Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy VINISCE 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
titus.ok
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) titus.ok » 14.11.2011 10:47

Witam.
Wybieramy się w dwie rodziny do Vinisce w 2011. Szukamy spokojnego miejsca z dala od Jadranki. Na forum kilka osób opisywało to miejsce pozytywnie więc postanowiliśmy sprawdzić. Poprzednio zaliczyliśmy Sveti Filip i Jakov a rok później Marusici koło Omisu. Im więcej czytam o tym miejscu tym bardziej się przekonuję że to jednak dobry wybór. Jak ktoś był w Vinisce w willi Cicak to proszę o opinie. Pozdrawiam.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 08.01.2012 17:22

michalek_101 napisał(a):
tomek555 napisał(a):Witam serdecznie
Po długiej przerwie na forum kolejny raz wybieramy się w dwie rodzinki do CRO a konkretnie do małej rybackiej wioski Vinisce.Poprzednie miejsca to Omiś - Nemira .(super gdyby nie te schody na plażę)
Mamy do wyboru dwa apartamenty :
1.Apartamenty Pažanin dom nr 2 gospodarz nazywa się Stjepan Pazanin apartament około 200 m od plaży.(pak podaje na stronie internetowej)
2.Apartamenty Villa Albatros 10 m od plaży w bezpośrednim widokiem na zatoke.

Jedna i druga oferta wydaje się być atrakcyjna .
Wybraliśmy tą miejscowość ze względnu na spokój , widoki , możliwość wędkowania itp.
Muszę wpłacić zaliczkę i chciałbym prosić szanownych bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki o pomoc.
Czy ktoś z Was był w w/w apartamentach i może podzielić się wrażeniami .
będę bardzo wdzięczny za pomoc
Serdeczne dzięki
Pozdrawiam
Tomek.


Witam, wrażenia superrrrr my byliśmy w Albatrosie dwa lata temu i polecam wszystkim którzy chcą wypocząć plaża dosłownie pod domem wystarczy przejść przez drogę i jesteście na plaży :D Vinisce to bardzo cicha i spokojna mieścina a sam Albatros jest godny polecenia.Właściciele są bardzo mili i rozmowni (poznali się w Polsce w Gdańsku),w apartamentach czyściutko i miło a cała willa jest nowa i bardzo ładna :D
załączam odnośnik do mojego postu z Vinisce, kilka fotek pierwsze to najbliższa plaża od Albatrosa:
forum/viewtopic.php?t=27626&highlight=vinisce
Pozdrawiam


witam
napisz coś więcej o plaży w Visniscach i o samym aparamencie Albatros,jadę z małym dzieckiem i plaza betonowa odpada(nauczony zeszłorocznym wyjazdem do Tribunj)
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 03.09.2012 18:50

Koło Albatrosa nie ma plaży betonowej, nigdzie zresztą takiej tutaj nie widzę.

W tej chwili siedzę na tarasie u p. Ivony Ducic, a właściwie u jej rodziców bo wspomnianej kobiety na oczy nie widziałem. Apartman (2B) wybrałem ze względu na opinie na tym forum. Właściwie nie mam zastrzeżeń, jest ok. Klimatyzacji (a jest początek września) trochę jednak brakuje bo wieczorem pokój jest dość nagrzany. Komarów jest sporo, więc z otwieraniem okna też ciężko. Na tym problem z lokum się kończy :)

Właściciele jednak już tacy super nie są, jak się wydawało, zwłaszcza siostra (chyba) Ivony, która robi za tłumaczkę bo właściciele, tj. rodzice pań niszo ni ponimaju po żadnemu. Powitanie miałem takie oto, że przyjechałem za wcześnie. Rzeczywiście była to 9 rano (niedziela), ale pierwotnie miałem być w sobotę i w mailu pisali, że żaden problem, będą czekać. Gdy przyszło do płacenia za wcześniej umówionych 6 noclegów policzyli mi za 7. Proponuję najpierw byśmy policzyli te dni. No rzeczywiście wychodzi 6. No dobra, "ale my mamy tutaj dużo turystów i oni biorą zazwyczaj 7, a ciebie traktujemy specjalnie". Bo zapytałem się wcześniej czy można w tych dniach być i dostałem odpowiedź że tak? Na to mogłem odpowiedzieć tylko tyle, że mogłem sobie poszukać innego apartmana, jest ich tu sporo. Może i mili są, może taki tam zgrzyt niewielki, ale trochę niesmak mam. Wyjeżdżam dzień wcześniej niż planowałem, celuję na Pag :)
titus.ok
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) titus.ok » 06.09.2012 22:25

Skoro przyjechałeś w niedzielę,to my byliśmy tam przed Toba w dwie rodziny. Wyjechaliśmy w piątek po południu. Jeżeli chodzi o rodziców Ivony to rzeczywiście tak jak piszesz "niszo ni ponimaju po żadnemu". Z Ivoną jak była rozmawialiśmy po angielsku. Nam ten apartament bardzo sie podobał, szczególnie ze względu na dzieci. Jeżeli dokuczają Ci komary poszukaj w apartamencie elektrycznego "odstraszacza" - były w apartamentach. Poprzedni goście też wyjechali w piątek i my ok. 10.30 w sobotę już mogliśmy się rozpakowywać (przyjechaliśmy ok. 9.00). Pod każdym względem byliśmy zadowoleni, szkoda że masz inne odczucia. My zastanawiamy sie czy nie wrócić tutaj za rok...!
POZDRAWIAM :papa:
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 12.09.2012 10:27

Już po powrocie i oceniam go generalnie na duży plus. Na Pagu w Mandre mieliśmy zdecydowanie lepszy apartman trochę tylko droższy, super ogród, do morza 10 m, pokoje czyste, duże, nowe.

A co do sprzętu odstraszającego to niestety nie działał za dobrze, bo dzieci były mocno pogryzione. Psikanie całęgo ciała sprejami odstraszającymi dały efekt. W sumie dziwię się, że nigdy w Cro nie widzieliśmy by tubylcy stosowali niedrogi ale skuteczny patent jakim są moskitiery w oknach :|
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 12.09.2012 21:12

Szymuś napisał(a):
A co do sprzętu odstraszającego to niestety nie działał za dobrze, bo dzieci były mocno pogryzione. Psikanie całęgo ciała sprejami odstraszającymi dały efekt. W sumie dziwię się, że nigdy w Cro nie widzieliśmy by tubylcy stosowali niedrogi ale skuteczny patent jakim są moskitiery w oknach :|


dlatego ja zawsze biorę je ze sobą ;) za jedną siatkę naście złotych a jaki spokój. u Ivony miałam, teraz w Żuljanie też małż w okna powklejał.
Baton605
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 15.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baton605 » 12.09.2012 22:14

Szymuś napisał(a):....W sumie dziwię się, że nigdy w Cro nie widzieliśmy by tubylcy stosowali niedrogi ale skuteczny patent jakim są moskitiery w oknach :|


A ja mam - za wyjątkiem wyjścia na taras - we wszystkich oknach moskitiery. Co do komarów - to w Polsce więcej ich tłukłem wieczorami przed snem.
titus.ok
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) titus.ok » 13.02.2013 12:55

Ja już się cieszę na ponowną wizytę w Vinisce. Szkoda że do sierpnia jeszczepół roku...! :hut:
agaskryp
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.03.2013
pierwszy raz do chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaskryp » 10.03.2013 16:45

witam. jedziemy pierwszy raz do chorwacji do miejscowości Vinisce proszę o jakieś rady co można zwiedzic w okolicy
dziękuję i pozdrawiam

:)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: pierwszy raz do chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.03.2013 18:24

Krka, Šibenik, Split, Salona, Trogir, Promošten, Kornaty.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: pierwszy raz do chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.03.2013 18:41

agaskryp napisał(a):witam. jedziemy pierwszy raz do chorwacji do miejscowości Vinisce proszę o jakieś rady co można zwiedzic w okolicy
dziękuję i pozdrawiam

:)


Zobacz, co Ci wyskoczyło pod Twoim postem :roll:
Kilka podobnych tematów.
Czy nie masz mapy, netu, przewodnika? :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: pierwszy raz do chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.03.2013 19:53

agaskryp napisał(a):witam. jedziemy pierwszy raz do chorwacji do miejscowości Vinisce proszę o jakieś rady co można zwiedzic w okolicy
dziękuję i pozdrawiam

:)



Witaj.

Połączyłem tematy więc poczytaj od początku.

Zobacz też tu:
viniscie-t33866.html

Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo :idea:


:papa:
agaskryp
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaskryp » 11.03.2013 11:18

dziękuję wszystkim mam nadzieję że wakacje będą udane
agaskryp
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaskryp » 11.03.2013 11:21

a może ktoś jedzie do vinisce w tym samym czasie co ja ,to jest 27 07-do 03 08 można by się poznac nowych kontaktów nigdy za wiele. pozdrawiam
titus.ok
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) titus.ok » 11.03.2013 20:52

My będziemy od 03-08-2013.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Chorwacja po raz pierwszy VINISCE 2011 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone