmawiamy chyba o innych plażach. tam gdzie my bywamy ludzie sie opalają, wypoczywają, jest sporo rodzin, dzieci, całkiem normalne plaże z tym że opalenizna dociera wszędzie a i nagie ciało szybciej wysycha

Zasady panują normalne, jak na normalnej plaży a o zakazie formalnym czy zwyczajowym wstępu dla dzieci nigdy nie słyszałem

jakoś dziwne by było dla nas nie zabierać dziecka na wakację a inaczej niz bez ciuchów się nie opalamy
TomekV8
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekV8 » 30.06.2015 07:16

piotrulex napisał(a):
TomekV8 napisał(a):No ja akurat nie widze nic złego w tym, ale pamietaj że palża nie jest Twoja i może wypadało by sie dostosowac do panujących tam warunków etc.....
nigdy nie korzystaliśmy z plaż FKK, więc do końca nie wiemy jakie tam panuja ,,zasady"
Jedynie ciuszki zrzucaliśmy na dzikich plażach... PAG jest do tego stworzony... :-)


więc się dopasowujemy ale widzę że rozmawiamy chyba o innych plażach. tam gdzie my bywamy ludzie sie opalają, wypoczywają, jest sporo rodzin, dzieci, całkiem normalne plaże z tym że opalenizna dociera wszędzie a i nagie ciało szybciej wysycha

Zasady panują normalne, jak na normalnej plaży a o zakazie formalnym czy zwyczajowym wstępu dla dzieci nigdy nie słyszałem

jakoś dziwne by było dla nas nie zabierać dziecka na wakację a inaczej niz bez ciuchów się nie opalamy


Bardzo nas to cieszy... fajnie spotkać bratnie dusze :-)
Czyli w tym roku i ja opalę tyłek :-)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.08.2015 14:05

piotrulex napisał(a):
TomekV8 napisał(a):No ja akurat nie widze nic złego w tym, ale pamietaj że palża nie jest Twoja i może wypadało by sie dostosowac do panujących tam warunków etc.....
nigdy nie korzystaliśmy z plaż FKK, więc do końca nie wiemy jakie tam panuja ,,zasady"
Jedynie ciuszki zrzucaliśmy na dzikich plażach... PAG jest do tego stworzony... :-)


więc się dopasowujemy ale widzę że rozmawiamy chyba o innych plażach. tam gdzie my bywamy ludzie sie opalają, wypoczywają, jest sporo rodzin, dzieci, całkiem normalne plaże z tym że opalenizna dociera wszędzie a i nagie ciało szybciej wysycha

Zasady panują normalne, jak na normalnej plaży a o zakazie formalnym czy zwyczajowym wstępu dla dzieci nigdy nie słyszałem

jakoś dziwne by było dla nas nie zabierać dziecka na wakację a inaczej niz bez ciuchów się nie opalamy


W tym roku już po urlopie. Być może bardziej zwracałem na to uwagę a może to suchy fakt - dzieci w różnym wieku oraz nastolatków na campach i plażach N gdzie byliśmy było baaaardzo dużo
bafflo
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.03.2016
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) bafflo » 13.03.2017 14:54

woka napisał(a):
Ostpreusse napisał(a): że moja fotka będzie jedyna w tym wątku :cry:

W tym wątku, być może. Jest inny watek gdzie nie będziesz sam.
forum/viewtopic.php?t=29974&highlight=bezwstydne+kobiety



Jak chce wejsc w ten link to wyskakuje mi ze nie posiadam odpowiednich uprawnien aby przegladac ten watek. Moze ktos wie jak zdobyc takowe uprawnienia?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.03.2017 15:02

bafflo napisał(a):Jak chce wejsc w ten link to wyskakuje mi ze nie posiadam odpowiednich uprawnien aby przegladac ten watek. Moze ktos wie jak zdobyc takowe uprawnienia?

Musisz stanąć do castingu na admina lub moderatora. :mrgreen:
bafflo
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bafflo » 13.03.2017 15:05

A jesli chcialbym sie podzielic swoimi fotkami..
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 13.03.2017 15:08

Też nie mam uprawnień:/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone