Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja motocyklem.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PRZEMO EL
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013
Chorwacja motocyklem.

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRZEMO EL » 22.05.2013 17:02

Witam wszystkich , 14 czerwca wybieram się z żoną motocyklem do Chorwacji taka mała objazdówka przez trzy tygodnie ;) noclegi mamy już zaklepane dotrzemy az na Korcule , mam pytanie czy w tym okresie zabierać cos ciepłego ze sobą? wiadomo miejsca będę miał niezawiele :D :D :D
PRZEMO EL
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRZEMO EL » 23.05.2013 14:35

Wielkie dzieki
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.05.2013 14:36

Zabierz.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.05.2013 14:40

A może byś się wykazał większą inwencją własną - pogoda-i-klimat-f7.html

Szukasz na forum dobrej wróżki która Ci pogodę przepowie :?: Bywało że w 2 połowie września były upały po 34 st.C ale spotkałem się też z tym że w połowie sierpnia na Peljesacu było stopni 11.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 23.05.2013 14:43

Niech weźmie wiatrówkę.
Ale nie na bażanty lecz na borę... :) :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 23.05.2013 15:17

Rysio napisał(a): spotkałem się też z tym że w połowie sierpnia na Peljesacu było stopni 11.

Chyba w skali Beauforta :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.05.2013 16:04

PRZEMO EL napisał(a):Witam wszystkich , 14 czerwca wybieram się z żoną motocyklem do Chorwacji taka mała objazdówka przez trzy tygodnie ;) noclegi mamy już zaklepane dotrzemy az na Korcule , mam pytanie czy w tym okresie zabierać cos ciepłego ze sobą? wiadomo miejsca będę miał niezawiele :D :D :D



Myślę sobie, że jak się porządnie na drogę ubierzesz (bo może być chłodno w trasie) to tyle wystarczy....no i dobry "kondonik" bo deszcze niespokojne :wink: ...

Pozdrawiam i lewa w górze.
:papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.05.2013 20:21

Gdyby nie familia to sam bym się wybrał w taką trasę :D
PRZEMO EL
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRZEMO EL » 01.06.2013 19:05

Fatamorgana napisał(a):Niech weźmie wiatrówkę.
Ale nie na bażanty lecz na borę... :) :wink:

Dowcipas :D
PRZEMO EL
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRZEMO EL » 01.06.2013 19:08

Jacek S napisał(a):
PRZEMO EL napisał(a):Witam wszystkich , 14 czerwca wybieram się z żoną motocyklem do Chorwacji taka mała objazdówka przez trzy tygodnie ;) noclegi mamy już zaklepane dotrzemy az na Korcule , mam pytanie czy w tym okresie zabierać cos ciepłego ze sobą? wiadomo miejsca będę miał niezawiele :D :D :D



Myślę sobie, że jak się porządnie na drogę ubierzesz (bo może być chłodno w trasie) to tyle wystarczy....no i dobry "kondonik" bo deszcze niespokojne :wink: ...

Pozdrawiam i lewa w górze.
:papa:

Ze kondonik trzeba to wiem byłem 1 maja w Alpach na moto dałem rade ;) W Chorwacji nigdy nie byłem a jeżeli chodzi o pogode w TV czy na necie to szkoda słów.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone