Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
generał4101
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 23.03.2013
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) generał4101 » 02.07.2013 07:42

CZY KTOŚ MA KONTAKT Z DARIO BO WYSŁAŁEM MEILA DO NIEGO W 26.06 I 29.06 I NIE ODPISAŁ :?:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 02.07.2013 15:55

Na priva wysłałem Ci telefonski broj do Dario.
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 10.07.2013 00:22

Ależ mi się dłuży czas do wyjazdu na Pag... 8)

W związku z tym zrobiłem upgrade relacji z wakacji 2012. Relację pisałem na bieżąco, nie dołączając z początku fotek... bo nie umiałem... :?

Zaraz po powrocie dodałem fotki, ale z jakiegoś powodu (sam nie jestem pewien, dlaczego) wkleiłem ich jakoś tak mało. Mimo to relacja miała i ma dużo odsłon, więc być może podoba się czytelnikom :wink: ...którym w związku z tym należy się, żeby oprócz czegoś do poczytania mieli też co nieco do obejrzenia :D

Dlatego do poszczególnych postów dodałem duuuuuuuuużo więcej zdjęć niż było - nie liczyłem, ale teraz fotek jest 3-4 razy więcej niż przed upgradem. Treści prawie nie zmieniłem, nawet jeśli dzisiaj napisałbym coś inaczej albo... wcale :roll: Trudno, siłą relacji jest to, że powstawała na bieżąco i oddaje emocje, zachwyty i wrażenia, które wtedy odczuwałem.

Odbiorcy, którzy teraz zajrzą do relacji, dostaną trochę więcej, a tych, którzy już tu byli, zapraszam ponownie :D

I jeszcze - w tym poście, bo we wcześniejszych postach trudno byłoby je sensownie upchnąć, nie ingerując mocno w treść - trochę fotek z Tribunja.

DSC02996_1_mały.jpg

DSC03002_mały.jpg

DSC02998_mały.jpg

DSC02955_mały.jpg

DSC03372_mały.jpg

DSC03260_mały.jpg

DSC03258_mały.jpg

DSC03254_mały.jpg

DSC02966_mały.jpg

DSC02947_mały.jpg

DSC02974_mały.jpg

DSC03266_mały.jpg
agniesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 23.02.2013
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 10.07.2013 14:57

PabloX wspaniała relacja! dużo praktycznych przydatnych informacji i pięknych zdjęć :wink: wygląda na to, że mój tegoroczny wyjazd do Cro będzie bardzo podobny :D na liście do zobaczenia jest Zadar, Nin i Szybenik. Jakbyś wrzucił jeszcze kilka zdjęć z plaży w Tribunij byłoby super.
Pozdrowienia z "sąsiedniego" Milanówka :) a już za miesiąc Tribunij :papa:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 10.07.2013 17:27

agniesia napisał(a):PabloX wspaniała relacja! dużo praktycznych przydatnych informacji i pięknych zdjęć :wink: wygląda na to, że mój tegoroczny wyjazd do Cro będzie bardzo podobny :D na liście do zobaczenia jest Zadar, Nin i Szybenik.

Czyli to będą bardzo miłe wakacje :D

agniesia napisał(a): Jakbyś wrzucił jeszcze kilka zdjęć z plaży w Tribunij byłoby super.
Pozdrowienia z "sąsiedniego" Milanówka :) a już za miesiąc Tribunij :papa:

Jakoś tak wyszło, że z fajniejszej plaży Zamalin nie mamy w ogóle fotek. Poniżej - na wyraźne życzenie Agnieszki :wink: wrzucam kilka zdjęć z plaży Bristak (mniej atrakcyjna, ale ujdzie) 8)

DSC03234_mały.jpg

DSC03236_mały.jpg

DSC03250_mały.jpg

DSC03331_mały.jpg

DSC03342_mały.jpg

DSC03359_mały.jpg

DSC03366_mały.jpg

Uszanowanie Szanownej Sąsiadce :D :smo: :papa:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 10.07.2013 18:03

fajna rodzinka i relacja :)
agniesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 23.02.2013
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 10.07.2013 21:26

Dziękuję za zdjęcia i udanego wyjazdu na Pag życzę :papa:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 11.07.2013 00:06

Agnieszka, Krzychu - dziękuję za sympatyczne posty :D

Aga - liczę na to, że napiszesz relację z wakacji z mnóóóóóóóóóóóóostwem zdjęć, jak wrócisz z Tribunja :D Miło będzie poczytać, pooglądać i powspominać :hut:

Tak się nie mogę doczekać, że przynajmniej opatrzyłem już samochód naklejką magnetyczną cro.pl :lol: ...wprawdzie żona mówi, że jakieś pijaki przebrzydłe mogą naklejkę zajumać, bo włóczą się nocami po parkingu, ale mam nadzieję, że deszcz ich zniechęci do łażenia i naklejka przetrwa na swoim miejscu :lol:

DSC04071_mały.jpg
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 11.07.2013 07:08

PabloX napisał(a):... przynajmniej opatrzyłem już samochód naklejką magnetyczną cro.pl :lol: ...wprawdzie żona mówi, że jakieś pijaki przebrzydłe mogą naklejkę zajumać, bo włóczą się nocami po parkingu, ale mam nadzieję, że deszcz ich zniechęci do łażenia i naklejka przetrwa na swoim miejscu :lol:


Podejrzewam, że pijaki przebrzydłe nie mają tyle rozumu żeby stwierdzić, że jest to naklejka magnetyczna którą można zajumać :) a poza tym na piwo i tak by jej nie zamienili, więc myślę że nie ma się czego obawiać 8)
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 11.07.2013 09:28

Póki co moja dumnie przyklejona jest na lodówce w kuchni, ale jak wszystko będzie ok to we wrześniu...

:papa:
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 11.07.2013 10:36

My już w sobotę startujemy do Tribunj - któryś raz z kolei na 1o naszych pobytów - jakoś zawsze nas tam ciągnie najbardziej. O czymś to świadczy, ale nie reklamuję za bardzo bo będzie za tłoczno. :D
Lula
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lula » 11.07.2013 10:48

Planujemy kolejny wyjazd do Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia, po raz drugi do Tribunj, myślicie że można w tym okresie znaleźć jakąś kawterę w rozsądnej cenie, jadąc w ciemno?
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 11.07.2013 11:26

Piter_M napisał(a):
PabloX napisał(a):... przynajmniej opatrzyłem już samochód naklejką magnetyczną cro.pl :lol: ...wprawdzie żona mówi, że jakieś pijaki przebrzydłe mogą naklejkę zajumać, bo włóczą się nocami po parkingu, ale mam nadzieję, że deszcz ich zniechęci do łażenia i naklejka przetrwa na swoim miejscu :lol:


Podejrzewam, że pijaki przebrzydłe nie mają tyle rozumu żeby stwierdzić, że jest to naklejka magnetyczna którą można zajumać :) a poza tym na piwo i tak by jej nie zamienili, więc myślę że nie ma się czego obawiać 8)

Jesteś optymistą :D I nie znasz lumpów z mojej okolicy - to są przeważnie młodzi ludzie, na trzeźwo całkiem normalni i rozgarnięci, ale po alku i spidach dostają małpiego rozumu. Niszczą co się da bezinteresownie, dla samej przyjemności rozładowania się :? A niestety parking leży na trasie ich nocnych wędrówek z osiedla na stację benzynową z całodobowym sklepem.

Artur - oby czas do września szybko Ci upłynął i czekanie za bardzo się nie dłużyło :papa:

Heterka - pozdrów ode mnie Tribunj :D :hut:

Lula - jakieś apartmany znajdziesz, ale nie wiem, na ile uda Ci się wynegocjować dobrą cenę. W tamtym roku Chorwaci oferujący apartamenty kręcili się zawsze po Zamalinie, więc może warto tam zacząć poszukiwania. Powodzenia! :papa:
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 11.07.2013 12:28

Lula napisał(a):Planujemy kolejny wyjazd do Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia, po raz drugi do Tribunj, myślicie że można w tym okresie znaleźć jakąś kawterę w rozsądnej cenie, jadąc w ciemno?



Na pewno coś znajdziecie - wystarczy tylko się przejechać ulicą koło plaży i na chwilkę stanąć zaraz ktoś Cię zaczepi z propozycją apartamentu.
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 31.07.2013 11:52

Z tego, co widziałem w tym roku (w lipcu), to nie powinno być problemów ze znalezieniem apartamentów w ciemno. Jest dużo wolnych pokoi, gospodarze na różne sposoby reklamują wolne apartmany. Przynajmniej w miejscowościach, w których byłem - głównie na Pagu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2012 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone