Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy VINISCE 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sebus119
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 06.02.2011 12:05

widzę po wypowiedziach,że dobrze wybrałem i nie będę żałował :lol: :lol: :lol: :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.02.2011 14:32

Sebus

podłączam się pod Twój temat, ale chyba nie bedziesz miał mi tego za złe :D też tu jadę w sierpniu.
Znalazłam apartament u Mate Pazanin, ale nie ma już wolnych miejsc :( , ale poleca mi swoich kuzynów. To te adresy:
1. Slavenko Rudic, Smokvina 20 , Vinisce, Smokvina 14 , Vinisce
2. Marinko Mlacic, apart. Lile, Mastrinka 11, Vinisce
3. Jakov Majic, apart. Lolac, Smokvina 20 , Vinisce


Wysłałam kilka zapytań, ale narazie, to mi potwierdzono
Dziękuję za wszelkie informacje.

A tak ogólne, któraz strona Vinisce ciekawsza: prawa od strony ul. Smokovina, czy lewa od strony ul. Mastrinka :?:
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 06.02.2011 14:53

doctorwho - co to jest to "Smocze OKO" w Rogoznicy. W lipcu jadę do Primosten i przyznaję że nigdzie nic na ten temat piszą i nie slyszałem- jak byś trochę wyjaśnił? zawsze coś nowego można się dowiedzieć i zobaczyć
z pozdrowieniami jerzy26 :papa: [/b]
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 06.02.2011 15:01

Witam
mam pytanie do violinek7
Czy u Stjepana każdy apartament ma swoje wejścia - bo przeglądając zdjęcia jednego z apartamentów w kuchni są schody.W którym domu byliście w 1 czy w 2.
Masz może zdjęcia z tego domu.
Pozdrawiam
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 19.02.2011 14:24

Przepraszam Jerzy26, że tak późno odpisuję ale nie zaglądałem tu już jakiś czas.
Wracając do pytania, na rondzie w Rogoznicy skręcasz w prawo i kierujesz sie w stronę Mariny.
Szukasz miejsca dla autka (godzina parkingu ok 7kn). Za rogatkami Mariny kierujesz się w prawo polną dróżką. Po lewej stronie będzie płot prywatnego parkingu (na marginesie niezłe autka tam czasami stoją) i kortu tenisowego.
Po jakiś 100 metrach po lewej stronie ukaże Ci się słone jezioro zwane "Smoczym Okiem". Jeżeli uda Ci sie zejść na dół polecam kąpiel. Woda dużo cieplejsza niż w morzu.
Atrakcją dla kobiet może być naturalny piling, a mianowicie malutkie (chyba) krewetki, które skubią naskórek. Ja osobiście nie zostałem fanem takiego masażu. Oto kilka linków do zdjęć tego miejsca DRAGON EYE 1 DRAGON EYE 2 DRAGON EYE 3 Polecam jechać tam ok. godziny 20.30 bo przy okazji można się załapać na cudowny zachód słońca kilka kroków dalej na dzikiej plaży po prawej stronie za "OKIEM". Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 19.02.2011 15:58 przez doctorwho, łącznie edytowano 2 razy
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 19.02.2011 14:37

Witaj piekara114. Więcej atrakcji jest po lewej stronie (od wjazdu do Vinisce) 2 knajpki, pizzeria, sklepik, piekarnia a dalej plaże betonowe w ilości sporej ;). W zeszłym roku kilka apartamentów było nieczynnych a plaże przy nich wolne i ogólno dostępne. Pozdrawiam
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 19.02.2011 15:12

doctorwho, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, " smocze oko" już wrzuciłem do planów na lipiec w Primosten, jeszcze raz dziękuję i najlepsze pozdrowienia
jerzy26
sebus119
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 19.02.2011 20:12

ja tez skorzystam z smoczego oka dziękuje
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 20.02.2011 14:44

A te dwa zdjęcia są właśnie z zachodu słońca niedaleko "OKA" ZACHÓD 1 ZACHÓD 2
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 20.02.2011 21:07

Do Tomek555: sorki, że dopiero dziś :D byliśmy i w tym roku też będziemy w domu nr 2. Każdy apartament ma osobne wejścia, a ten ze schodami jest dwupoziomowy. Ma na dole kuchnie i 2 sypialnie, łazienkę a na piętrze 1 sypialnia, łazienka. na tej stronce masz rzut z góry na ten apartament( na pozostałe też)
http://www.trogirinfo.com/pl/vinisce/ap ... inisce.htm 8)
jakubklecel
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubklecel » 22.02.2011 18:33

witam serdecznie, a Was ciągnie akurat do Mariny??
mariusz1972
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz1972 » 22.02.2011 20:47

http://www.trogirinfo.com/pl/vinisce/ap ... inisce.htm

A czy ktoś a was był w domu numer 1165?
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 27.02.2011 12:31

Ja osobiście za Mariną nie przepadam, masa ludzi kiepska plaża i woda zamęcona ilością plażowiczów i łodzi które kursują tam i z powrotem. Ale o gustach się nie dyskutuje :)
agaagata
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaagata » 29.08.2011 21:39

piekara114 napisał(a):Sebus

podłączam się pod Twój temat, ale chyba nie bedziesz miał mi tego za złe :D też tu jadę w sierpniu.
Znalazłam apartament u Mate Pazanin, ale nie ma już wolnych miejsc :( , ale poleca mi swoich kuzynów. To te adresy:
1. Slavenko Rudic, Smokvina 20 , Vinisce, Smokvina 14 , Vinisce
2. Marinko Mlacic, apart. Lile, Mastrinka 11, Vinisce
3. Jakov Majic, apart. Lolac, Smokvina 20 , Vinisce


Wysłałam kilka zapytań, ale narazie, to mi potwierdzono
Dziękuję za wszelkie informacje.

A tak ogólne, któraz strona Vinisce ciekawsza: prawa od strony ul. Smokovina, czy lewa od strony ul. Mastrinka :?:


Witam,
Jaki jest dojazd do Vinisce? są bardzo krete drogi jak zjedzie się z autostrady?
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 19.10.2011 20:34

agaagata Prawdopodobnie za późno już na dobre rady , ale może przyda się komuś na następny rok.
A w temacie: Droga do chorwacji jaka jest każdy może znaleźć na forum więc ja skoncentruje się na odcinku Marina Vinisce. Zjeżdżając z głównej na Marinę zaczynają się jej kręte uliczki. Jeżeli dobrze pamietam to zakrętów jest ok milion pięćset sto dziewiećset, cały czas pod górkę. Ja jestem kierowcą zakręto-lubnym więc odbieram trasę in plus.
Dla reszty polecam oglądanie widoków a są one powalające miażdżące i w listopadowe wieczory ogrzewające. Jak znajdę w weekend chwilkę podepnę jakieś zdjęcia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Chorwacja po raz pierwszy VINISCE 2011 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone