Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - tam się poczęło życie.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 30.09.2011 14:33

Oj, trochę szybko się skończyła ta relacja, ale sporo w niej i tak zdołałeś umieścić. To chyba druga relacja, która zachęciła mnie do wizyty w NP Krka. Kurde, a byłem w jego okolicy w ub. roku :roll:

P.S. Nasza córka też została poczęta w Chorwacji - Made in 2008, Otok Rab. Choć pogoda wtedy była licha, to bardzo pogodne dziecko 8)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2921
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 30.09.2011 14:46

Tak polecam NP Krka. Doszły mnie słuchy, że mało widzieliśmy.
Podobno warto tam się wybrać na kilkugodzinną wycieczkę statkiem.
Z atrakcji jest oglądanie tych wodospadów z bliska + jeszcze zwiedzanie katedry na wyspie Visovac.
A najlepiej to tam się wybrać na kilka dni.
Od strony Roskiego Slap pamiętam, że pełno turystów przechadzało się po ulicach niedaleko kempingów.
Od strony Skradina nie wiem ale w samym mieście też można wypocząć bo znajduje się nad rzeką oraz nad jeziorem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.09.2011 14:50

Jacek S napisał(a):Córeczka o imieniu Dalmacja?

:wink:


Ja proponuję imię Dalmatinka
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 30.09.2011 14:57

Ogromne Gratulacje :!:
Dzięki za możliwość powędrowania z Tobą i Twoją rodzinką. :)
Przyszły rok mamy zaplanowany, na Peljesac-u ale do planu na pewno dołączę Brelę i okolice na zawidzanie :D
_chudy_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 30.09.2011 15:20

kaeres napisał(a):Tak polecam NP Krka. Doszły mnie słuchy, że mało widzieliśmy.
Podobno warto tam się wybrać na kilkugodzinną wycieczkę statkiem.
Z atrakcji jest oglądanie tych wodospadów z bliska + jeszcze zwiedzanie katedry na wyspie Visovac.
A najlepiej to tam się wybrać na kilka dni.
Od strony Roskiego Slap pamiętam, że pełno turystów przechadzało się po ulicach niedaleko kempingów.
Od strony Skradina nie wiem ale w samym mieście też można wypocząć bo znajduje się nad rzeką oraz nad jeziorem.


NP Krka jest naprawdę warty odwiedzenia, byle nie kończyć zwiedzania na oblężonym przez turystów (ale mimo to pięknym) Skradinskim Buku. Przy okazji podważam tezę z którą na Cro.pl się zetknąłem iż "najpierw Krka, potem Plitwice" (niby że drugie robią większe wrażenie). Oprócz tego że jest to "porównywanie jabłek ze śliwkami" to po tegorocznym wyjeździe większą chęć mam na "uzupełnienie" kiedyś pobytu w (większym) NP Krka niż w Plitwicach. Choć oczywiście fajnie jest i tu i tu :lol:

Dzięki za ciekawą relację, przyjemnie się czytało. Choć sądziłem że pocznie się w finale jednak co innego niż wszyscy sugerowali :D
Sylvim
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvim » 30.09.2011 16:55

NP Krka jak najbardziej warte odwiedzin. Popieram kilkugodzinny wypad, jak rowniez polecam zwiedzanie mniej "turystycznych" miejsc, ktore znajduja sie w obrebie NP. Tutaj bardzo pomocna jest pogladowa mapka, ktora mozna dostac przy kasie. Mozna znalezc na prawde cudenka prawie "na wlasnosc"
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 30.09.2011 20:53

Witam
U nas Również została poczęta córeczka w 2009 roku na Pagu:), w zeszłym roku miała 3 miesiące jak odwiedziła po raz pierwszy chorwację.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 02.10.2011 09:46

Niech Ci córeczka zdrowo rośnie i niech jak najpredzeej pozna smak Cro. :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2921
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 03.10.2011 10:11

Co obiecałem teraz czynię.
Miłego oglądania.

kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2921
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.08.2012 14:29

Obiecałem, że wracamy po 2 latach do Chorwacji...na południe dalmacji.
Takie plany były aż do bodajże czerwca tego roku ale się diametralnie zmieniły ze względów zdrowotnych naszej kochanej Justynki, żony Michała.
Zdecydowaliśmy się odwiedzić Kvarner, a dokładniej mówiąc wyspę Krk.
Tutaj relacja z tegorocznej wycieczki - k-r-k-czyli-krotka-relacja-kochajacych-chorwacje-t38903.html
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 01.09.2012 07:23

Oj , niejedno dziecię polskie się w Cro poczęło , niejedno....

Pozdrawiam wszystkich rodziców " chorwackich " dzieci.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Chorwacja - tam się poczęło życie. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone