Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja debiut z góry na dół samochodem.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papryczka79
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryczka79 » 20.08.2014 20:31

janusz07 napisał(a):"janusz07 napisał(a):
Witaj. Fajnie piszesz, super się czyta. Na campie Lili roku,byłem w sierpniu w zeszłym roku, "kolanem" dopychano nowe namioty, teraz na filmiku taki pusty.
Hej hej!
Podejrzewam, że w sierpniu jest najwyższy sezon. Polecam we wrześniu. Może nie zupełnie pusto, ale jednak duży luz:)"

Chętnie czasem pojechałbym we wrześniu ale ja z tych biedaków co 1 września do pracy ;)


Oj. Ja zazdroszczę mojej koleżance, która ma dwa miesiące wakacji do momentu jak sobie pomyślę, że musi chcę czy nie chcę jeździć w sezonie. W sezonie też pewnie fajnie jest (w końcu chodzi o wyjazd), ale jednak we wrześniu jest inaczej. Spokojniej i troszkę taniej.
papryczka79
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryczka79 » 20.08.2014 20:35

majeczka napisał(a):Przyznam szczerze, że nigdy nie byłam jeszcze na campingu w Chorwacji, chętnie dołączę. :D

Bardzo często spacerowałam jednak i do Jagodnej, Svetej Nedjelji i do Ivan Dolac z Bojanić Bad, gdzie kilka razy mieliśmy okazję przebywać.


Prawda, że południowy brzeg Hvaru jest urokliwy? :D


Ja po jednym takim wyjeździe nie wyobrażam sobie już kwater. I nawet nie chodzi o finanse (faktycznie taniej), ale o całą resztę. Jednak żeby się zdecydować na taką wyprawę trzeba się wybrać w miejsce ciepłe. Zawsze jest ryzyko załamania pogody. Nigdy nie jest fajnie jak się zmienia pogoda na gorszą, ale mieszkając pod namiotem to się robi dramat. Pogoda może popsuć wyjazd. Nam się na szczęście udało (nie licząc dwóch dni z deszczem). Teraz planujemy Włochy i dziś przeczytałam, że sezon dramatyczny przez pogodę. Mam nadzieję, że przez te dwa tygodnie się jakoś pogoda wyrówna i będzie ładnie.
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 21.08.2014 08:32

Nigdy nie byłam na wakacjach pod namiotem, ale to pewnie ciekawe doświadczenie, taki konktakt z naturą na maxa.
Pewnie taki urlop wychodzi taniej, ale przed pierwszym wyjazdem trzeba kupić mnóstwo rzeczy :smo:
Ale takiej burzy, to nie zazdroszczę :roll:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 21.08.2014 10:34

"Nigdy nie byłam na wakacjach pod namiotem, ale to pewnie ciekawe doświadczenie, taki konktakt z naturą na maxa.
Pewnie taki urlop wychodzi taniej, ale przed pierwszym wyjazdem trzeba kupić mnóstwo rzeczy :smo:
Ale takiej burzy, to nie zazdroszczę "

A od wielu lat tylko pod namiot taki styl życia mi odpowiada. Szukam małym kempingów blisko morza. W tym roku mieszkałem 40 kroków od linii wody. Czyli praktycznie mieszkałem na plaży. Jest to troche tańsze niż kwatery, ale trzeba mieć sporo "sprzętu " i spakować to do auta :). Dlatego jak zmieniałem auto w zeszłym roku to było "teraz combi". :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja debiut z góry na dół samochodem. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone