Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja We WrzeŚniu Z Dzieckiem 3 Letnim Gdzie PojechaĆ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Paulina&Marek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 09.06.2009
Chorwacja We WrzeŚniu Z Dzieckiem 3 Letnim Gdzie PojechaĆ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulina&Marek » 09.06.2009 11:15

Serdecznie witam wszystkich!
Jetem tu nowa ale już od kilku dobrych dni podczytuje to forum i przyznam,że jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych opowieści i emocji z wyjazdów do Choracji. Robią duże wrażenie i te cudowne zdjęcia:-)


Znalazłam sie tu gdyz wraz z mężem oraz 3 letnią córeczką ( byc może tez znajomi z synkiem) planujemy wypad we wrześniu na 2 tygodnie do Chorwacji i w związku z tym mam kilka pytań.

Zdecydowalismy że pojedziemy w ciemno ale niestety nie wiemy gdzie w jaki region prosze o rade gdie fajnie spedzic można wakacje z dzieckiem?

Chcemy wynająć pokój - rozważamy tez kemping ale nie wiemy co i jak......

Będziemy jechać z małopolski jaką trasę obrać?
Co ważne podczas podróży za granice samochodem, w co sie zaopatrzyć?
Mamy wszyscy paszporty jak narazie:-)

ech to tyle na początek może ktoś zechce nam pomóc... będę bardzo wdzięczna
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Chorwacja We WrzeŚniu Z Dzieckiem 3 Letnim Gdzie Pojecha

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 09.06.2009 11:18

Witam
Gdybyś wykazał/a minimum chęci, to znalazłbyś dzisiejszy wątek z podobnym pytaniem :wink: :roll:

Inne ważne informacje nt. dojazdu, opłat za autostrady itp. znajdziesz w FAQ :!:
Paulina&Marek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulina&Marek » 09.06.2009 11:41

Dziękuję za pomoc jestem trochę pogubiona na tym forum:-)
Ale już zaczynam podczytywać ważne informacje dzięki i pozdrawiam
admie554
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) admie554 » 15.06.2009 11:45

Pierwszy raz i z małym dzieckiem polecam wyspę Pag i w samej miejscowości Pag apartamenty. We wrześniu bez problemu a ceny porównywalne z kampem. Dlaczego Pag?
Piękne otoczenie, stosunkowo blisko, plaża żwirowo trawiasta jak w sam raz dla malucha.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008
Re: Chorwacja We WrzeŚniu Z Dzieckiem 3 Letnim Gdzie Pojecha

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.06.2009 11:58

Paulina&Marek napisał(a):.... może ktoś zechce nam pomóc... będę bardzo wdzięczna


Możecie zawitać w świetnym ośrodku dla rodzin z dziećmi., Holliday Village Zaton koło Zadaru. Byłam z córką i mała chciałaby tam znowu powrócić. :lol:
Zapraszam do mojej relacji z Zatonu może informacje się przydadzą.

Pozdrawiam. :papa:
Paulina&Marek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulina&Marek » 16.06.2009 14:00

dziękuję za pomoc zastanawiamy sie nad Tucepi lub Pag-iem.
Podczytuję cały czas Państwa relacje i jeszcze troszeczkę czsu pozostało więc myśle ze na coś się zdecydujemy nurtuje mnie problem czy wynając pokoik czy tez kemping zalezy mi by był aneks kuchenny czy w przyczepach na kempingach owe są ?
madalena1
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madalena1 » 17.06.2009 12:44

w Tucepi byłam w 2003 ze znajomymi z 5 letnim dzieckiem, pojechaliśmy w ciemno, w miasteczku była/ i pewnie nadal jest/ agencja turystyczna, która pomogła nam w znalezieniu kwatery, pokoje z łazienkami, niestety do plaży był kawałek. Plaża kamienista.
Śniadania robiliśmy sobie sami, na obiado-kolacje chodzilismy na miasto, knajpek bardzo duży wybór, market samoobsługowy + liczne mniejsze sklepiki, ogólne wrażenie bardzo dobre :D
Paulina&Marek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulina&Marek » 17.06.2009 15:04

czy ktoś sie orientuje w cenach jeśli chodzi o dwie dorosłe osoby i dziecko jak wygląda sprawa kempingu a jak pokoju? w jakich granicach kształtują sie ceny we wrześniu jeśli chodzi o zakwaterowanie i jak sa liczone dzieci moja córcia ma 3 latka....
madalena1
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madalena1 » 17.06.2009 17:29

my jedziemy w 6 osób dorosłych + 3 dzieci, wiek 3,3 i 8 lat
płacimy za apartament 6+2, Chorwaci podobno róznie liczą dzieci, czasami kilka euro/doba a czasami nic, zależy od gospodarza, myślę że jest to kwestia dogadania się i ilości łóżek na kwaterze
sword32
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sword32 » 17.06.2009 20:08

Jeśli nie przeszkadza Wam trochę dłuższa jazda to my polecamy wyspę Korcula.
1. Po drodze mijacie całe piękne, chorwackie wybrzeże i możecie zatrzymywać się w Zadarze, Szybeniku, Splicie.
2. Samo miasto Korcula jest bajeczne, średniowieczna i renesansowa zabudowa utrzymana idealnie.
3. Blisko do Dubrovnika a to jest miasto które trzeba zobaczyć.
4. Mnóstwo Apartamentów prywatnych i wzglęnie małe obłożenie (chociaż we wrześniu nigdzie nie będzie z tym problemu).
5. W pobliskiej Lumbardzie (jakieś 5 km od miasta Korcula) jest cudowna piaszczysta palża, wymażona dla dzieciaków.[/u]
6. Mnóstwo kafejek, restauracji, pubów i nocnych klubów do wyboru.
Ale prawda jest taka, że gdzie byście nie pojechali to i tak z pewnością będzie cudownie;)
Prosiak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prosiak » 17.06.2009 21:05

... my jedziemy w ciemno i również we wrzesniu. Mamy dwuletnią córke i wybralismy wyspe Brać. Jedziemy na dwa tygodnie i niewykluczone że jeden tydzień spędzimy na jednej wyspie a drugi na Hvarze lub właśnie Korculi :-)
Pozdrawiamy.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.06.2009 21:39

Ceny we wrześniu (jeśli zostajecie ok tygodnia w kwaterze) to spokojnie za osobę wyjdzie 10-12 E i to praktycznie przy samej plaży..z widokiem na morze..oczywiście jazda w ciemno..z dzieckiem Tucepi jak najbardziej, wyspa Brac oczywiście polecam i płw.Peljesca przepiękny, ale daleko :(
Duzo juz na forum było o wyjazdach z dziecmi wystarczy poszukać..
Mam dwa namiary w Gradac na Riwierze Makarskiej i w Supetar na wyspie Brac mogę podać na maila.Pozdrawiam
Prosiak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prosiak » 17.06.2009 22:27

...jeżeli mozesz to podaj namiar do Supetara, bede wdzięczny. To poniekąd dzięki tobie jedziemy na Brać, polecałaś ją na pytanie mojej zony, jej nick na forum MONARYB :)
Pzdr. Prosiak :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.06.2009 22:55

Prosiak napisał(a):...jeżeli mozesz to podaj namiar do Supetara, bede wdzięczny. To poniekąd dzięki tobie jedziemy na Brać, polecałaś ją na pytanie mojej zony, jej nick na forum MONARYB :)
Pzdr. Prosiak :D


Ok, tylko może podaj maila na który mam wysłać :)
Prosiak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prosiak » 18.06.2009 07:40

...mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzieki. Pozdrawiam :-)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Chorwacja We WrzeŚniu Z Dzieckiem 3 Letnim Gdzie PojechaĆ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone