Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka przygoda po raz drugi...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 26.10.2007 08:03

od razu się cieplej robi, jak sobie tak człowiek poczyta :hearts:
:papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 26.10.2007 15:20

No to jak tak wszyscy czekają na ciąg dalszy i miło się czyta - oto on....

c.d.28.04.2007
Do Makarskiej dojechaliśmy dosyć szybko, wypadło na mnie, żeby za kółko wsiąć, bo Michał jechał w bagażniku z Fidżi. W sumie nas było 6 osób + pies. Zaparkowaliśmy samochód na dobrze znanym nam parkingu, niedaleko kafejki internetowej i wyruszyliśmy zwartą grupą w stronę naszego deseru. Ach jak dobrze znów być w miejscu, które miło się wspomina....
Złączyliśmy stoły i wszyscy po kolei szli sobie wybierać ciastko. Dziwnie się złożyło, że wybrane zostały tylko dwa rodzaje. 3 osoby wiśniowo-budyniowe i 3 osoby orzechowe. A oto nasze ciastka i grupki smakoszy:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Oczywiście wszystkim smakowało!!!! Potem jeszcze kawka dla niektórych, a pozostali czekoladę na gorąco. Podają tu naprawdę pyszną czekoladę, tak gęstą, że aż łyżka staje w kubku!!!!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Po zjedzeniu takich wielkich ciastek, nie chciało nam się ruszyć, ale doszliśmy do wniosku, że teraz trzeba się przejść, co by kalorie za bardzo się nie zadomowiły. Skierowaliśmy się na promenadę i spacerkiem szliśmy przed siebie. Zauważyliśmy wesołe miasteczko w oddali i tam się skierowaliśmy. Były samochodziki i najwięksi rajdowcy (w tym Zuza :lol: ) wskoczyli do nich i zaczęli szaleć jak dzieci. Jaki był ubaw, śmiechu co nie miara!!!!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Gdy już emocje opadły, wróciliśmy do samochodu i pojechaliśmy do domku. Borsukom spodobała się Makarska, jeszcze tu przyjedziemy sobie we czwórkę na spacerek.

c.d.n. :roll:
Ostatnio edytowano 26.10.2007 17:08 przez witki, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 26.10.2007 15:26

witki napisał(a):...
Tu będą zdjęcia, ale żaba strajkuje i nie chce mi się otworzyć....
...

I ja korzystałem z "żaby", ale przerzuciłem się do fotosika JEST LEPSZY, PROSTSZY i po POLSKU :!: :lol:

Pozdrav :papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 26.10.2007 17:02

Leszek Skupin napisał(a):
witki napisał(a):...
Tu będą zdjęcia, ale żaba strajkuje i nie chce mi się otworzyć....
...

I ja korzystałem z "żaby", ale przerzuciłem się do fotosika JEST LEPSZY, PROSTSZY i po POLSKU :!: :lol:

Pozdrav :papa:


Pomyślę nad tym, bo mnie już czasami nerwica bierze :evil: :evil: :evil:

a tym czasem - zdjęcia dołączone....
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 26.10.2007 17:25

witki napisał(a):
ObrazekObrazekObrazekObrazek

:

Witki to lubią sobie dobrze zjeść. :lol:
Szczególnie słodkie. :lool:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 27.10.2007 11:59

krakuscity napisał(a):
witki napisał(a):
Obrazek Obrazek


Witki to lubią sobie dobrze zjeść. :lol:
Szczególnie słodkie. :lool:


lubią, lubią....
szczególnie w Makarskiej :lol: :lol: :lol:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 27.10.2007 18:03

A Fidżi nic nie zaserwowano :?: :wink:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 27.10.2007 23:55

madzia1981 napisał(a):A Fidżi nic nie zaserwowano :?: :wink:


ona zawsze dostawała wodę od naszej Pani kelnerki
ale generalnie to zawsze korzystała z wolnej chwili i szła w kimę pod stolikiem... :lol:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 28.10.2007 11:41

c.d. 28.04.2007
Po dojechaniu do Zivogosce umówiliśmy się oczywiście na wspólny wieczór w barze. Do spotkania zostało jeszcze trochę czasu, to przeszliśmy się z Borsukami na spacer w stronę kampingu. Było dość ciepło, ale już powoli zmierzchało. A na kempingu może były ze cztery samochody z namiotami, to wszystko.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

A po powrocie do baru Olimpia wieczór spędziliśmy przy piwku, winku, różnych opowieściach i tak nam miło sie siedziało, aż szkoda było iść spać. Niestety musieliśmy sie pożegnać szybko, bo dziewczyny rano wcześnie wstawały i jechały kawał drogi. Na kilka dni rozstajemy sie z Zuzą :( , ale Ania z nami zostaje :-).
Ostatnio edytowano 29.10.2007 10:48 przez witki, łącznie edytowano 2 razy
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 28.10.2007 11:57

29.04.2007
Wczoraj na spacerze uzgodnione zostało, że dziś zdobędziemy Sv. Jure a potem zjedziemy do Makarskiej na spacerowanie i zwiedzanie, połączone z obiadem. Tak więc rano była pobudka, szybkie śniadanko na tarasie, potem kawka przed podróżą i ruszyliśmy. Zapowiadała się dziś ładna pogoda, to i widoczność będzie dobra z góry. W Podgorze skręciliśmy na Vrgorac i znaną tam już wąską i krętą drogą wspinaliśmy się w górę. Potem dojechaliśmy do drogi prowadzącej na Vrgorac z Makarskiej, a kawałek dalej już był skręt do Parku Biokovo. Kiedy wyjechaliśmy już z lasu zatrzymaliśmy się w miejscu do tego możliwym, aby podziwiać widoki.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Po sesji zdjęciowej ruszyliśmy dalej. Nie było dużego ruchu na trasie, ale w sumie jak dojechaliśmy na sam szczyt, to było więcej samochodów niż w październiku. Jednakże nam to nie przeszkadzało. Jedyne co nas zdziwiło - o rany! resztki śniegu!!!!! A my jak zwykle - sandałki, krótki rękawek, tylko wiedząc, że na górze może być chłodniej, wzięliśmy sweterki ze sobą. Fidżi miała radochę bawiąc się w śniegu! Ona uwielbia go jeść to i się go najadła na zapas. Potem skierowaliśmy się ścieżką w stronę kapliczki.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

c.d.n. :roll:
Ostatnio edytowano 29.10.2007 10:49 przez witki, łącznie edytowano 1 raz
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 28.10.2007 20:00

c.d. 29.04.2007
Przeszliśmy na drugą stronę kapliczki i naszym oczom ukazała się budowa autostrady za górami. Zazdroszczę im, w jakim tempie jest to u nich budowane. W październiku w zeszłym roku tego nie było, a tu raptem mija 6 miesięcy i proszę - już roboty idą dalej w stronę Dubrownika. No, no, no...

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Jak zwykle przydał się statyw zabrany z samochodu, bo przynajmniej jesteśmy wszyscy we czwórkę na zdjęciach. Niestety, nie udało nam sie samym zrobić zdjęcia z kapliczką, bo gdy ładnie poprosiliśmy odpoczywających tam turystów o przesunięcie się do zdjęcia, to faktycznie się przesunęli - ze środka w bok. I rady nie było - trzeba było sobie z nimi pstryknąć fotkę. Potem skierowaliśmy się już powoli do auta, upamiętniając śnieg na zdjęciach, gdzie cała załoga była w sandałkach.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

c.d.n. :roll:
Ostatnio edytowano 02.11.2007 22:59 przez witki, łącznie edytowano 2 razy
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 28.10.2007 23:17

Oj Magdzik, Magdzik :) A to nie było w roku 2007? ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 29.10.2007 10:37

Czas tak szybko zapier.... że wydaje się pewno wieki temu ;) :lol:

Pozdrav :papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 29.10.2007 10:47

Plumek napisał(a):Oj Magdzik, Magdzik :) A to nie było w roku 2007? ;)


oczywiście, że masz racje
już zmienione, dzieki kochana ty moja!!!! :lol: :lol: :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 29.10.2007 12:18

Oj tam rok w te, czy we wte (nie wiem jak to się pisze :oops: )
:roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacka przygoda po raz drugi... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone