Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi i ostatni ?

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 17.06.2013 22:23

Kaszpir

Gdybyś nie napisał, że gdzieś indziej było fajniej (czytaj: Tunezja, Egipt - czyli porównanie do preferowanych przez Ciebie kierunków wypoczynku), i nie rzucał domysłów, że ludzie z cro.pl to tylko "do Chorwacji" i nic poza tym, i nie rzucił w ciemno przypuszczeń związanych z "właścicielami kwater", to przyjęłabym Twój wpis jako zwyczajną ocenę własną, do której każdy ma przecież prawo :)

Ale napisałeś ... i dlatego zmienił się charakter Twojej wypowiedzi.
Co wywołało spodziewaną reakcję ludzi, których te porównania - krótko mówiąc ... z lekka wkurzyły :wink:

Mnie chyba też. Dlatego piszę :devil:

P.s. miałam się dopisać na końcu "strony1" ... a tu już trzecia zaczęta.
Widzisz, jaka reakcja?
Chyba się tego spodziewałeś.

A na przyszłość: pisz zawsze to, co myślisz. Ale nie stawiaj czytelników w pozycji, w której ... dziwne by było ... gdyby się nie zaczęli bronić.

Howgh !
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 17.06.2013 22:26

No właśnie - :evil:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 17.06.2013 22:29

kaszpir napisał(a):Po prostu kto raz zobaczy Włochy i tamte zabytki i miasteczka nie zachwyci się już Chorwacją :(

Ty żartem czy serio. :?:
Pytam ponieważ co roku jestem również we Włoszech i takiego odczucia nigdy nie doznałem. Być może dlatego, że nie byłem na południu Włoch.
Aby było ciekawiej znani rdzenni Włosi ( ci z północy) jeżdżą do Chorwacji i dla nich wypoczynek w dobrym guście to Chorwacja.
Wzmocnieniem tego stanu rzeczy jest fakt, że w lokum gdzie się zatrzymuję ( w Chorwacji) .... różnie to bywa ale średnio 30 % to właśnie Włosi.

To tyle moich spostrzeżeń. Reszta to rzecz gustu. Masz swój .... i bardzo dobrze. Tak trzymaj.
Chorwacja nie jest żadnym "raj na ziemi" ( tak niektórzy piszą), .... ot, kraj jak wiele innych.
PS
Dopisuję ponieważ zauważyłem, że właśnie jesteś w Chorwacji.
Moim zdaniem, termin też ma znaczenie. Teraz to tylko dla lubiących samotność. Plaże jak wymarłe ( w dzień widzę na kamerkach internetowych). Dla mnie - to zły termin.
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 17.06.2013 22:49

woka napisał(a):Ty żartem czy serio. :?:
Pytam ponieważ co roku jestem również we Włoszech i takiego odczucia nigdy nie doznałem. Być może dlatego, że nie byłem na południu Włoch.


Nie znam całych Włoch.

My byliśmy nad jeziorem Garda (Sirmone). Obejechałem całe te gigantyczne jezioro i naprawdę niektóre miejscowości tam położone nad samym brzegiem jeziora są cudowne np. limone i jeszcze kilka innych których nazw nie pamietam ...
Aby objechać jezioro trzeba chyba z 3-4 godzin , więc jeziorko nie małe a widoki zapierające dech w piersiach , tym bardziej że jezioro położone jest w górach ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 17.06.2013 23:12 przez kaszpir, łącznie edytowano 1 raz
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 17.06.2013 23:07

kaszpir napisał(a):
Między zakochaniem a ślepym fanatyzmem jest cienka linia ...


kaszpir-owski- lecz się sam......to Ty jesteś ślepy - nie obrażaj Nas :!:
"Nic nie widzisz ,nic nie słyszysz" - czytaj ze zrozumieniem co ludzie w postach Ci piszą....
W większości jesteśmy pasjonatami podróży -i nie tylko z Pekary chlebek żeśmy zajadali......

Ty też możesz mieć swoje zdanie - Jedni lubią jak im pachnie ser szwajcarski albo paski, inni jak im śmierdzą nogi własne lub arabskie
Chcesz Nas "nawracać" :?: :!: 8O

Zrób dobry uczynek i załóż bloga "1001 powodów dla których należy omijać Chorwację" - tylko się pospiesz, bo wakacje zbliżają się wielkimi krokami......

Adin....dwa .....tri.....- wsadź se ten wątek w czetyrje litery
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 17.06.2013 23:20

Jedyną osobą która obraża i to mnie jesteś właśnie TY !
Jakbyś przeczytał uważnie i ze zrozumieniem to wiedziałbyś że nikogo nie chce nawracać ani do niczego przekonywać , ale skąd Ty możesz to wiedzieć ?
Ostatnio edytowano 17.06.2013 23:23 przez kaszpir, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.06.2013 23:22

kaszpir napisał(a):Jedyną osobą która obraża i to mnie jesteś właśnie TY !
Jakbyś przeczytał uważnie i ze zrozumieniem to wiedziałbyś że nikogo nie chce nawracać ani do niczego przekonywać , ale skąd Ty możesz to wiedzieć ?
Widać nie warto jeździć do Chorwacji , bo tam jeżdzą tacy imbecyle jak Ty :(

Mówiłem, że nie warto było rozkminiać tego tematu, bo to musiało się tak zakończyć :)
No i tak się składa, że ja także tam jeżdżę, moi bliscy, przyjaciele, więc miarkuj się z łaski swojej...
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 17.06.2013 23:25

Bocian napisał(a):
kaszpir napisał(a):Jedyną osobą która obraża i to mnie jesteś właśnie TY !
Jakbyś przeczytał uważnie i ze zrozumieniem to wiedziałbyś że nikogo nie chce nawracać ani do niczego przekonywać , ale skąd Ty możesz to wiedzieć ?
Widać nie warto jeździć do Chorwacji , bo tam jeżdzą tacy imbecyle jak Ty :(

Mówiłem, że nie warto było rozkminiać tego tematu, bo to musiało się tak zakończyć :)


Już przeedytowałem swojego posta , bo trochę mnie poniosło ...
Po prostu nie lubię chamstwa ...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2013 23:43

Ciekawe, nie lubisz chamstwa a mówisz do Bogu ducha winnych ludzi "idioci" i "imbecyle" ?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.06.2013 23:49

Rany, byliśmy już dziś idiotami przez lody, teraz jesteśmy imbecylami za całokształt. Dobrze, że dzień kończy się za 15 minut bo mogłoby paść jeszcze parę epitetów.

Nie ładne co ładne, a co się komu podoba, o! I tego się trzymajmy.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.06.2013 23:52

kaszpir napisał(a):Widać nie warto jeździć do Chorwacji , bo tam jeżdzą tacy imbecyle :(


kaszpir obrażasz ludzi, mówisz że Egipt czy Tunezja ładniejsze a dobrze Chorwacji nie zwiedziłeś
bo Chorwacja to nie tylko nad morzem ale w głąb lądu też ma dużo ciekawych miejsc :wink:
...a tak naprawdę jedz sobie gdzie chcesz i Chorwacje omijaj szerokim łukiem :D
Ostatnio edytowano 17.06.2013 23:58 przez mervik, łącznie edytowano 1 raz
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 17.06.2013 23:54

to jeszcze i ja Ci, kaszpir dołożę :)

Pytanie , czy Ci "obrońcy" CRO byli gdzieś poza Polską i Chorwacją , bo to bardzo ważne ...[/quote]

Ja akurat jestem w grupie tych, co to tylko Chorwacja i Polska... a nie, kłamie byłam jeszcze
w NRD, mam na myśli wakacje :)
Odkąd mogłam wyjechać do Chorwacji i jeśli tylko mogę to tam jeżdżę.
Wiem, że gdzie indziej może być zachwycająco, ale tak jak dla mnie i innych Cro zafascynowanych,
nawet jeśli widzimy w Chorwacji mankamenty, to po prostu nie zwracamy na nie uwagi :)

W tym roku jedziemy do Grecji, ale żałuję, że nie będę mogła pojechać i do Chorwacji :(

Ale masz rację, jak straciłeś zainteresowanie, to odpuść, bo nic na siłę :wink:
Ale też nie staraj się przedstawiać nam słabych stron Cro, bo dla nas ich nie ma :)

:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 17.06.2013 23:57

kaszpir napisał(a):Widać nie warto jeździć do Chorwacji , bo tam jeżdzą tacy imbecyle jak Ty :(


Odkleiło Ci się ostatnie zdanie........ ale Bocian zdążył je zacytować - dzięki
kaszpir napisał(a):Do tego dorzucę
-"ślepych fanatyków"
- "Czy Ci obrońcy Cro byli gdzieś poza Polską i Chorwacją ,bo to bardzo ważne.......
-Zastanawiam się ile Tych"obrońców" Chorwacji to ludzie którzy mieszkają w Chorwacji i wynajmują kwatery i żyją z kwater


Chopcze chociażby dziecku daj tekst zredagować nim następnym razem wkleisz....


Ale znalazłeś jednego klakiera

evil napisał

Ci fanatyczni wyznawcy Chorwacji zawsze będą jej bronić,w większości oni jednak zabierają te swoje słoiki i jakoś tam żyją,a ich głównym argumentem jest to ,że chorwacka gałka lodów jest większa 3x od polskiej....



Ja już się nie gniewam....bo żaden goopol nie jest mnie w stanie obrazić
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2013 00:15

A mnie się podobają ..Karaiby i Nowa Zelandia.... :mrgreen:

ps.
Przeczytałam Kaszpira ''Rozczarowanie'' i powiem tylko tyle:
Dostrzegam i ja wady (niedoskonałości, niedociagnięcia czy jak to zwał) Chorwacji, które nie ostudzą jednakże mojej miłości do niej z tego wzgledu, że ma ona wszystko czego ja (i moja rodzinka) do szczęścia potrzebuję-piękne morze i wspaniałą pogodę..a jej ''dzikość'' wcale mi nie przeszkadza :)
(....wszelkie ''minusy'' tego kraju są dla mnie sprawą drugorzędną...i mało ważną.)

I....wiecie...przecież możemy się ''pięknie różnić''-nieprawdaż?!
:hearts: :papa:

(musiałam dopisać... :oops: )
aaa..... zapomniałam dodać:ja nalężę do tych ''ślepców fanatyków'' ..co stanowczo zbyt mało jeszcze w życiu widzieli ale wystarczająco, aby wiedzieć.. iż porównywania czegoś co nie jest porównywalne...jest...bez sensu!(w moim subiektywnej opini oczywiście).
Ostatnio edytowano 18.06.2013 00:21 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 18.06.2013 00:20

agapi napisał(a):A mnie się podobają ..Karaiby i Nowa Zelandia.... :mrgreen:

ps.
Przeczytałam Kaszpira ''Rozczarowanie'' i powiem tylko tyle:
Dostrzegam i ja wady (niedoskonałości, niedociagnięcia czy jak to zwał) Chorwacji, które nie ostudzą jednakże mojej miłości do niej z tego wzgledu, że ma ona wszystko czego ja (i moja rodzinka) do szczęścia potrzebuję-piękne morze i wspaniałą pogodę..a jej ''dzikość'' wcale mi nie przeszkadza :)
(....wszelkie ''minusy'' tego kraju są dla mnie sprawą drugorzędną...i mało ważną.)

I....wiecie...przecież możemy się ''pięknie różnić''-nieprawdaż?!
:hearts: :papa:



Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja po raz drugi i ostatni ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone