Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - życie nocne.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aldlp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2012
Chorwacja - życie nocne.

Nieprzeczytany postnapisał(a) aldlp » 20.03.2012 14:46

Witam,
Wraz z grupą znajomych, zamierzamy w tym roku w wakacje udać się do pięknej Chorwacji :)
Jesteśmy studentami, szukamy jakiegoś 'imprezowego kurortu' (chorwackiego odpowiednika Lloret de Mar, Rimini, czy Złotych Piasków). Stąd pytanie - co polecacie? Ceny oczywiście są istotne, ale nie na tyle, żeby stać się główną determinantą naszego wyboru. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, zamierzamy poszukać domu do wynajęcia (jest nas raczej spora grupa). Co polecacie? Do jakiego kurortu ściągają młodzi z Europy? Gdzie deptak i miasto tętnią życiem po zmroku, ale też gdzie można w ciągu dnia zrelaksować się w beach barach, odpocząć na plaży?
Liczę na Waszą pomoc!
pozdrawiam :)

PS.
Może jestem słabym szperaczem, może trochę niecierpliwy, może po prostu nie umiem szukać, ale wierzcie mi - próbowałem.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.03.2012 14:51

Pag - Novalija,
Dalmacja - Makarska.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.03.2012 15:35

MAKARSKA - max słońca, plazy, muzyka, piękne roznegliżowane dziewczęta, piwo, wino, rakija, pomidory, arbuzy i gorąc, gorąc od słońca i niewiast. Ceny takie sobie, raczej z wyzszej półki ale nie koniecznie, Trzeba pomysleć o własnej krajowej logistyce :wink: . Jednym słowem Buba Ruba - disco. Kawa Marago figo fago dziewczyny w toples i nago :wink: :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2012 15:38

Rysio napisał(a):Pag - Novalija,


aldlp napisał(a):PS.
Może jestem słabym szperaczem, może trochę niecierpliwy, może po prostu nie umiem szukać, ale wierzcie mi - próbowałem.


na zachętę


a przed wyjazdem do okulisty 8)
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 20.03.2012 15:52

:D Makarska będzie strzałem w dziesiątke :D
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004
ano

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 20.03.2012 16:57

Pag - Novalija (plaza Zrce)
Dalmacja - Makarska

To chyba najlepsze ośrodki, choć jesli chodzi o imprezowanie nocne to Cro gra w 2 lidze.
aldlp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aldlp » 20.03.2012 22:13

Dzięki wszystkim za odzew na mój apel!
Właśnie z mojego małego reaserchu wyłoniło się dwóch faworytów, o których właśnie wspomnieliście - Novalija i Makarska. Gdzie może być łatwiej o jakąś kwaterę?
@Kichol, czemu imprezowanie nocne druga liga?
@darek1 & arturac - świetna zachęta, jedna i druga, szkoda tylko, że nie odnoszą się do tej samej mieściny, wtedy problem byłby z głowy :lol:
pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2012 23:50

aldlp napisał(a):@darek1 & arturac - świetna zachęta, jedna i druga, szkoda tylko, że nie odnoszą się do tej samej mieściny, wtedy problem byłby z głowy :lol:
pozdr


Mój dziadek mawiał, że jak się kot jednej dziury pilnował to zdechł...jakkolwiek by to rozumieć 8)
Tydzień tu, tydzień tam, i przywieziesz do kraju wszystko co możliwe :lol:
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 21.03.2012 09:57

aldlp napisał(a):@Kichol, czemu imprezowanie nocne druga liga?


Bo Cro to nie Ibiza czy Riwiera olimpijska gdzie jezdzą głównie nastolatkowie i studenci żeby się zabawić.
Statystycznie rzecz biorąc do CRO jeżdzą ludzie "ustabilizowani rodzinnie", szukający spokoju i ładnych widoczków.
Zobacz nawet na forum - 90% postów to poszukiwania urokliwych zakątków, małych i spokojnych miasteczek, nieoblężonych plaż itp.
ZoltaN
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZoltaN » 21.03.2012 11:34

Sprawdzone i godne polecenia lokum w Novalji

http://www.meri-novalja.com/index-e.html

Znalezione tutaj http://www.novalja-pag.net/it/index.html

A tu linki do 3 klubów na plaży Zrce

http://www.aquarius.hr/zrce/en/

http://www.papaya.com.hr/

http://www.zrce.hr/klub/Club_Kalypso.php

Nawet we wrześniu wszyćko grało i buczało (przynajmniej w pierwszej połowie)... dwa lata temu nie załapaliśmy się niestety na ..::The Chemical BrotherS::..

Kwatery jak i ceny zdecydowanie tańsze w ościennych miejscowościach np. w Mandre... rzut beretem od Novalji i plaży Zrce...
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 21.03.2012 15:08

ZoltaN napisał(a):Kwatery jak i ceny zdecydowanie tańsze w ościennych miejscowościach np. w Mandre... rzut beretem od Novalji i plaży Zrce...


Z Mandre na plażę Zrce bedzie dobre 10 km - niestety jak sa większe imprezy to nie ma gdzie zaparkować w okolicy Zrce.
Choć np. rok temu z kempingu Simuni jezdził bus na plażę Zrce i wracał cos koło 4 w nocy chyba. Może inne miejscowości też maja takie imprezowe połaczenia
lhd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 09.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lhd » 21.03.2012 15:26

W tym roku kilka ciekawych festynów z taneczną elektroniką. Outlook, Dimensions, Hideout.... Jest w czym wybierac.
na zachętę:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.03.2012 20:23

aldlp napisał(a):Dzięki wszystkim za odzew na mój apel!
Właśnie z mojego małego reaserchu wyłoniło się dwóch faworytów, o których właśnie wspomnieliście - Novalija i Makarska. Gdzie może być łatwiej o jakąś kwaterę?
@Kichol, czemu imprezowanie nocne druga liga?
@darek1 & arturac - świetna zachęta, jedna i druga, szkoda tylko, że nie odnoszą się do tej samej mieściny, wtedy problem byłby z głowy :lol:
pozdr


Witaj..
my w lipcu jedziemy do Novalji. Mogę ci podesłać namiar na kwaterę.
Domki mamy jakiś 1 km od najbardziej imprezowej plaży Pagu, czyli ZRCE...
Pod nosem za to plaża CASKA również młodzieżowa ale na niej można trochę odpocząć.
W Novalji byliśmy w 2009 i jest to mega imprezowe miejsce... Dzień jest za krótki na imprezy.
Na plaży ZRCE masz 4 albo 5 klubów - dyskotek wypasionych, ponoć największe kluby przy plaży w Chorwacji...
Jesli chodzi o imprezy to tylko Novalja i ZRCE - miano chorwackiej Ibizy zobowiązuje ;)
aldlp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aldlp » 22.03.2012 13:18

Czyli wychodzi na to, że wygrywa Novalija.
Sviva, byłbym wdzięczny za namiar.
Jak kształtują się ceny apartamentów? (z tego co widzę, nie zamieszczają cen na stronkach - dziwne)
Podsumowując - impreza w Zrce. Jak się tam dostać, mieszkając w innych mieścinach? Są jakieś busiki? (impreza imprezą, ale szczypta spokoju na plaży w dzień też się przyda :) Czy są tam gdzieś plaże piaszczyste?
dzięki za wszystkie odp,
pozdr
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone