Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja czy Grecja

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013
Chorwacja czy Grecja

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 26.02.2016 20:28

Po wstępnych rozważaniach na temat "Grecja czy Chorwacja" w 2016 , doszliśmy do wniosku , że jednak Grecja.
Cdn
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.02.2016 21:18

To jestem i czekam na dalej.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 26.02.2016 21:46

Czekam i ja.
Osobiście wolę Chorwację :D No może w Grecji woda cieplejsza :hut:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 27.02.2016 14:10

Będzie relacja? Jak tak to czekam...
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 27.02.2016 19:12

agata26061 napisał(a):Będzie relacja? Jak tak to czekam...

Tu bardziej o wszelkie "za i przeciw" chodzi.
Miałem dziś zacząć pisać, ale praca sprawiła mi niespodziankę. Dopiero o 18 " dała mi spokój " :evil:

Piekara114 , Beatw W - jeśli nie zabraknie Wam cierpliwości, to poczekajcie jeszcze chwilę.
Chciałbym tu podzielić się własną opinią na temat wakacji w Cro i Grecji, ale chętnie poznam opinie innych forumowiczów.
Ostatnio edytowano 27.02.2016 19:37 przez baunty, łącznie edytowano 1 raz
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 27.02.2016 19:16

jak dla mnie nie można "tego" porównywać...bo trzeba zobaczyć i to i to...:)
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 27.02.2016 19:31

Sol-Wagon napisał(a):jak dla mnie nie można "tego" porównywać...bo trzeba zobaczyć i to i to...:)

W pełni się z Tobą zgadzam, ale po pobycie/tach w obydwu krajach, zadajemy sobie pytanie: -gdzie w te wakacje? Gdzie nas bardziej "ciągnie "?
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 27.02.2016 20:44

Najlepiej zrobić dwa wyjazdy jeden do Grecji drugi do Chorwacja :D i nie będzie dylematów ;)
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 27.02.2016 21:13

baunty napisał(a):
Sol-Wagon napisał(a):jak dla mnie nie można "tego" porównywać...bo trzeba zobaczyć i to i to...:)

W pełni się z Tobą zgadzam, ale po pobycie/tach w obydwu krajach, zadajemy sobie pytanie: -gdzie w te wakacje? Gdzie nas bardziej "ciągnie "?


Pod doświadczeniach z obu krajów, chyba jednak Grecja. Chorwacja bardziej wypucowana, Grecja bałaganiarska, ale bardziej klimatyczna. Tawern na wyspach nic nie zastąpi. Plus wspomnienia z konkretnych wyjazdów i miejsc ;). Oczywiście to subiektywna opinia.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 27.02.2016 21:16

również lekko się przychylam do Grecji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107674
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.02.2016 21:29

Jeden brat "zakochany" jest w Grecji, drugi brat i ja w Chorwacji.
Czyli w pojedynku Grecja - Chorwacja 1:2 :wink:
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 28.02.2016 09:04

baunty napisał(a):
Sol-Wagon napisał(a):jak dla mnie nie można "tego" porównywać...bo trzeba zobaczyć i to i to...:)

W pełni się z Tobą zgadzam, ale po pobycie/tach w obydwu krajach, zadajemy sobie pytanie: -gdzie w te wakacje? Gdzie nas bardziej "ciągnie "?

A dlaczego tylko taki wybór? Jest jeszcze Czarnogóra, Albania...:)
Bodek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek1 » 28.02.2016 14:08

Sol-Wagon napisał(a):
baunty napisał(a):
Sol-Wagon napisał(a):jak dla mnie nie można "tego" porównywać...bo trzeba zobaczyć i to i to...:)

W pełni się z Tobą zgadzam, ale po pobycie/tach w obydwu krajach, zadajemy sobie pytanie: -gdzie w te wakacje? Gdzie nas bardziej "ciągnie "?

A dlaczego tylko taki wybór? Jest jeszcze Czarnogóra, Albania...:)

Jest jeszcze Macedonia ,o którą warto "zahaczyć", co najmniej na kilka dni.
Skopje z zrewitalizowaną starówką ,pięknie oświetloną w wieczorem i nocą, kanion Matka na drugi dzień.
Pyszny miód w rejonie Kiczewa.
Mając miejscówkę na mały plażing w Trpejcy jest blisko do Ochrydy , NP Galicica , Sw Naum , warto je odwiedzić
i posmakować.
Pomidory najlepsze z tych co jedliśmy na Bałkanach a coś o tym wiem.
Życzliwi ludzie ,dobre wina ,smaczne jedzenie ,tanie zakupy i paliwo , to to co mnie przyciąga do tego małego kraju.
Jest też blisko do Grecji , niektórym 1 bak macedońskiego diesla wystarczy na wakacje w Helladzie i powrót na tankowanie.
Na docelowe wakacje , głos na Grecję , u mnie ostatnio wynik 0:4 i ciągle mało.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.02.2016 19:12

No, jest jeszcze Słowenia, Bułgaria, Rumunia, Włochy, itd... :wink:

Autor wątku wybrał do porównania Chorwację i Grecję, no to się tego trzymajmy, bo skończy się na opiniach o państwach całej Europy :wink:

Dla mnie porównanie jest zbyt ogólne. w samej Chorwacji jest ogromna różnica np. między Pulą a Dubrownikiem, czy Pagiem a Makarską :roll:
Domyślam się, że w Grecji też są ogromne różnice między miejscowościami :roll:
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 28.02.2016 19:20

chciałem właśnie zrozumieć, dlaczego autor zatrzymał się na 2 państwach...rozumiem, że chodzi o ciepłą wodę, widoki, klimat...:)
dlatego w takich dylematach można zawsze wybrać 3-cią opcję:) Czarnogóra:)
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone