Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - wrzesień. Namiar na fajne i tanie kwatery :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
somila
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) somila » 05.09.2014 07:11

Witam wszystkich po raz pierwszy. Drugi raz jedziemy do Duce koło Omisza. Trochę dziwą mnie podawane przez niektórych ceny. Nasz gospodarz, bardzo miły pan Ante za 30 euro na dobę zapewnia nam dla dwóch osób apartament składający się z wygodnego pokoju z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Czysto, schludnie, miło, na miejscu dostęp do grilla. Minusem jest to, że trzeba jednak przejść przez ulicę, by znaleźć się na plaży.
Jestem pewna, że jadąc w ciemno znalazłoby się wiele takich miejsc, szczególnie we wrześniu. W zeszłym roku byliśmy u niego w lipcu i w wielu miejscach były napisy o wolnych pokojach i apartamentach.
Leopold33
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leopold33 » 01.10.2014 18:05

Moja prośba nie do końca zgodna jest z tematem wątku
ale zew Chorwacji jest tak mocny, że zapragnąłem odwiedzić ją jeszcze przed zasadniczym urlopem czyli w czerwcu.
Proszę o namiary na "tani i dobry" apartman dla dwóch osób na wyspie PAG.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kataszka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataszka » 01.06.2015 23:52

Witam,
poszukuję dwóch apartamentów ( ew. dom wakacyjny) dla dwóch rodzin ( 2 os. dorosłe oraz 2 os. dorosłe z dzieckiem) na pierwsza połowę września na 10 - 14 dni ( jak fundusze pozwolą :) ) Najchętniej Dalmacja .
Jedziemy z dzieckiem niepełnosprawnym więc dobrze byłoby gdyby plaża była żwirkowa ( o pisaku nie marzymy ) oraz w miarę blisko, aby nie wspinać się na ogromne wysokości po pobycie na plaży.
Nie zależy nam na ekstra kurorcie z ekskluzywnymi sklepami i restauracjami - wystarczy aby w okolicy był sklep spożywczy może jakiś targ. No mogłaby być jakaś restauracyjka aby zjeść skromny obiadek (pizzę, lody )
Chodzi głównie o wypoczynek w ciszy i w spokoju.
Dziękuję za wszelkie informacje.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mailcondo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mailcondo » 14.06.2015 20:32

Witam, mam ogromną prośbę do osób które posiadają adres na dobry apartament na wyspie Brać w pięknym miejscu. Zależy nam aby apartament był z widokiem na morze z bliskością plaży /może być skałkowa/Razem z żoną wybieramy się tam w ostatnim tygodniu sierpnia i pierwszym września 2015 roku. Lubimy też wieczorami pospacerować, więc dobrze by było aby lokum nie było w całkowitym odludziu Dziękuję i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
igor12
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) igor12 » 19.06.2015 22:08

jbegie napisał(a):Dostałam kilka ofert na e-mail jednak jeśli ktoś jeszcze posiada jakieś sprawdzone namiary to proszę o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Osobiście posiadam namiary na fajne i sprawdzone kwatery w Starigradzie Paklenicy i Slatine koło Trogiru jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać :)

witam jesli mozesz to podaj jakies namiary my wybieramy sie w 8osob na koniec lipca to moj email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzieki
magdapl
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapl » 01.07.2015 20:26

Witam,
poszukuję noclegu w terminie 8 - 14 sierpień 2015 dla dwóch rodzin, jedna z 3 dzieci:18,10 i 8 lat; druga z 2 dzieci: 8 i 1,5 roku.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mewcia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mewcia » 15.07.2015 14:59

Poszukuję taniego pokoju dla 3 osób dorosłych w Baśka KRK na początku września adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
eemi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eemi » 19.07.2015 18:08

Witam wszystkich . Planuję wyjazd do Chorwacji pierwszy raz , dotąd jeździliśmy do Bułgarii (bardzo nam się tam podoba ) byliśmy wzdłuż całego Wybrzeża . W tym roku chcielibyśmy pojechać właśnie do Chorwacji . Bardzo proszę o jakieś namiary , jadę z mężem samochodem w połowie sierpnia
. Oczywiście nadmienię , że cena odgrywa rolę . Mam nadzieję , że dostanę fajny namiar na kwaterę mail
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rajman
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajman » 21.07.2015 11:08

Witam.

Planujemy z żoną i 4-mies. dzieckiem wyjazd autem do Chorwacji w terminach koniec września początek października.

Możecie polecić jakieś kwatery? Chcieli byśmy mieć dostęp do jakiejś plaży, kwatery mogą być na uboczu, bo planujemy tam odpocząć. Ale oczywiście jeśli znacie jakieś hotele godne polecenia to chętnie posłucham.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wafel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wafel » 21.07.2015 22:44

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - kontakt mailowy po angielsku
mgdziakomi
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mgdziakomi » 04.08.2015 12:13

    jbegie napisał(a):
    Dostałam kilka ofert na e-mail jednak jeśli ktoś jeszcze posiada jakieś sprawdzone namiary to proszę o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Osobiście posiadam namiary na fajne i sprawdzone kwatery w Starigradzie Paklenicy i Slatine koło Trogiru jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać :)

Witam.

Planujemy z mężem i 3 letnim dzieckiem wyjazd autem do Chorwacji w terminach koniec sierpnia i początek września, to moj email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mgdziakomi
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mgdziakomi » 04.08.2015 12:19

Witam.

Planujemy z mężem i 3 letnim dzieckiem wyjazd autem do Chorwacji w terminach koniec sierpnia i początek września. Pilnie poszukuje apartamentu 2+1 w okolicach Primostenu, Trogiru ! Proszę o namiary na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję!
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 06.08.2015 14:02

A ja poszukuje kwater we wrześniu dla 2 dorosłych + pies. Jak ktoś ma namiar to bardzo poproszę. Ważne żeby była blisko woda. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
crokasia
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 07.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) crokasia » 07.08.2015 21:44

Witam!

Poszukuję w miarę fajnych i w rozsądnej cenie kwater na Brać.
Nie mam dużych wymagań, fajnie jak jest sobie gdzie śniadanie zrobić, jest parking na samochód i w miarę blisko do plaży.
Proszę o kontakt mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzięki!!
mailcondo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mailcondo » 30.08.2015 15:45

igor12 napisał(a):
jbegie napisał(a):Dostałam kilka ofert na e-mail jednak jeśli ktoś jeszcze posiada jakieś sprawdzone namiary to proszę o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Osobiście posiadam namiary na fajne i sprawdzone kwatery w Starigradzie Paklenicy i Slatine koło Trogiru jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać :)

witam jesli mozesz to podaj jakies namiary my wybieramy sie w 8osob na koniec lipca to moj email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzieki

ja również wybieram się na Hvar za dwa tygodnie i potrzebuję apartamentu dla dwóch osób/ mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Chorwacja - wrzesień. Namiar na fajne i tanie kwatery :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone