Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHORWACJA. ZADAR. CZERWIEC 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
murano
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murano » 04.07.2013 16:18

Trzeba przyznać -napracowałeś się. Piękna relacja i urocze fotki. My w tym roku jedziemy do Bibinje więc jest to dla nas kompendium wiedzy (bardzo cenne). Pozdrawiam
Aniusia77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aniusia77 » 13.07.2013 13:02

My też wybieramy się do Bibinje od 16 sierpnia, jedziemy 1 -szy raz więc z dużą uwagą i zachwytem przeczytałam całą relację z pobytu w tych stronach. Zdjęcia cudne, już nie mogę się doczekać jak to wszystko, no może prawie wszystko :) zobaczę na żywo. Dzięki wielkie za te cenne informację, a i mam nadzieje że w sierpniu nie będzie tam żadnych czarnych chmur i deszczu :).
erde
Croentuzjasta
Posty: 219
Dołączył(a): 01.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) erde » 14.07.2013 00:26

W lipcu i w sierpniu żeglarze wypływający z Bibinje nie biorą nawet prognoz - pogoda murowana. Udanego urlopu i samych miłych wspomnień. My mamy wspaniałe i nawet niemiłe przygody nie są w stanie ich zmienić. Ja w przeddzień wyjazdu, na odcinku remontowanej drogi w Lesznie, uszkodziłem oponę i aby nie zablokować jedynego pasa musiałem kawałek pojechać bez powietrza. Jak mus to mus, więc musiałem oponę wyrzucić i wymienić dwie, bo nie było już czasu na szukanie jednej pasującej do pary. I choć brzmi to niewiarygodnie, następnego dnia po powrocie do Leszna odmówił posłuszeństwa 2,5 letni akumulator. Zwarcie. Nawet w nieszczęściu trzeba mieć szczęście. Życzę samych udanych dni i samych miłych wspomnień.
Kryniu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 23.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryniu » 14.07.2013 15:04

Nam też się bardzo spodobał te organy. Jeszcze tylko muszę zwiedzić Zadar nocą
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 18.07.2013 16:32

Kryniu napisał(a):Nam też się bardzo spodobał te organy. Jeszcze tylko muszę zwiedzić Zadar nocą

Jak bedziecie to można sie zgadać,piwko wieczorem przy dżwiękach niebios wskazane :D
Kryniu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 23.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryniu » 18.07.2013 17:13

Byłem 16 i szkoda że tak późno napisałeś. Dziś jedziemy do Ninu na kolacyjkę a jutro o 8 już wyjazd w stronę Polski.

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
CHORWACJA. ZADAR. CZERWIEC 2013 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone