Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

chorwacja za 15 euro

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciek127
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 02.07.2006
chorwacja za 15 euro

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek127 » 02.07.2006 12:58

wybieram sie do chorwacji 22.07 w okolice riwiery makarskiej moze troche dalej do podgory mam pytanie czy jadąc w ciemno znajde jakis fajny nocleg za 15 euro od osoby czy raczej to za mało. pozdro
as12345600
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) as12345600 » 02.07.2006 13:36

maciek127 napisał(a):wybieram sie do chorwacji 22.07 w okolice riwiery makarskiej moze troche dalej do podgory mam pytanie czy jadąc w ciemno znajde jakis fajny nocleg za 15 euro od osoby czy raczej to za mało. pozdro

Znajdziesz spoko tylko poszukaj i negocjuj . Ja place za 4 osobowy apartament z klimatyzacja 45 euro (chcieli 50) . 22 lipca wracam a jade do baska voda.
Alma
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alma » 02.07.2006 15:11

Za 45 Euro to musisz mieć naprawde szczęście, że akurat mieli puste miejsce i na chama zapychali... Co do klimatyzacji...? hehehe takie ceny to bez klimatyzacji ciężko... chorwaci zaczynają tracić głowy jeżeli chodzi o cenę.... :/
kim
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kim » 02.07.2006 16:30

Witam,
wszystko kwestia gustu, wymagań i odrobiny szczęścia. Trafiłem tydzień temu miejsce w Orebicu za 330 ojro dla 3 osób na 10 dni. Bez klimy wytrzymam 8)
PozdraV
WASP
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) WASP » 02.07.2006 22:10

Znajdziesz na pewno i nie martw się ja jestem pewien że spokojnie łapiesz i to ciekawą miejscówkę . Jak wybierałem się 1 raz miałem podobne obawy a jechałem z dzieckiem 3 letnim . Moim zdaniem spokojnie ,co do tematów klimatyzacji się nie wypowiadam ale dobrą bez w której na pewno wytrzymasz to spokojnie znajdziesz. Miłego pobytu
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 03.07.2006 00:31

Możesz spać spokojnie, za 15 euro znajdziesz, ja tez w tym roku nastawiam się na taką kwotę.
GAMBIT
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) GAMBIT » 04.07.2006 14:52

Znajdziesz, znajdziesz, tylko musisz poszukać. Czasem tańszy apartament okazuje się w rzeczywistości nie do zniesienia ze względu na bliskość drogi, albo dyskoteki, czy deptaka, ale jak poszukasz to znajdziesz. Ja w zeszłym roku mieszkałem 10 km za Omisiem w Kennedy'm ( prawie przy drodze na Baska Voda ) i płaciliśmy za apartament na 4 osoby dorosłe i dziecko 40 Euro za dobę ( 2 sypialnie, 2 łazienki ). Klimy nie było :( .

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone