Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - pobyt z psem...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ala.san
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ala.san » 10.07.2018 22:18

Mam pieska od roku.
W tym roku na wakacje się nie wybieram, ale myślę już intensywnie o przyszłym 2019 :)
Czy możecie mi podpowiedzieć jakieś fajne miejscowości lub namiary na fajne apartamenty(be z wyspy Pag- tą zwiedziłam już dokładnie)?
Bardzo dziękuję. Aaaaa zapomniałam nadmienić, że pies waga do 10 kg.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 10.07.2018 22:36

Patryk1974 napisał(a):Pies powinien być odrobaczywiony. Jeżeli nie szczeka i bałagani to może zostać.


Jak bałagani to może zostać :?: 8O :mrgreen:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 12.07.2018 11:20

Czy ktoś był w Chorwacji z psem rasy Shih-Tzu lub podobnymi. Jak znoszą upały itd.
Mój pies jest odrobaczony, o odrobaczywieniu nie słyszałem...
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 12.07.2018 18:48

wikol napisał(a):Czy ktoś był w Chorwacji z psem rasy Shih-Tzu lub podobnymi. Jak znoszą upały itd.
Mój pies jest odrobaczony, o odrobaczywieniu nie słyszałem...


Byliśmy z yorkiem, nie ma problemu, trzeba mieć na bieżąco wodę ze sobą (my mieliśmy zawsze w plastykowej butelce), a na plaży miejsce lekko zacienione. Byliśmy w czerwcu, a wcześniej we wrześniu, ale upały już były. Na pewno jest pewne utrudnienie, szczególnie tam gdzie jest dużo ludzi, dlatego szukamy miejsc raczej mniej uczęszczanych. :papa:
ala.san
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2017
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ala.san » 14.07.2018 12:16

Marko66 napisał(a):Istria - Drenje koło Labina. Moje koszty wg wymaganego schematu:
ilość osób 2 (+2 pieski)
- ilość dni - 14
- zakwaterowanie apartament 3 osobowy z widokiem panoramicznym na Uckę i Cres (wszystko w cenie: klima, 2 psy, sprzątanie itp.)
- żywienie (domowo, restauracja, itp) - większość domowo "po chorwacku" tj. grilowane ryby, kalmary, krewetki z Ribaricy + konoby
- całkowity koszt pobytu 7000 zł, w tym:
~ transport (paliwo, winiety, itp.) 700 zł,
~ nocleg 3300 zł,
~ wyżywienie 1500 zł,
~ pozostałe (bilety, pamiątki, itp.) 1000 zł,
~ wydatki w Polsce (ubezpieczenia, żywność, itp.) 500 zł.




Czy można prosić o jakieś namiary na fajne kwatery gdzie można jechać z psami??
Bardzo dziękuję Ala
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 14.07.2018 18:52

Belluna napisał(a):My z psami zawsze wrzesień. Lipiec-sierpień wg mnie za gorąco dla nawet wodolubnego psa :D


Wszystko zależy od rozplanowania dnia... My jesteśmy właśnie trzeci raz z naszym goldenem i nie ma problemu z temperaturą - raniutko godzinny spacer wraz z pływaniem w morzu. Potem My na plażę, a on spokojnie śpi w klimatyzowanym apartamencie. W 2017r. byliśmy w CRO podczas największych upałów na przełomie lipca i sierpnia - temp. przekraczała 35 st. C. Pozdrawiam z upalnego Brist.
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 14.07.2018 19:07

porto napisał(a):...Wszystko zależy od rozplanowania dnia...

Jeżeli pies odpoczywa w klimatyzowanym apartamencie to i 50 stopniowe upały mogą być :mrgreen: . Nasze plażują zawsze z nami, nie zostają same w apartamencie, więc wrzesień jest idealny i ze względu na temperatury i na większy luz "wszędzie" :wink:
ala.san
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ala.san » 15.07.2018 11:08

Belluna napisał(a):
porto napisał(a):...Wszystko zależy od rozplanowania dnia...

Jeżeli pies odpoczywa w klimatyzowanym apartamencie to i 50 stopniowe upały mogą być :mrgreen: . Nasze plażują zawsze z nami, nie zostają same w apartamencie, więc wrzesień jest idealny i ze względu na temperatury i na większy luz "wszędzie" :wink:



Czy można prosić o namiary na jakieś fajne miejscówki co respektują pieski (jeden dog argentyński, cavalier)? Pozdrawiam.
Klara197575
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara197575 » 23.07.2018 12:38

Hej,
jade we wrześniu z moją sunią na wyspę Drvenik Mali.Szukałam (oprócz tego,że można z psem) ogrodzonego domu i spokoju. Polecam stronę cosamundo.Tam wyszukasz sobie domów,kwater co zezwalają na pobyt ze zwierzakiem.Płacę dodatkowo 5€ za dzień
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 23.07.2018 13:47

Trzeba uwazac,gdzie sie z psem chodzi na plaze i nie wpuszczac do wody na plazy gdzie plywaja ludzie dorosli i dzieci...W 2016 roku kara za wpuszczanie psa do wody na publicznej plazy byla 700kun.
Tu plaze dla psow w Chorwacji z 2017 roku:

https://net.hr/magazin/ljubimci/najbolj ... -ljubimca/
Klara197575
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara197575 » 23.07.2018 13:53

[code][/code]

Hej Tami,
mojemu psu kąpanie nie grozi,boi się wody jak diabeł święconej :lol:
Stronka fajna :idea:
marcinmr
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2018
Poszukuje kwatery 4 osoby plus pies Labrador 13.08-23.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinmr » 24.07.2018 13:50

Witam. Planuje wyjazd w ciemno do Chorwacji termin 13.08-24.08 mniej więcej od 10 do 14 dni , dwie osoby dorosłe dwójka dzieci plus pies labrador ułożony. Okolice Omis Trogir Split raczej mała miejscowość jest celem. Jak myślicie czy będzie duży problem z znalezieniem czegoś chyba że ktoś jest i może przysłać jakiś namiar jeśli właściciele mają wolny termin? Niekonicznie w tych okolicach. Dziękuje i pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Poszukuje kwatery 4 osoby plus pies Labrador 13.08-23.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.07.2018 14:16

marcinmr napisał(a):Witam. Planuje wyjazd w ciemno do Chorwacji termin 13.08-24.08 mniej więcej od 10 do 14 dni , dwie osoby dorosłe dwójka dzieci plus pies labrador ułożony. Okolice Omis Trogir Split raczej mała miejscowość jest celem. Jak myślicie czy będzie duży problem z znalezieniem czegoś chyba że ktoś jest i może przysłać jakiś namiar jeśli właściciele mają wolny termin? Niekonicznie w tych okolicach. Dziękuje i pozdrawiam

Mnożenie pytań w różnych wątkach nie spowoduje, że dostaniesz namiary.
Post przeniesiony, może tutaj coś znajdziesz i masz dodatkowe informacje i pobycie z psem.
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 04.08.2018 23:49

ja zabieram w tym roku maltańczyka półrocznego. Jestem optymistą. Obawiam się szczekania na byle odgłos, bo pies dotychczas w spokojnym domu żyje, ale mam nadzieję że po jednej-dwóch nocach przyzwyczai się.
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 07.08.2018 21:08

ala.san napisał(a):
Belluna napisał(a):
porto napisał(a):...Wszystko zależy od rozplanowania dnia...

Jeżeli pies odpoczywa w klimatyzowanym apartamencie to i 50 stopniowe upały mogą być :mrgreen: . Nasze plażują zawsze z nami, nie zostają same w apartamencie, więc wrzesień jest idealny i ze względu na temperatury i na większy luz "wszędzie" :wink:



Czy można prosić o namiary na jakieś fajne miejscówki co respektują pieski (jeden dog argentyński, cavalier)? Pozdrawiam.

Nie za bardzo rozumiem prędzej się pytasz o psa wagi 10 kg a teraz piszesz dog argentyński i cavalier. Te 10 kg to szczeniak doga czy cavalier.
A miary znajdziesz na wszelkich portalach z kwaterami, jest w ich wyszukiwarkach zakładka np. "zwierzak".
Pamiętaj o jednej zasadzie wszędzie sprzątamy po swoim pupilu więc woreczki to podstawa.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Chorwacja - pobyt z psem... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone