Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwaci obudźcie się !

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.09.2012 21:12

Za pety trzeba było im zapalić kopa :mrgreen:
A na grawitacje nikt z nas jeszcze nie znalazł sposobu...
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 24.09.2012 21:28

Monika, zachowałaś się godnie, jestem z ciebie dumny :D Od razu czułem że ten tapir na głowie (haha), to sprawa wtórna. Musieli Wam troche krwi napsuć, :wink: ...... Teraz może piszą na cro.cz, jak to im ci ... (jak to oni na nas mówią) ograniczali wolność osobistą, co za zaściankowość, etc :D ....... .......... A na forum, jak to na forum piszesz białe, mówią czarne, mówisz ok czarne, nie, to białe. ................ Często jest czepianie się słówek, a co tam było na poczatku, nie ważne. Pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.09.2012 06:02

Monika, relax... :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.09.2012 08:31

AdamSz napisał(a): Często jest czepianie się słówek, a co tam było na poczatku, nie ważne. Pozdrawiam

Adam, nie przesadzaj, każdy wiedział o co było kaman na początku ale Monika wyraźnie, oprócz tego pojechała Czeszkom po konstrukcji. Każdego można ocenić i skrytykować, te kobitki to zapewne czyjeś żony czy tam siostry. Już nie tak wiele osób byłoby chętnych iść do tych mężów czy braci i to powiedzieć co tu, nie? Ja jestem wrogiem palenia i zwolennikiem zakazu palenia w każdym miejscu publicznym, i za śmiecenie kiepami napier.... bym mandaty po minimum 100 euro, ale wygląd nie ma tu nic do rzeczy. Monika sama się zreflektowała i po sprawie.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.09.2012 08:39

Bocian napisał(a): Ja jestem wrogiem palenia i zwolennikiem zakazu palenia w każdym miejscu publicznym


A palaczy byś pewnie Sławek do rezerwatów pozamykał.
Jak Indian, nie?
Jak Ty to mówisz?
Nie rób scen? :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.09.2012 08:41

anakin napisał(a):
Bocian napisał(a): Ja jestem wrogiem palenia i zwolennikiem zakazu palenia w każdym miejscu publicznym


A palaczy byś pewnie Sławek do rezerwatów pozamykał.
Jak Indian, nie?
Jak Ty to mówisz?
Nie rób scen? :wink:

A po co? Zagazować :)
Freier Beobachter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Freier Beobachter » 25.09.2012 09:24

smieszace napisał(a): gasząych papierosy w kamieniach (skrzętnie zakopując niedopałek na głębokość 1 cm), prezentujących wdzięki, których przyciąganie ziemskie nie oszczędziło i mających pretensje, że za blisko rozkładamy się z dzieckiem. Wyciąganie odkopanych pet temuż dziecku gratis.

Witam, jestem Monika :)


Zakopane pety,bardzo nieładnie.Dziecko je wyciągające...czyli zabawiające się w czeskim "grajdołku"-bardzo nieładnie. Nikt nie lubi cudzych dzieciaków na głowie.
Co do wdzięków..pokaż swoje to ocenimy co z nimi robi grawitacja.
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 25.09.2012 09:27

Gadasz kolego Bocian, jak mój kolega z pracy, co potępiam, ale popieram :D A teraz idę sobie strzelić dyma. Palarnia, na zewnątrz, siedem pieter windą, potem 50 m prosto i 15 w lewo, na podwórku jeszcze 50 prosto. Fajnie jest w styczniu :D :wink: . hej.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.09.2012 09:34

AdamSz napisał(a):Gadasz kolego Bocian, jak mój kolega z pracy, co potępiam, ale popieram :D A teraz idę sobie strzelić dyma. Palarnia, na zewnątrz, siedem pieter windą, potem 50 m prosto i 15 w lewo, na podwórku jeszcze 50 prosto. Fajnie jest w styczniu :D :wink: . hej.

I bardzo wam tak dobrze :) I jeszcze powiem ci, że powinni wam odliczać kasę z dniówki za czas spędzony na paleniu, chyba, że palisz tylko w wyznaczonych przerwach. :) Znam taką sprawę wygrana przez pracodawcę :mrgreen:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 25.09.2012 09:57

I szkodliwe za trudne warunki (zimno, zadymienie) :) I tak restykcje, straszenie i ceny wykończą to zanikające plemię. ......... stare" "" facet w kiosku - poprosze papierosy, babka mu daje paczkę z napisem - papierosy są przyczyną impotencji, spojrzał i mówi - poproszę te, co powodują raka """ .... :roll:
smieszace
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) smieszace » 25.09.2012 10:12

Nie mam pojęcis, jak Was zacytować, więc imiennie: FUX, spoko, ja się nie stresuję, po prostu dzięki zastopowaniu mnie mam jeszcze rację egzystencji na tym forum :D
AdamSz, dzięki za miłe słowa, jesteś genialny, człowiek od razu czuje się lepiej gdy ktoś z tak zżytej społeczności nie stwarza żadnego dystansu

Człowieku piszący o działaniu grawitacji na moje popiersie: uwierz mi, jeszcze zadziałać nie zdążyła.

Dziękuję.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.09.2012 10:15

Mamy czas... 8)
smieszace
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) smieszace » 25.09.2012 10:21

Bocianie, to po minięciu tego czasu będziemy gadać :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.09.2012 10:22

smieszace napisał(a):Nie mam pojęcis, jak Was zacytować...

Klikasz na cytuj.
smieszace
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) smieszace » 25.09.2012 10:27

Dziękuję, teraz zauważyłam. Przedtem musiałam jakoś wybiórczo patrzeć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwaci obudźcie się ! - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone