Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi i ostatni ?

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 17.06.2013 19:26

Pytasz, czy obrońcy Cro byli gdzieś poza Polską i Chorwacją. Otóż byłam w w Kanadzie, Bułgarii, Francji, Egipcie, Hiszpanii- w każdym z tych miejsc nad morzem, z wyjątkiem Kanady - tam nad wielkimi jeziorami. Z całą świadomością przyłączam się do obrońców Cro i stwierdzam, że z dotychczasowych nadmorskich miejsc, jakie dane było mi zobaczyć, Chorwacja zrobiła na mnie największe wrażenie. Dodatkowo moi znajomi porównując Chorwację do Meksyku, zdecydowanie wypowiedzieli się po stronie Chorwacji. Inni z kolei stwierdzili, że podobało się im bardziej niż na Dominikanie! :) Nie wiem co jest w tym małym bałkańskim państewku ale urzekło wielu i z całą pewnością będzie urzekać nadal. Nie zamykam się oczywiście na podróże w inne rejony świata, ale wiem jedno - do Chorwacji będę wracać.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 17.06.2013 19:31

kaszpir napisał(a):Przekazuje jak potrafię ...


Chodzi mi o w miarę poprawne pisanie w języku polskim.

kaszpir napisał(a):Pytanie , czy Ci "obrońcy" CRO byli gdzieś poza Polską i Chorwacją , bo to bardzo ważne ..
.

Byłem, ale poznawałem, nie porównywałem.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.06.2013 19:31

Ja byłem jeszcze w Wólce Mlądzkiej, ale tylko przejazdem :lol: I kiedyś w ZSRR jak jechałem do Przemyśla. Też tranzytem i bez Zielonej Karty, zgodnie z sugestiami z tego forum... :mrgreen: :lol:
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 17.06.2013 19:41

Kaszpir - błagam - chociaż kilka zdjęć z Twoich wakacji, abym i ja nie fascynował się tą nieciekawą Chorwacją :D :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 17.06.2013 19:48

Ja też nie chcę nikogo przekonywać, ani niczego bronić ale nie mogłem się powstrzymać :D

kaszpir napisał(a):. Tutaj surowo i brak "dopieszczenia" jak w Tunezji lub Egipcie ...

Załączniki:
P1100527.JPG
Egipt. (Dawać więcej ? )
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.06.2013 19:50

Wojan, po co więcej? :) Przecież to imperialistyczna propaganda Saboru :) Manipulacja :lol:
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 17.06.2013 19:57

kaszpir nie neguję Twojego "braku zachwytu", ale trzymaj się faktów.
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 17.06.2013 20:00

Fresz napisał(a):Kaszpir - błagam - chociaż kilka zdjęć z Twoich wakacji, abym i ja nie fascynował się tą nieciekawą Chorwacją :D :D


Mówisz i masz :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka zdjęć
GregoryAtakuja
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GregoryAtakuja » 17.06.2013 20:01

kaszpir napisał(a):Pytanie , czy Ci "obrońcy" CRO byli gdzieś poza Polską i Chorwacją , bo to bardzo ważne ...
Jak pierwszy raz przyjechałem do Chorwacji to byłem ją zafascynowany , ale niestety czar szybko prysnął jak poznało się inne kraje ...
Niestety taka jest prawda.


U nas było wręcz odwrotnie, był Egipt, Turcja, Tunezja w dwóch wydaniach, Włochy, etc. a w Chorwacji (w zeszłym roku Pag, Rab, Sibenik, Trogir) urzekła nas pogoda i przewyśmienite jedzenie. Ciągle powtarzamy sobie, że to taki Egipt (pogoda, palmy) ale z o niebo lepszym jedzeniem. I nie ukrywam, ze tegoroczny wyjazd (Nin, Zadar, Sukosan) będą weryfikacją tego przekonania. Zdaje sobie sprawę, i tak na pewno jest w przypadku "kaszpira", że wszystko zależy od okoliczności, można się sparzyć/zniechęcić do wszystkiego. Może jednak nie trafiłeś tak "cudownie" jak inni? :)

Ale foty wrzuciłeś zacne ;) i nie mów, że nie było fajnie ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2013 20:06

Czekam na dalszy rozwój bo jak widzę to na Twoich zdjęciach "straszne tłumy" :lol:
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 17.06.2013 20:14

wojan napisał(a):Ja też nie chcę nikogo przekonywać, ani niczego bronić ale nie mogłem się powstrzymać :D

kaszpir napisał(a):. Tutaj surowo i brak "dopieszczenia" jak w Tunezji lub Egipcie ...



Egipt nie zrobił na mnie wrażenia zbytnio. W Tunezji poprzedni prezydent dbał o czystość i służby porządkowe dbały o czystość i to było widać.

Obrazek

Obrazek

Mój ulubiony Port El Kantaoui :)
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 17.06.2013 20:20

GregoryAtakuja napisał(a):
kaszpir napisał(a):Pytanie , czy Ci "obrońcy" CRO byli gdzieś poza Polską i Chorwacją , bo to bardzo ważne ...
Jak pierwszy raz przyjechałem do Chorwacji to byłem ją zafascynowany , ale niestety czar szybko prysnął jak poznało się inne kraje ...
Niestety taka jest prawda.


U nas było wręcz odwrotnie, był Egipt, Turcja, Tunezja w dwóch wydaniach, Włochy, etc. a w Chorwacji (w zeszłym roku Pag, Rab, Sibenik, Trogir) urzekła nas pogoda i przewyśmienite jedzenie. Ciągle powtarzamy sobie, że to taki Egipt (pogoda, palmy) ale z o niebo lepszym jedzeniem. I nie ukrywam, ze tegoroczny wyjazd (Nin, Zadar, Sukosan) będą weryfikacją tego przekonania. Zdaje sobie sprawę, i tak na pewno jest w przypadku "kaszpira", że wszystko zależy od okoliczności, można się sparzyć/zniechęcić do wszystkiego. Może jednak nie trafiłeś tak "cudownie" jak inni? :)

Ale foty wrzuciłeś zacne ;) i nie mów, że nie było fajnie ;)


Jest fajnie , bo nadal jestem w Chorwacji. Wracam do Polski dopiero w sobotę ...

Nie sparzyłem się Chorwacją bo od poczatku jak tu jestem (12.06) mam słońce i upał ...
Więc nie chodzi o pogodę ...
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 17.06.2013 20:21

... jednakże dla mnie (mieszkamy w Toruniu) do morza bałtyckiego mamy około 2-3 godziny jazdy samochodem i większość autostradą więc nasze morze jest dla nas blisko ..

Witam
Mieszkam w Szczecinie i nad moze mam 90 km, jazda w sezonie zajmuje kolo 2 godzin w weekendy ponad 3, do tego jezeli chodzi o ceny to w Świnoujściu za 3 porcje ryby z frytkami i jedno piwo zapłaciłem 130zł !! 8O a jeszcze pogoda pozostawia wiele do zyczenia,woda w bałtyku tez jest daleka od Jadranu a plaze tez nie są najczystsze.
Oczywiście Cro nie musi sie kazdemu podobac i w sumie lepiej ze sie nie podoba, byłby straszny tłok :D
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 17.06.2013 20:22

To jest mądrość czy prymitywizm ???


Bocian napisał(a):Ja byłem jeszcze w Wólce Mlądzkiej, ale tylko przejazdem :lol: I kiedyś w ZSRR jak jechałem do Przemyśla. Też tranzytem i bez Zielonej Karty, zgodnie z sugestiami z tego forum... :mrgreen: :lol:
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 17.06.2013 20:23

Serce w pasy napisał(a):Czekam na dalszy rozwój bo jak widzę to na Twoich zdjęciach "straszne tłumy" :lol:


Bo takie "tłumy" były na plażach kilka dni temu. Zdjęcia świeże :)
Dopiero od chyba 2-3 dni ludzi na plaży więcej ...

2 zdjęcia nie są z Chorwackiej plaży , ale z okolic Budvy (można rozróżnić po kolorze kamieni. W Czarnogórze są kamienie wielokolorowe (kolor turkusu i itd) ..
Jedno czy też dwa są z zatoki Kotorskiej i Kotoru (Czarnogóra)
Ostatnio edytowano 17.06.2013 22:07 przez kaszpir, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja po raz drugi i ostatni ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone