Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - powrót po latach

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2015 13:02

Z ciekawości poszukałam tego campu - zainteresowały mnie bungalowy... Fajnie to wygląda. Patrzyłam przyszłościowo...
Ale ceny - zaskoczyły mnie. Cena All w 2-3 tydzień lipca to tylko/aż 73 eur/os/dzień 8O czyli 300 zł za dobę. Przy 10 dniach i 2+1 robi się spora kwota. A gdzie dojazd? Uwielbiam Cro i z chęcią będę do niej wracać, ale za niewielką dopłatą to można świetne egzotyczne wakacje sobie upolować (i nie mówię o Turcji czy Tunezji).- sorry za to wtrącenie

Chyba, że informacje w necie są nieaktualne? lub nie ten camp znalazłam lub źle czytam cennik...
Kiero80 możesz potwierdzić lub zaprzeczyć tym cenom?
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 23.06.2015 15:39

piekara114 napisał(a):Z ciekawości poszukałam tego campu - zainteresowały mnie bungalowy... Fajnie to wygląda. Patrzyłam przyszłościowo...
Ale ceny - zaskoczyły mnie. Cena All w 2-3 tydzień lipca to tylko/aż 73 eur/os/dzień 8O czyli 300 zł za dobę. Przy 10 dniach i 2+1 robi się spora kwota. A gdzie dojazd? Uwielbiam Cro i z chęcią będę do niej wracać, ale za niewielką dopłatą to można świetne egzotyczne wakacje sobie upolować (i nie mówię o Turcji czy Tunezji).- sorry za to wtrącenie

Chyba, że informacje w necie są nieaktualne? lub nie ten camp znalazłam lub źle czytam cennik...
Kiero80 możesz potwierdzić lub zaprzeczyć tym cenom?


swoją rezerwację robiłem w zaprzyjaźnionym biurze w marcu b.r. wyjazd 19-27.06. dla mojej rodzinki 2+3 (dzieci: 3, 5, 9 lat) oraz przyjaciół 2+2 (dzieci: 4 i 12 lat). koszt zakwaterowania jednej rodziny: 4300,00 zł (+dojazd).
Opcja All: posiłki 3x dziennie w wyznaczonych godzinach w formie szwedzkiego stołu + popołudniowa kawka z ciastem, zimne napoje do bólu, piwo, białe i czerwone wino, rakija. na całym terenie WiFi bez zarzutu, plaża wysypana z drobnych kamyczków, dla dzieci Mini Club przed i po południu, wieczorem mini disco :D
Nastawiając się wyłącznie na "wegetację plażową" :D można złotówki więcej nie wydać m
Obsługa przeuprzejma! Bungalow sprzątany codziennie, czyste ręczniki itd.

Do Omiś rzut kamieniem :wink: jutro w planie wodospady Krk, opcja ze Skradinu - dobra?
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 23.06.2015 16:46

kilka świeżych fotek :hut:

POZDRAWIAMY !! :papa:
Załączniki:
Chorwacja 2015 219.JPG
..3
Chorwacja 2015 222.JPG
..2..
Chorwacja 2015 223.JPG
bungalow.. 1..
Chorwacja 2015 220.JPG
cro.pl na aucie - podstawa!
Chorwacja 2015 133.JPG
Chorwacja 2015 132.JPG
Chorwacja 2015 153.JPG
wieje jak nad polskim.. tylko temperatura wody zdecydowanie inna :)
Chorwacja 2015 217.JPG
dzieciaki - hooop! :)
Chorwacja 2015 191.JPG
nostalgicznie..
Chorwacja 2015 211.JPG
z małżonką..
Chorwacja 2015 181.JPG
rodzinnie..
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 23.06.2015 21:14

...fantastyczną masz rodzinkę :D, a najmłodsza dama, " wykapany tatuś "...
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 24.06.2015 07:38

Czas leci.. mamy srode, za oknem szaro buro i ponuro :( słychać grzmoty :twisted: prognoza sie sprawdza w 1oo% -niestety!
dzien wewnętrzny -karty, puzle, malowanki :wink: koło południa ma się przetrzeć!
Marlena_Łódź
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 24.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlena_Łódź » 24.06.2015 07:45

czekoladkaaa napisał(a):Marlena gdzie się wybieracie ?? My już 1 lipca wyjeźdzamy.Więc taka relacja online przydatna.
Poproszę o zdjęcia , zdjęcia , zdjęcia bo pięknie tam :)


W tamtym roku była Dalmacja (Tucepi) w tym roku chcemy zwiedzić Istrię więc uderzamy do Rabac :) Jeszcze kilka dni...już nie mogę się doczekać :)
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 24.06.2015 10:32

Fajna relacja. Masz może jakieś zdjęcia tych bungalowow w środku? Tam łazienki normalnie są? jakie wyposażenie?
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 24.06.2015 10:55

Witam. :D Chętnie poczytam twoją relację z Lokva Rogoznica. Mam dziś więcej czasu ze względu na deszcz w Baska Voda. Byłem w Ruskamen -Lokva Rogoznica w 2012 roku, nie wiem czy to ta sama Lokva ... ale twoje widoki plaż na zdjęciach podobne do tych jakie ja pamiętam.
Moja relacja z 4-tego z rzędu chyba ostatniego pobytu w Cro. mam nadzieje już nie długo ruszy.
Pozdrawiam. :papa:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 24.06.2015 11:06

jutro w planie wodospady Krk, opcja ze Skradinu - dobra?

Wczoraj właśnie byliśmy w Parku Narodowym Krka, w miejscowości Skradin wchodziliśmy do Parku. Płyniesz stateczkiem w cenie biletu wstępu ( 110Kun ) do wodospadu Skradinski Buk. Obowiązkowa kąpiel pod wodospadem . Potem chodzisz tam w koło ze 2-3 godz.
Ze Skradinskiego buku organizowane są również rejsy w dalsze rejony parku. My dalej się nie wybraliśmy. :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.06.2015 14:29

kiero80 napisał(a): jutro w planie wodospady Krk, opcja ze Skradinu - dobra?


dzięki za ceny. Czyli mniej więcej to co na stronce - my tylko sezon.
A Krk ze Skradinu? dla mnie najlepsza opcja. Też tak płynęłam. Tu możesz kuknąć
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 24.06.2015 17:20

mirasowski napisał(a):Witam. :D Byłem w Ruskamen -Lokva Rogoznica w 2012 roku, nie wiem czy to ta sama Lokva ... ale twoje widoki plaż na zdjęciach podobne do tych jakie ja pamiętam.


dokladnie - Ruskamen/Lokva Rogoznica

mirasowski napisał(a):Moja relacja z 4-tego z rzędu chyba ostatniego pobytu w Cro. mam nadzieje już nie długo ruszy. Pozdrawiam. :papa:


w takim razie czekamy :hut:

pogoda rzeczywiście dzisiaj do południa nie rozpieszczała, stąd po obiedzie zrobiliśmy sobie wycieczkę do Makarskiej, słonko wyszło - ludziska też 8O to nie dla mnie, tłoczno, głośno, zewsząd nagabywanie na rejsik itd. dzieciaki pooglądały statki, kupiły jakieś drobne pamiątki i powrót do naszego piniowego lasku :roll:
wracając obowiązkowa seria "widokówek" na krętej Jadrance :boss:

z tego wszystkiego mogłem trzymać się planu - wczesny obiad i wyjazd do Skradinu, wodospady zostały by zaliczone a dzieci nie zmordowane pogodą (jutro 30st.)
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 24.06.2015 17:26

Flacha napisał(a):Fajna relacja. Masz może jakieś zdjęcia tych bungalowow w środku? Tam łazienki normalnie są? jakie wyposażenie?


jutro coś pstryknę i dorzucę, nie ma problemu :D
nie jest to 5* ale nie będę się czepiał - w łazience kibelek, prysznic, umywalka, lustro i kilka wieszaczków.
ważne że codziennie jest to sprawnie ogarnięte. Dla mnie jest to miejsce do przespania, widziałem na necie zdjęcia oderwanych listew, czy kawałka szafki - nie mówię, że tego nie ma ale czy ma to dla kogoś znaczenie??
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 24.06.2015 17:40

Makarska..
Załączniki:
Chorwacja 2015 029.JPG
zdjęcie CALYPSO obowiązkowo - naganiacz na rejs jest stałym bywalcem na naszej plaży. 600 kun za rejs. "będzie disco, Ruda będzie tańczyć, zaparkuj sobie pod lidl-em" - co dwa dni ta sama gadka... eeehh...
Chorwacja 2015 043.JPG
Chorwacja 2015 022.JPG
Chorwacja 2015 017.JPG
Chorwacja 2015 013.JPG
Chorwacja 2015 011.JPG
Chorwacja 2015 009.JPG
uroki Jadranki
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 26.06.2015 08:20

Piątek, ostatni dzień przed wyjazdem. Szybko zleciało ale tak chyba zawsze jest. Muszę przyznać, że przyjazd do Chorwacji był strzałem w dziesiątkę, pod każdym względem! Pogoda nas nie przeganiała z plaży - w przyszłym tygodniu zapowiadają po 33st. w cieniu - dzieci wybawione, wymoczone i szczęśliwe! O to w tym wszystkim chyba chodziło. Wiadomo, chciało by się zwiedzić jeszcze więcej, jeszcze dokładniej - no cóż, jest dobry pretekst by wrócić, a wrócimy na pewno!
Tym czasem idziemy się rozkoszować słońcem i cieplutką wodą! :papa: :hut:
gosik 84
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosik 84 » 26.06.2015 09:13

Zawsze tak jest, że wszystko co dobre szybko się kończy, niestety.
A tymczasem rozkoszujcie się dzisiejszym dniem, łapcie ostatnie promyki chorwackiego słońca.
Pozdrawiam :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja - powrót po latach - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone