Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja, Apartamenty! Jakie Polecacie? :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fejczi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.02.2012
Chorwacja, Apartamenty! Jakie Polecacie? :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) fejczi » 19.02.2012 16:03

Witam, wybieram się 28 lipca na 2 tygodnie do Chorwacji :) Moją prośbą jest do was, czy znacie jakieś kwatery (pokoje) dla 4 osób pokój coś w granicy 50 euro, myślę nad okolicami Baska Voda, Tucepi i inne miejscowości na Makarskiej :) Proszę odpowiedzi pisać tutaj lub na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl aha no i jeżeli znacie też jakieś sprawdzone domki letniskowe (tanie) na 8 osób to również podajcie :) Dzieki wielkie z góry!!
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Chorwacja, Apartamnety! Jakie Polecacie? :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 19.02.2012 17:44

50 euro / za 4 osoby / dobę na Rivierze Makarskiej - wg. mnie nie możliwe ;)
nie w szczycie sezonu ....
Może na polu namiotowym ;)
Domelozo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domelozo » 19.02.2012 17:51

Witam,

Podłączając się do tematu. Czy orientuje się ktoś czy w miejscowości Gradac, Tucepi, ogólnie okolice Makarskie, można znaleźć apartament z kuchnią dla dwóch osób za około 40 euro, jadąc w ciemno w pierwszej połowie sierpnia?

Pozdrawiam
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 19.02.2012 19:42

W Mimicach za 5 osób płaciłem w 2010-50euro a w 2011-55 apartament z klimą(druga połowa sierpnia).Gospodyni nazywa się Lola bbd.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 20.02.2012 12:37

Polecam ten apartament zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link to ostatnia miejscowość,przed Rivierą Makarską. Byłam w tym apartamencie a zeszłym roku ,przełom lipca i sierpnia 2 tygodnie(otrzymaliśmy zniżkę i zapłacilismy 46 Eur za dobę, 2 osoby dorosłe,syn 16 lat i młodszy 4 lata).Jeśli kogoś interesuje mogę podać więcej informacji.
agnieszka27
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka27 » 19.03.2012 14:47

czy ktoś korzystał z apartamentu Kapela w ruskamenn i czy ktoś zana pośrednika www. chorwacja a-1.pl lub zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. dokonałam wstępnej wpłaty i trochę się boję. dzięki
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 19.03.2012 15:14

W ubiegłym roku ceny na riwierze (Tucepi , Podgora , Drasnice , Zivogosce Porat , Zivogosce Blato ) wahały się od 45 do 80 e .Mówię o apartamencie 4 osobowym.
Najtaniej było w Zivogosce Porat. Ceny z końca lipca .
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 19.03.2012 15:18

Dorothea1 , czy mogłabyś mi napisać na maila jaka plaża jest w Pisaku , i w jakiej odległości od Jadranki położony jest dom ?
Czy jest to cicha , czy raczej "rozrywkowa " okolica ? Gdybyś miała fotki plaży ,to też chętnie zobaczę . Z góry dziękuję .
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 20.03.2012 20:10

Dorothea1 , dziękuję
karolka84
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 03.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolka84 » 04.04.2012 17:02

pawelh napisał(a):W Mimicach za 5 osób płaciłem w 2010-50euro a w 2011-55 apartament z klimą(druga połowa sierpnia).Gospodyni nazywa się Lola bbd.


Witam! mógłbyś podać dokładniejsze namiary? mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki :)
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 05.04.2012 11:35

Dorothea1 napisał(a):Polecam ten apartament zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link to ostatnia miejscowość,przed Rivierą Makarską. Byłam w tym apartamencie a zeszłym roku ,przełom lipca i sierpnia 2 tygodnie(otrzymaliśmy zniżkę i zapłacilismy 46 Eur za dobę, 2 osoby dorosłe,syn 16 lat i młodszy 4 lata).Jeśli kogoś interesuje mogę podać więcej informacji.


prosze o info
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 05.04.2012 11:45

Polecam apartament, Pješčana uvala-Medulin:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Abakus77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.04.2012
Apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus77 » 12.04.2012 18:36

Dorothea... Podłączam się pod prośbę. Jeśli mogłabyś przybliżyć mi jakieś info o apartamencie i okolicy, plaże, kilka fotek itp,, to będę bardzo wdzięczny. A wy jaki zajmowaliśćie apartament wogólę., ten najwiękeszy z klimatyzacją ?.. Z góry dziękuję inforamcje: podaje mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 14.04.2012 09:55

Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
Miejscowość ta to Zecevo k. Rogoźnicy.
Mamy sprawdzone miejsce - piękny domek blisko morza(5 min. spokojną asfaltową drogą , nie trzeba przechodzić przez ruchliwą drogę- ważne dla rodzin z wózkami i nie tylko) , z dużym tarasem z wodokiem na otwarte morze i latarnię morską .Duże podwórko. przy tarasie mały ogródek z rozmarynem i lawendą.Bajkowe wieczory biesiadne na tarasie przy dźwięku cykad, chorwackiej muzyce i lampce domowego chorwackiego wina lub rakiji .
Przy okazji jeśli ktoś chce odpoczywać w pięknych warunkach , a nie tylko żeby jako tako przenocować to ten apartament jest godny polecenia.
Piszę o tym , bo wbrew pozorom dużo czasu spędzaliśmy w domu i wokół domu -upał nie pozwalał na przebywanie całymi dniami na plaży.
Ta miejscowośc to doskonała baza wypadowa na wycieczki( wodospady Krka, Trogir , Split, Primosten itp )
Zecevo to spokojne miejsce , odpowiednie dla szukających odpoczynku , bez tego miejskiego zgiełku.Idealne też dla rodzin z dziećmi ( łagodne zejscie do morza ).
Apartament ,w którym byłem jest na 6-8 osób , 3 sypialnie , 2 łazienki , salon.
Jest pięknie wyposażony - piękne meble, zmywarka , pralka .Nie ma klimy ,ale wewnątrz jest chłodno (dobra termoizolacja).Miejsce do grilla tez jest.
W tym roku ma być też dostępny drugi apartament w tym domu , na 4-6 osób.I tu rewelacja - z dwoma tarasami !!!( widok na morze i marine Frappa w Rogoźnicy).
Tak więc w domku może być ca.12 osób
Wolne terminy :
Duży apartament (6+2) 120 euro/6 osób +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-27.07
16.08-30.09
Mały apartament (4+2) - 100 euro/4osoby +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-30.09
Na tym samym podwórku inny waściciel ma 2 mniejsze apartamenty , na 4 osoby ( najlepiej jesli jest to rodzina 2+2). Apartamenty nowe ,również pięknie urządzone . Cena 60euro/aptm. Dostępnośc - do sprawdzenia
A gospodarze - przemili ludzie , dlatego wracamy tam ponownie .
Poważnie zainteresowanych proszę o podanie maila z podaniem , który apartament jest w kręgu zainteresowania, prześlę fotki i namiary
Abakus77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.04.2012
cromaniak66

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus77 » 14.04.2012 17:02

Cromaniak66 napisał(a):Witam ......


Witam mnie interesuje ten apartament 2+2 za 60 euro... Prosze o jakieś info, fotki itp. Właśnie poszukuję jakiegoś 4 osobowego apartamentu z klimatyzacją, przy plaży, do okolo 60 euro. Wyjazd na początku sierpnia.. Interesują mnie miejscowości w dalamcji środkowej, w każdym razie za Zadarem :D, jakby ktoś mógł coś sprawdzonego polecić to będe bardzo wdzięczny, Pozdrawiam wszystkich CROMANIAKÓW... adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Chorwacja, Apartamenty! Jakie Polecacie? :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone