Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 09.08.2013 14:09

Mam pytanie do administratorów względnie moderatorów. Mógłbym umieścić bezpośrednio w wątku dane kontaktowe do Dario? Pojawiają się pytania o te namiary na PW, więc temat interesuje użytkowników, przeważnie nowych.

Podanie maila, telefonu i ewentualnie mapki apartamentów oferowanych przez Dario ułatwiłoby życie użytkownikom szukającym fajnych noclegów.

Taki wyjątek nie będzie jakimś znaczącym naruszeniem obowiązujących zasad, tym bardziej, że Dario jest znany wśród forumowiczów, ma na forum co najmniej jeden wątek na swój temat i jest facetem, który pomaga Polakom nawet, jeśli u niego nie mieszkają.
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 27.04.2014 14:54

Witam wszystkich jestem na CRO.PL zawsze jak zbliżają się wakacje.
W tym roku wybieram się właśnie do Tribunj w drugiej połowie lipca poprzednio byliśmy w Senj (2012) i w Poreć (2013). Za każdym razem wyjazd był bez żadnych rezerwacji i inną trasą, zawsze zwiedzamy co jest do zwiedzenia w okolicy 100km2. I zawsze jest super tylko ta droga w tamtą stronę OK. ale powrót zaklinamy, że za rok Bałtyk. I w tym roku Bałtyk i nasze śledzie z kutra były w Ferie zimowe a lato oczywiście CRO... :D Dzięki za relacje i świetnie opisy, ciekawe wątki z wielu zamierzam skorzystać :roll:
Do zobaczenia :papa:
sdana
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.05.2013
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdana » 28.04.2014 19:40

Witam.
Ja też w tym roku korzystam z CRO po raz II (2013r. Makarska ) i wybraliśmy Tribunj od 12.07 . Może ktoś jedzie , razem raźniej .
Pozdrawiam
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 28.04.2014 22:08

Witam
My wjeżdżamy w niedziele (13.07) około 1 w nocy z Warszawy i w tym roku planujemy postój w Budapeszcie i nad Balatonem nocleg a dalej to już Chorwacja i Chorwacja....
Pozdrawiam
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 29.04.2014 09:54

Dobrodošli, Monika i Dana :D

Bardzo mi miło, że relacja się podoba i może przyda w planowaniu wakacji 8) :hut: :papa:

Niestety, mi w tym roku Chorwacja niepisana, ale będę uważnie czytał i oglądał relacje innych forumowiczów.
aguua
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.01.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) aguua » 01.01.2015 18:37

gesio_2000 napisał(a):Witam
To ja dołożę coś od siebie. Jesteśmy w Tribunj od 14.07. czyli już tydzień. Jest super tak jak w zeszłym roku z tą różnicą, że liczebność grupy zwiększyła się do ... chyba 26 os. (z dziećmi). Mieszkamy trochę dalej od morza, ale odległość rekompensują warunki lokalowe i gospodarze, którzy mają dostęp do bardzo dobrej oliwy, Rakiji i wina :) Właśnie dzisiaj opowiadalem gospodyni, że zareklamuje ją na forum - bardzo się ucieszyła. Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami mogę przesłać zdjęcia mailem.
Jeżeli chodzi o atrakcje to poza okolicznymi plażami i miasteczkami które sukcesywnie zwiedzamy wczoraj byliśmy na Kornati (cena 230 Kn + transport dwoma busami z Tribunj do Murteru). Wyprawa fajna, choć trochę za długa, no i dla mnie zakończyła się wizytą u lekarza w Vodicach. Przy okazji dowiedziałem sie, że Polska ma podpisaną jakąś umowę i można korzystać ze służby zdrowia za okazaniem paszportu. W każdym razie obity palec u nogi powoduje, że odeszy chęci na spacery, ale jak zobaczycie kuśtykającego po lody do Dziadka to będę ja :)
To na razie tyle. Idę zmienić opatrunek i na 19.00 trzeba zawieść dzieciaki na boisko, bo po EURO 2012 chcą udowodnić wszystkim, że mamy lepszych piłkarzy :) Ja niestety będę mógł tylko sędziować :(

gesio_2000 czy mógłbys podac namiary na miejscówkę, w której mieszkałeś? Dziękuję bardzo adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aguua
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.01.2015
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aguua » 01.01.2015 20:07

PabloX napisał(a):Mam pytanie do administratorów względnie moderatorów. Mógłbym umieścić bezpośrednio w wątku dane kontaktowe do Dario? Pojawiają się pytania o te namiary na PW, więc temat interesuje użytkowników, przeważnie nowych.

Podanie maila, telefonu i ewentualnie mapki apartamentów oferowanych przez Dario ułatwiłoby życie użytkownikom szukającym fajnych noclegów.

Taki wyjątek nie będzie jakimś znaczącym naruszeniem obowiązujących zasad, tym bardziej, że Dario jest znany wśród forumowiczów, ma na forum co najmniej jeden wątek na swój temat i jest facetem, który pomaga Polakom nawet, jeśli u niego nie mieszkają.


PabloX dziękuję za fantastyczną relacje. Własnie w tym roku wybieram się pierwszy raz z rodzinką do Cro. Wiele rzeczy z Towjej relacji juz zakodowalam i uwzględnię w planowaniu pobytu i zwiedzania. Uwielbiam sama planowac wakacje i spedzac je w podobny sposob jak Ty i Twoja przesliczna rodzinka, czyli troche zwiedzania, troche plazowania :)

Z chęcią przeczytam Twoje inne relacje, bo masz dar pisania :) Zwłaszcza miło bedzie poczytac o Rodos, gdyż spedzalismy tam urlop dwa lata temu.

Jesli zajrzysz jeszcze do tego watku to prosze podaj mi namiary na Dario na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czy jesli on jest taki znany wsrod Polaków to czy tzn. ze mozna się z nim dogadac po polsku?

Pozdrawiam serdecznie
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 07.01.2015 13:22

aguua napisał(a): PabloX dziękuję za fantastyczną relacje.


Witaj w relacji i na forum. Nie da się ukryć, że jest mi bardzo miło 8)

aquua napisał(a): Z chęcią przeczytam Twoje inne relacje, bo masz dar pisania :) Zwłaszcza miło bedzie poczytac o Rodos, gdyż spedzalismy tam urlop dwa lata temu.


Linki do moich wszystkich relacji są tutaj.

Namiary na Darka, który bardzo dobrze mówi po polsku, wysłałem Ci wiadomością prywatną.
Aleksandrka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.09.2015
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aleksandrka » 09.09.2015 12:38

Zadar - Msze Święte w katedrze w Zadarze w katedrze, kolo ruin "FORUM", blisko Crkva Donata: niedziela o godz 9, 11, 19; sobota 9 rano, w tygodniu o godz 19.
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 10.09.2015 23:18

Dobro večer, Aleksandrka :D

Dziękuję, że swój pierwszy post na cro.pl zamieściłaś w mojej relacji.

Informacje o godzinach mszy świętych są bardzo przydatne. Tym bardziej, że w Chorwacji msze święte odprawiane są rzadziej niż w Polsce (podobnie w Bośni i Hercegowinie. W trakcie tegorocznych wakacji uczestniczyliśmy w niedzielnej mszy świętej w przepięknej Katedrze Serca Jezusowego w Sarajewie).

Pozzzzz!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2012 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone