Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja z maluchami - maj 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 19.09.2012 11:52

Bartulo, bardzo przyjemna relacja.
Bardzo fajnie się ją czyta. Jest jednak jakiś problem ze zdjęciami - nic się nie wyświetla.

Jak pisałeś o gościnności Lary i Ivicy, od razy przypomniałem sobie o smakołykach jakie nam przygotowali. Mniam, mniam...
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 19.09.2012 12:20

No kochany ... Z takimi zdjęciami jak te ze starych Drasnic to Ty się normalnie marnujesz.
Już dawno miałam przeczucie, że będąc w Igrane lekceważenie Drasnic to kiepski pomysł. Teraz utwierdziłam się w planach na przyszły rok. 2 tygodnie Orebić, 1 tydzień Igrane + Drasnice :lol: .
A maluchy - przesłodkie :papa: .
Bartulo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartulo » 19.09.2012 18:00

andy_n napisał(a):Bartulo, bardzo przyjemna relacja.
Bardzo fajnie się ją czyta. Jest jednak jakiś problem ze zdjęciami - nic się nie wyświetla.

Jak pisałeś o gościnności Lary i Ivicy, od razy przypomniałem sobie o smakołykach jakie nam przygotowali. Mniam, mniam...


Nie wiem jak Ci pomóc, może masz coś z przeglądarką nie tak? Nikt dotychczas nie zgłaszał mi problemów ze zdjęciami. Co do Lary i Ivicy to z ich gościnnością daję wiarę, że ludzie wracają do nich co roku.

Potter napisał(a):No kochany ... Z takimi zdjęciami jak te ze starych Drasnic to Ty się normalnie marnujesz.
Już dawno miałam przeczucie, że będąc w Igrane lekceważenie Drasnic to kiepski pomysł. Teraz utwierdziłam się w planach na przyszły rok. 2 tygodnie Orebić, 1 tydzień Igrane + Drasnice :lol: .
A maluchy - przesłodkie :papa: .


Dzięki :) nie wiem czym się na co dzień zajmujesz ale jeśli nie fotografią, to przeglądając Twoją relację mógłbym rzec to samo!
Pozdrawiam!
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 19.09.2012 21:48

jak miło poczytać relację z wypadu w podobnym składzie jak nasz był w tym roku:). W poniedziałek właśnie wróciliśmy z 2 tugodniowego pobytu na Hvarze z dwoma córkami (7miesięcy i 4 lata):)
do tego nasza starsza córka też pomyka na Pukym od 2 lat ale tym większym, teraz dostanie własnie za parę dni na urodziny juz duży rower:).
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 10.03.2013 11:16

Witam!
Z zainteresowanie śledzę Twoją relację. Oglądam i czytam. Podpatruję, co można byłoby tam "ofocić". 8O
W tym roku zaplanowaliśmy wakacje właśnie w Draśnicach. Liczę, że będzie fajnie - jak zwykle w CRO z resztą ;-)
Pozdrawiam. :papa:

- Wojtek
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 10.03.2013 11:53

bardzo fajna relacja :) fotki też ekstra :)
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 10.03.2013 16:02

Bardzo fajna relacja, przyjemnie i miło się czytało. Życzę udanych tegorocznych wakacji w CRO jak dojdą do skutku :papa:
Bartulo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartulo » 01.05.2013 12:28

iwwoj napisał(a):Witam!
Z zainteresowanie śledzę Twoją relację. Oglądam i czytam. Podpatruję, co można byłoby tam "ofocić". 8O
W tym roku zaplanowaliśmy wakacje właśnie w Draśnicach. Liczę, że będzie fajnie - jak zwykle w CRO z resztą ;-)
Pozdrawiam. :papa:

- Wojtek


Witam!
Gwarantuję, że w okolicach Drasnic jaki z resztą w całej Dalmacji jest co fotografować. Miłego pobytu w Drasnicach! Pozdrawiam

KrzychuZiom napisał(a):bardzo fajna relacja :) fotki też ekstra :)


Dziękuję :-)

banankochan napisał(a):Bardzo fajna relacja, przyjemnie i miło się czytało. Życzę udanych tegorocznych wakacji w CRO jak dojdą do skutku :papa:


Dziękuję za miłe słowo. W tym roku jednak Polska. Mały urwis już tak nie chce spać jak rok temu więc mamy obawy, że nie dałby nam spokoju a dogadać się z nim na razie ciężko :) Za rok jak najbardziej, już powoli rezerwuję kwaterę. Również życzę udanych wakacji
Pozdrawiam!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Chorwacja z maluchami - maj 2012 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone