Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy dla osób w nieco podeszłym wieku?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 17.01.2011 00:34

To może jeszcze ja dorzucę swoje 3 grosze :)
Tak ja pisze mkm - wyspy! a najlepsza będzie chyba Brać.
Bardzo ładne i jeszcze nie do końca zżarte przez turystyczny przemysł miasteczka. Na Braciu jest ładna przyroda, dużo zieleni, jest gdzie chodzić na spacery. Tuż obok macie Split z pałacem Dioklecjana i Trogir. Gdybyście jeszcze chcieli, to jest szlak kasteli (kaszteli).

Jako ciekawostkę powiem, że upał dla mnie w Polsce był w zeszłym roku trudniejszy do przeżycia niż taka sama temperatura na Korculi.

Tylko Brać moi bracia :)
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 17.01.2011 14:07

Po zeszłorocznym pobycie w Primosten planuję zabrać tam w tym roku rodziców. Super czysta, zacieniona plaża, super starówka na której często były koncerty, smaczne i tanie ( nie mylić z polskim tanim :) )winko prosto z beczki obok starówki, niesamowite widoki z promenady wokół półwyspu na którym położone jest stare miasto, bliskie odległości do opisanych już wcześniej miast które na pewno warto zwiedzić sprawiają, że nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na pobyt dla moich rodziców (67l i 62l). Mieli być z nami już w tamtym roku właśnie we wrześniu ale niestety się nie udało. Mam nadzieję, że zabiorę ich tam w tym roku w czerwcu.
madzia_slask
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 22.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_slask » 25.08.2011 01:13

dzieki za wszelkie rady. Nie ukrywam, ze bylismy całkowicie zdecydowani na Makarską , naoglądałam sie zdjęć , naczytałam informacji na forum i decyzja zapadła. Niestety drobny wypadek popsuł nam plany, gdyż prawdopobnie jedna z osób będzie jechać po urazie kolana z kategorycznym zakazem spacerowania pod górkę.. i tu pojawił się problem, wprawdzie jedziemy dopiero 10.09 więc być może ze znalezieniem czegoś blisko plaży nie będzie problemu,ale z tego co wiem to cała makarska jest położona pagórkowato .. waham się jeszcze bo wiem, że okolica nad samym morzem jest raczej płaska, ale zaczynam poważnie brać pod uwagę Primosten i Pakostane :) Jak ktoś chciałby mi coś doradzic to będę wdzięczna . Zależy mi bardzo na informacjach jak wygląda sama makarska jeśli chodzi o spacery blisko morza, czy jest płasko a pod górkę jest głównie do apartamentu ? (ostatecznie do morza i z morza mogę przemieścić chorą osobę autkiem :) ). I ewentualnie z której strony makarskiej jest najłagodniejsze zejście do plaży, która strona nie jest zbyt stroma ? ( tam w pierwszej kolejności poszukam apart.)
Pozdrawiam i życzę udanego urlopu tym co jeszcze mają go przed sobą:)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja po raz pierwszy dla osób w nieco podeszłym wieku? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone