Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja, Apartamenty! Jakie Polecacie? :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Szukam domku, apartamentu okolice przyjazne dla dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.05.2015 11:40

Jeśli może być Orebić to zajrzyj do Banku Kwater - tam jest mój namiar (płaciłam 37 euro/dobę za 2+1) i namiar Mikromir na domek w Brist na końcu RM

Tylko nie wiem czy o tej porze znajdziesz 3 app. w jednym domu i to jeszcze w sierpniu
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Szukam domku, apartamentu okolice przyjazne dla dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.05.2015 11:58

marcin1991 napisał(a):Przeszukałem forum cro.pl i prawie wszystko zajęte już jest.

Sprawdzałeś?
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1574666

Może natkniesz się jeszcze na coś wolnego w necie w sąsiedniej Podacy, jeśli Ci to miejsce nie przeszkadza. Tam czasem podaż przewyższa popyt. Powodzenia.

P.S. Wysłałam PW
luqash
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.02.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) luqash » 02.06.2015 13:16

Cromaniak66 napisał(a):Witam .....


prosze o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
interesuj mnie apartament za 60E w terminie 30.08-10-11.09.205
oliwetti
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.06.2015
Apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) oliwetti » 02.06.2015 14:04

Witam, troche czasu mineło od wpisów na forum a ja akurat na przelom lipca i sieprnia szukam apartamentu!Ta lokalizacja mi odpowiada więc jak moglabym liczyć na jakąs podpowiedż, namiary ,adresy...
Bardzo dziekuję i pozdrawiam slonecznie z Sopotu
Oliwia
Lokers
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.05.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lokers » 04.06.2015 09:19

Cromaniak66 napisał(a):Witam .....



Mogę prosić o namiar na ten apartament na 6-8 osób?
Interesuje mnie termin 1-10 września.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3270
Dołączył(a): 11.12.2007
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 04.06.2015 12:48

Lokers napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):Witam ....


Mogę prosić o namiar na ten apartament na 6-8 osób?
Interesuje mnie termin 1-10 września.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


To i ja poproszę o namiary, raczej na ten apartman u sąsiada 2+2, termin od niedzieli 19lipca do soboty 25lipca
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 04.06.2015 17:05

uprzejmie informuję, że wyczyściłam parę postów z cytowania tasiemca

przypominam również punkt regulaminu

Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale. Używaj polskich znaków (chyba, że piszesz z zagranicy i masz zagraniczną klawiaturę). Nie cytuj postów całości, cytuj tylko te fragmenty na które odpowiadasz.

faq.php#f0r1
oliwetti
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) oliwetti » 04.06.2015 22:44

Witam,
lokalizacja koło Rogoznicy bardzo by mi odpowiadała choć myślałam też o Vodice:-) Nie jestem zwolenniczką jedynie plażowania więc plany na zwiedzanie Splitu,Trogiru,Szybenika,którejś z wysp mamy. Jedziemy w 6 osób- 4 dorosłych i 2 nastolatki a termin od 25 lipca tak na 10 dni. Będę wdzięczna za podpowiedź bo to pierwsza wyprawa do Chorwacji i czuję się ciut jak we mgle :-)
Pozdrawiam Oliwia
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 04.06.2015 23:02 przez oliwetti, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2015 22:51

oliwetti napisał(a):Witam,
lokalizacja koło Rogoznicy bardzo by mi odpowiadała choć myślałam też o Vodice:-) Nie jestem zwolenniczką jedynie plażowania więc plany na zwiedzanie Splitu,Trogiru,Szybenika,którejś z wysp mamy. Jedziemy w 6 osób- 4 dorosłych i 2 nastolatki a termin od 25 lipca tak na 10 dni. Będę wdzięczna za podpowiedź bo to pierwsza wyprawa do Chorwacji i czuję się ciut jak we mgle :-)
Pozdrawiam Oliwia

Witam.

Wiele podpowiedzi znajdzesz na forum, trzeba tylko trochę poczytać :idea:

krotki-przewodnik-po-forum-i-spis-tresci-faq-t18622.html

A po lekturze w razie dalszego błądzenie we mgle :wink: dopytać w istniejących wątkach :idea:
peterps1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2015
Apartamenty na plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) peterps1 » 24.07.2015 11:48

Witam wszystkich mam prośbę o namiary na apartamenty bezpośrednio przy plaży. Mam 4 latka i nie chce mi się chodzić z zestawem dmuchanek. Jeśli możecie wspomóc to podajcie oferty na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Chorwacja, Apartamenty! Jakie Polecacie? :) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone