Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka zima

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004
Chorwacka zima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 08.03.2005 19:12

Od kilku m-cy obserwuję zimę w Cro na podstawie kamerek i temperatury :D
i zastanawia mnie bardzo czy taka zima jak obecnie to coś normalnego
w ostatnich latach czy nie?Przyznam szczerze ,że miałem jednak trochę inne wyobrażenie o tej porze roku w Cro - mam na myśli dużo śniegu
i jego utrzymywanie się w głębi kraju oraz dość niskie temperatury powietrza i morza na wybrzeżu
. :lol: Patrząc przez okno jest podobnie jak u nas!!!

Ciekawe czy Wy też tak to odbieracie a co powie Leon? :D

pzdr :papa: :papa:
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 08.03.2005 20:23

....witam no ta zima nas zaskakuje...srednia temperatura nie bila tak niska nad morzem w ostatnich 40 lat...spodzewaja sie ze marc z sredniom bendzie najniszi od kiedi sie notuje...
Ja od siebe dodam ze pierwszi raz w ziciu widze snieg na gurze Mosor nad Splitem w marcu. Pozdrawiam
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 09.03.2005 15:25

Dzieki Ci Leonie- tak też mi sie wydaje ,że tam jest dość zimno jak na ten region Europy :lol: :D

pzdr :hut: :papa: :papa:
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 09.03.2005 18:22

Diego......pogoda prawie jak u nas w Bielsku:):):)
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 09.03.2005 20:10

To prawda :lol:

pzdr :papa: :papa:
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 09.03.2005 21:35

carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 09.03.2005 22:59

Ale zdjęcie, pełne zaskoczenie, ja to się martwię jak będzie na początku czerwca, tak sobie zaplanowaliśmy wakacje i trochę się obawiam jak to będzie z tą pogodą...
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.03.2005 23:55

carpic napisał(a):Ale zdjęcie, pełne zaskoczenie, ja to się martwię jak będzie na początku czerwca, tak sobie zaplanowaliśmy wakacje i trochę się obawiam jak to będzie z tą pogodą...

Do czerwca daleko a ja na wszelki wypadek w połowie czerwca jadę "za" Dubrownik , blisko Czarnogóry więc ładna pogoda musi tam być. hi, hi.
Pozdrawiam :wink:
KAMA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAMA » 10.03.2005 18:25

I człowiek ma obawy...Mysle,ze cro.przywita Nas słoncem :wink:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 10.03.2005 18:48

KAMA napisał(a):I człowiek ma obawy...Mysle,ze cro.przywita Nas słoncem :wink:

Widzę na zdjęciu , że jesteś ładnie opalona to ostrożnie dalej z tą opalenizną :)
Tylko po tej wypowiedzi nie "wsadzaj" mnie do jakiejś listy bo ostatnio wiele ich powstało nie tylko tu na forum. :lol:
A za oknem znowu sypie śnieg.
Pozdrawiam :wink:
KAMA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAMA » 10.03.2005 20:35

Hej...Lista?Ja nie mam list!Chyba,ze grupa miłych cromaniakow..Zawsz tu jestescie i lista jest zbyteczna.Ciepłe pozdrowionaka w ten sniezny wieczor. :wink:

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Chorwacka zima
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone