Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja Sierpień 2008 -dwa tygodnie, dwa motory, 3500 km:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.01.2009 12:23

madzia1981 napisał(a):Obrazek


Też tu zajrzałem. Skusiła mnie wąska dróżka w stronę gór. Myślałem, że dojadę gdzieś dalej a tu camp.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 09.02.2009 22:58

pandrew86 napisał(a):Może się to wydać niektórym idiotyczne, ale mam prośbe - jeżeli czytałeś moją relacje wpisz się i jednym zdaniem opisz swoje odczucia.

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Chorwacji!

Pozdrav!


O kurcze, zajefajna relacja.

Konkretnie (tak lubię), też się kiedyś odważyłem krótko i konkretnie, okazało się za krótko 8) taki dostałem komentarz (mało ważne).

Podziwiam Was za te motocykle, za te kilometry przejechane i tyle pięknych wrażeń, którymi się z nami dzielisz :!:

Super, ta miłość do Chorwacji także i nas dopadła, tegoroczny urlop będzie szóstym nad Adriatykiem :arrow:

pozdrav :papa: :hut:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.02.2009 09:17

swietna motocyklowa relacja :D
siowas_88
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) siowas_88 » 23.02.2009 21:40

Relacja rewelacyjna, fotki fajne tematyczne. Ogólnie po przeczytaniu coraz bardzie utwierdzam się że wyjazd na moto do Chorwacji to przygoda jedyn w swoim rodzaju.

Dziękówka dla autora za liczne wskazówki...

Ps. 1 sierpnia wyruszam z własną ekipą na 4 motory do Trogiru.....
Martiniso
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martiniso » 25.02.2009 18:04

witaj Pandrew86
Czytałem Twoją relację z podróży po Chorwacji(super relacja !!!) i jestem pełen podziwu i odwagi aby przejechać na jednośladzie taki dystans ,chylę czapkę z głowy prze Tobą :D pozdrawiam Ciebie i Twoja dziewczynę :D
Martiniso
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 15.03.2009 23:44

Świetna relacja!
Czytało mi się bardzo przyjemnie również ze względu na hobby mojej drugiej połówki i moje :)

++++++++++++++++++++++++++++
I tak przy okazji...

JacYamaha napisał(a):A te dwa czołgi z pierwszej strony to co było?


pandrew86 napisał(a):Jeżeli dobrze pamiętam to te dwa czołgi są na trasie z Plitvic do Udbiny. Nie czytaliśmy nawet tablicy informacyjnej ale wyglądało to albo na miescje bitwy, albo na jakiś obszar wojskowy. Te czołgi oczywiście służą tylko za eksponat.


Czołgi są koło Jošan, ok. 10km od miejscowości Udbina, w stronę Plitvickich Jezior.
Był (bo już chyba nie ma) tam obszar wojskowy.
Nie widziałam tablicy informacyjnej, jedynie zakaz przechodzenia za rampę, którego nikt nie przestrzegał.

Obrazek
i trochę 'złamana' panoramka.
Obrazek
Pozdrawiam!!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja Sierpień 2008 -dwa tygodnie, dwa motory, 3500 km:) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone