Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja-wrzesień

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oni333
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) oni333 » 09.09.2015 19:49

Witamy my wylatujemy do Vela Luki 17.09 ktoś był w tym roku może się podzieli spostrzeżeniami na temat tego miasta plaż i pobliskich wysp:)
Konik
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konik » 11.09.2015 21:20

Kto teraz wyjeżdża, to trafia na super pogodę. Dokładnie za tydzień na Riwierze Makarskiej temperatura przekroczy w cieniu 35 stopni, nocą powyżej 25. Udanego wypoczynku.
maniek79m
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek79m » 15.09.2015 09:43

CZeść

Po raz 3 na Chorwacje, teraz mozna powiedzieć lekko z przymusu ;) miwlismy lecieć na BALI ale swieżo upieczona żona jest w ciąży pierwszym trymestrze. Zasadziłem ziarno :)

Ale do rzeczy:p

lekarz zakazał latać wiec jedziemy, a jedziemy z noclegiem w Budapeszcie.

I teraz pytania (bo o pogode nie bede sie pytać za bardzo). Wyjeżdzamy 20.09 wracam 1.10

1.CZy droga przez Koszyce jest ok? Nie moge jechać przez Chyżne - Sahy bo dziury wszedzie - ciąża.
2. Z tego co wyczytałem juz sama Cro we wrześniu najcieplejsza na południu (sama dedukcja to podpowiada :P ) pytanie tylko gdzie sie ulokować. 3 razy byłem w Baśka Voda i o takie klimaty mi chodzi troszke ludzi i male miasteczko, ale boje sie że nic sie tam nie bedzie działo, nie bedzie w ogóle ludzi. Makarska ?
Cos przed Dubrownikiem ?
wyspa Hvar i miasto Hvar ?
TU POMOCY
Jakies namiary na fajne apartamenty, wille ? Żona musi mieć komfort ;)
3. Gdy nie bedzie pogody oprócz małego zwiedzania Zadaru, Dubrownika, Splitu i Wodopospadów gdzie warto cos zobaczyć ?

4. Problemy na granicy korki, uchoddżcy ?
publo102
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) publo102 » 15.09.2015 10:47

Witam,
jak nie widziałeś to polecam w Bośni wodospady Kravica(byłem niedawno, widziałem, warto), rzut beretem od granicy oraz Kotor w Czarnogórze(ja byłem koło Omisia i niestety zabrakło mi czasu aby tam się wybrać), znacznie dalej, ale z tego co czytałem i widziałem na necie, to naprawdę warto.
Pozdr.
ag88
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 16.09.2015 00:54

maniek79m napisał(a):CZeść

Po raz 3 na Chorwacje, teraz mozna powiedzieć lekko z przymusu ;) miwlismy lecieć na BALI ale swieżo upieczona żona jest w ciąży pierwszym trymestrze. Zasadziłem ziarno :)

Ale do rzeczy:p

lekarz zakazał latać wiec jedziemy, a jedziemy z noclegiem w Budapeszcie.

I teraz pytania (bo o pogode nie bede sie pytać za bardzo). Wyjeżdzamy 20.09 wracam 1.10

1.CZy droga przez Koszyce jest ok? Nie moge jechać przez Chyżne - Sahy bo dziury wszedzie - ciąża.
2. Z tego co wyczytałem juz sama Cro we wrześniu najcieplejsza na południu (sama dedukcja to podpowiada :P ) pytanie tylko gdzie sie ulokować. 3 razy byłem w Baśka Voda i o takie klimaty mi chodzi troszke ludzi i male miasteczko, ale boje sie że nic sie tam nie bedzie działo, nie bedzie w ogóle ludzi. Makarska ?
Cos przed Dubrownikiem ?
wyspa Hvar i miasto Hvar ?
TU POMOCY
Jakies namiary na fajne apartamenty, wille ? Żona musi mieć komfort ;)
3. Gdy nie bedzie pogody oprócz małego zwiedzania Zadaru, Dubrownika, Splitu i Wodopospadów gdzie warto cos zobaczyć ?

4. Problemy na granicy korki, uchoddżcy ?


Co znaczy komfort?
Mamy spoko kwatere w Podgorze (i ta miejscowosc bardzo polecam), apartamenty nad Jadranka, wiec dojscie pod gorke, ale widok na morze.
Do zwiedzania na pewno Mostar, Kravica :-)
piotr62
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 01.10.2015 14:24

grindercrusher napisał(a):11.09 wyjeżdżam od 12.09 będę na miejscu, 14 dni pobytu nie wygląda to najgorzej :)


Accuweather nawet nieźle sprawdza się w Polsce, w tym roku na Istrii 12-22.09 nic się im nie sprawdzało.
P.
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 02.10.2015 06:48

maniek79m napisał(a):CZeść

Po raz 3 na Chorwacje, teraz mozna powiedzieć lekko z przymusu ;) miwlismy lecieć na BALI ale swieżo upieczona żona jest w ciąży pierwszym trymestrze. Zasadziłem ziarno :)

Ale do rzeczy:p

lekarz zakazał latać wiec jedziemy, a jedziemy z noclegiem w Budapeszcie.

I teraz pytania (bo o pogode nie bede sie pytać za bardzo). Wyjeżdzamy 20.09 wracam 1.10

1.CZy droga przez Koszyce jest ok? Nie moge jechać przez Chyżne - Sahy bo dziury wszedzie - ciąża.
2. Z tego co wyczytałem juz sama Cro we wrześniu najcieplejsza na południu (sama dedukcja to podpowiada :P ) pytanie tylko gdzie sie ulokować. 3 razy byłem w Baśka Voda i o takie klimaty mi chodzi troszke ludzi i male miasteczko, ale boje sie że nic sie tam nie bedzie działo, nie bedzie w ogóle ludzi. Makarska ?
Cos przed Dubrownikiem ?
wyspa Hvar i miasto Hvar ?
TU POMOCY
Jakies namiary na fajne apartamenty, wille ? Żona musi mieć komfort ;)
3. Gdy nie bedzie pogody oprócz małego zwiedzania Zadaru, Dubrownika, Splitu i Wodopospadów gdzie warto cos zobaczyć ?

4. Problemy na granicy korki, uchoddżcy ?


Popacz sobie na tą stronkę.
http://www.interhome.pl/
Znajdź miejsce, przefiltruj wg ceny (od najdroższych niestety) i tutaj można znaleźć na pewno coś komfortowego :D
Z żonką znaleźliśmy parę fajnych apartamencików. Niestety w tym roku wygrała Hiszpania. Ale w przyszłym roku na pewno będzie CRO :D
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 02.10.2015 06:51

Oho nie doczytałem ale to już powrót chyba :)
TomAng12
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomAng12 » 20.07.2016 18:19

Witam,

Mam zamiary jechać do Chorwacji
( niestety jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale w okolicach 2 połowy września! )

Jaka pogoda może mnie zastać :)?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 19:55

TomAng12 napisał(a):Witam,

Mam zamiary jechać do Chorwacji
( niestety jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale w okolicach 2 połowy września! )

Jaka pogoda może mnie zastać :)?

Może być słońce, może być deszcz.
Ciepłe rzeczy na wieczory weź.
hncl
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.08.2014
Istria / KRK - od połowy września

Nieprzeczytany postnapisał(a) hncl » 02.08.2016 09:39

Witam, planuję wybrać się do Chorwacji w połowie września tym razem na północ ale nie wiem na jaką pogodę mogę liczyć?
Proszę o podpowiedź osoby, które miały przyjemność przebywać w okolicach Istri / wyspy KRK w połowie września.

Proszę o konkretne odpowiedzi:

termin pobytu / temperatura / opady.

Dziękuję
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Istria / KRK - od połowy września

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 02.08.2016 20:51

hncl napisał(a):Witam, planuję wybrać się do Chorwacji w połowie września tym razem na północ ale nie wiem na jaką pogodę mogę liczyć?
Proszę o podpowiedź osoby, które miały przyjemność przebywać w okolicach Istri / wyspy KRK w połowie września.

Proszę o konkretne odpowiedzi:

termin pobytu / temperatura / opady.

Dziękuję


Istria

termin pobytu - 2009.09.08-2009.09.20/ temperatura - 25-30 C / opady - 1 dzień na 12 pobytu .
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: Istria / KRK - od połowy września

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 03.08.2016 12:43

hncl napisał(a):Witam, planuję wybrać się do Chorwacji w połowie września tym razem na północ ale nie wiem na jaką pogodę mogę liczyć?
Proszę o podpowiedź osoby, które miały przyjemność przebywać w okolicach Istri / wyspy KRK w połowie września.

Proszę o konkretne odpowiedzi:

termin pobytu / temperatura / opady.

Dziękuję


0d 21.09.12 do 30.09.12 temperatura 19-26 w tym ostatnie 4 dni deszczowe przyspieszyły wyjazd do domu.
W morzu zimna woda :o .( w porównaniu do temp. wody w Dalamcji także 3x we wrześniu)
Piękne miasteczko Moscenicka Draga :hut:
wafel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.02.2013
Późny wrzesień w Breli

Nieprzeczytany postnapisał(a) wafel » 30.01.2017 16:05

Witajcie,
Dwa lata z rzędu jeździliśmy do Breli w pierwszej połowie września i pogoda była gwarantowana. W tym roku przenosimy wyjazd na termin od 10 września do 24 września. Jakiej pogody możemy się spodziewać?
maranka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 27.11.2015
Re: Późny wrzesień w Breli

Nieprzeczytany postnapisał(a) maranka » 30.01.2017 17:18

Cześć, często w drugiej połowie września jeżdże do Chorwacji, ale na wyspy. Pogoda jest całkiem w porządku, ale zdarzały się deszcze, temperatury w ciagu dnia zwykle nie spadały poniżej 23 stopni. Jak dla mnie to dość żeby leżeć na plaży i pływać w morzu. Wieczory czasem chłodniejsze, tak na długi rękaw, ale często siedzieliśmy na zewnątrz do póznej nocy w koszulkach i krótkich spodenkach. Do zwiedzania idealnie. Czesto na wyspie pogoda byla fajna, a na lądzie góry trzymały deszczowe chmury.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Chorwacja-wrzesień - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone