Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia (filmy)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 06.05.2014 20:02

Też się dosiadam i czekam cierpliwie :-)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 06.05.2014 20:35

Witam,
Chetnie poczytam :)
No i poogladam :)
Ciekawie się zapowiada :)
Scotta
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Scotta » 06.05.2014 20:55

Dhmegi dziękuję :) wprawdzie pogoda na miesiąc to jak wróżenie z fusów, ale bliżej wyjazdu będę sprawdzać :)

fajny kolejny film, plaża jak marzenie :)
pozdrawiam
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 06.05.2014 21:03

Widzę, że grono czytelników mojej relacji się powiększa. Gorąco witam piekarz i Elimar.
Właśnie jestem w trakcie pisania dalszego ciągu mojej opowieści, więc proszę o cierpliwość.
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 06.05.2014 21:17

Ja oczywiście też się przyłączam. :)
belfer
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 06.01.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) belfer » 06.05.2014 21:31

Ja też się melduję :D
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 06.05.2014 21:32

Witajcie razpol i belfer.
Skończyłam pisać kolejną część, filmik gotowy. No to jazda.

Jedziemy do Trogiru i Splitu

Po dniu wylegiwania się na plaży czas na wycieczkę. Jak już pisałam na początku mojej relacji, chcieliśmy zobaczyć podczas tych wczasów najwięcej, jak się da.
Pierwsza wycieczka obrała kierunek do Trogiru i Splitu. Wyjechaliśmy zaraz po śniadaniu. Pogoda piękna, jedynie wiatr nawiewał chmury od strony morza. Pierwszy raz zobaczyliśmy Adriatyk w całej okazałości. No może nie w całej, bo oczywiście horyzont był przesłonięty przez wyspę Brać. Pamiętacie, że jak jechaliśmy do Makarskiej, to padał deszcz i nie wiedzieliśmy morza, bo wszystko zasłaniały strugi wody. Teraz naszym oczom ukazały się bajecznie kolorowe przestrzenie wody. Kolory mieniły się od zielonego i turkusowego przy samym brzegu, a im dalej w głąb morza, woda zmieniała kolor na błękitny i niebieski aż po granat. Po drodze przejeżdżaliśmy przez miejscowość Omiš. Rzeka Cetina, która przepływa przez Omiš jest cudna, a kanion którym płynie - wspaniały. Tak nas zauroczyły (Omiš, Cetina i kanion), że w tym roku tam będziemy wypoczywać (i zwiedzać oczywiście). Jedziemy w czerwcu.
Ostatnio edytowano 03.03.2015 19:20 przez megidh, łącznie edytowano 3 razy
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.05.2014 21:38

dhmegi napisał(a):
Misiek78 napisał(a):Filmiki fajne, ale jednak fotki to fotki..


Też tak kiedyś myślałam, ale odkąd mam kamerę, to zmieniłam zdanie. Zdjęcia są bardzo fajne, ale nie oddadzą wszystkich uroków danego miejsca. Pokazanie zdjęcia jest dużo prostsze. Przy filmie jest dosyć sporo pracy, trzeba go poddać obróbce, aby nie był zbyt długi, wybrać najciekawsze ujęcia i podłożyć odpowiednią muzykę. Ale mnie sprawia to dużą frajdę. Te pierwsze filmiki są na razie przygrywką do dalszej części. Moja ręka jeszcze była niewprawiona w trzymaniu kamery. Poza tym pogoda nie sprzyjała zbyt ładnym ujęciom. Ale z dnia na dzień się rozkręcałam i mam nadzieję, że kolejne filmiki bardziej się spodobają. :)


No właśnie mnie też się wydaje, że wolę fotki, chociaż filmiki też lubię oglądać z wakacji.
Fotki są dla mnie lepsze z tego względu, że lubię postawić na szafkach kilka ramek, czy wrzucić w antyramę kilka fotek i patrzę na nie codziennie w każdych sytuacjach. Filmy natomiast mogę oglądać tylko wtedy kiedy je włączę, a nie zawsze jest na to czas :D
belfer
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 06.01.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) belfer » 06.05.2014 21:42

Dziwnie widzieć Chorwację tak mało ,,zaludnioną" :lol: przez turystów-filmik to lepiej pokazuje niż zdjęcia. Ja niestety mogę tylko jeździć w sezonie( z racji wyk. zawodu), wtedy zawsze są tłumy :( . W tym roku też wczasy zorganizowane czy jedziecie indywidualnie?
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 06.05.2014 21:56

agata26061 napisał(a):No właśnie mnie też się wydaje, że wolę fotki, chociaż filmiki też lubię oglądać z wakacji.
Fotki są dla mnie lepsze z tego względu, że lubię postawić na szafkach kilka ramek, czy wrzucić w antyramę kilka fotek i patrzę na nie codziennie w każdych sytuacjach. Filmy natomiast mogę oglądać tylko wtedy kiedy je włączę, a nie zawsze jest na to czas :D


Ja nie twierdzę, że nie lubię zdjęć. Mój mąż jest fotografem, ja także robiłam zdjęcia i robię je nadal, ale teraz na wyjazdy zabieram kamerę, bo fajnie jest mieć taki ruchomy bagaż wspomnień. Jeśli chodzi o wstawianie zdjęć w ramki, to film także można postawić na półce w elektronicznej ramce. Ale mnie takie coś nie kręci. Faktycznie, masz rację, że zdjęcia wspomnieniowego w ramce nic nie zastąpi. Dla mnie fotografia i film się uzupełniają. Chyba zauważyłaś, że w filmikach są wstawione zdjęcia. Ostatnio nabyłam kamerkę sportową z szerokim kątem 170 stopni. Fajne ujęcia można nią kręcić, również pod wodą. :)
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4672
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 06.05.2014 22:00

belfer napisał(a): W tym roku też wczasy zorganizowane czy jedziecie indywidualnie?


W tym roku również wczasy zorganizowane i z tym samym biurem podróży. Ale już nie będziemy jeździć na wycieczki fakultatywne. Ponieważ z Omisu jest blisko do Splitu i Trogiru, chcemy tak pojechać sami, aby móc pochodzić swoim rytmem, zobaczyć miejsca, których nie wiedzieliśmy w zeszłym roku. Może pójdziemy na wzgórze Marjan.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.05.2014 22:51

dhmegi napisał(a):
Ja nie twierdzę, że nie lubię zdjęć. Mój mąż jest fotografem, ja także robiłam zdjęcia i robię je nadal, ale teraz na wyjazdy zabieram kamerę, bo fajnie jest mieć taki ruchomy bagaż wspomnień. Jeśli chodzi o wstawianie zdjęć w ramki, to film także można postawić na półce w elektronicznej ramce. Ale mnie takie coś nie kręci. Faktycznie, masz rację, że zdjęcia wspomnieniowego w ramce nic nie zastąpi. Dla mnie fotografia i film się uzupełniają. Chyba zauważyłaś, że w filmikach są wstawione zdjęcia. Ostatnio nabyłam kamerkę sportową z szerokim kątem 170 stopni. Fajne ujęcia można nią kręcić, również pod wodą. :)


Oczywiście, że zdjęcia również zauważyłam. Wszystkie Twoje filmiki obejrzałam. Jak pisałam wyżej, również lubię filmy z wakacji, bo to bardziej oddaje rzeczywistość w której się znajdujemy. Fotki i filmy są najlepszą pamiątką ze zwiedzanych miejsc, więc mam ich sporo. Póki co, marzę o jakimś wypasionym aparacie, bo mój obecny jest już dość wysłużony, ale też właśnie ważna jest funkcja nagrywania filmów w nim, bo niektórych momentów nie da się po prostu uchwycić na zdjęciu, trzeba je sfilmować.
Pozdrawiam :D
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 07.05.2014 10:33

Chętnie poczytam i pooglądam
Pozdrawiam :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.05.2014 12:06

Wrzuciłam do obserwowanych,wrócę poczytać.pozdrawiam :papa:
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007
Re: Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 07.05.2014 12:41

Czekam na cd.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja - miłość od pierwszego wejrzenia (filmy) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone