Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwaci mieszkający w Krakowie

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madurmadurski
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.02.2014
Chorwaci mieszkający w Krakowie

Nieprzeczytany postnapisał(a) madurmadurski » 03.02.2014 13:04

Cześć,

jestem nowy więc nie wiem czy do końca wybrałem adekwatny wątek, ale pracuję w firmie badawczej i poszukuję Chorwatów, którzy mieszkają w Krakowie i chcieliby wziąć udział w płatnych, krótkich badaniach. Badanie na miejscy w Krakowie, polegające na poruszaniu się po stronie internetowej. W zamian za badanie, respondent otrzyma 80 PLN.

Jeśli znacie kogoś, prosiłbym o kontakt ze mną na PW, albo bezpośrednio na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 25.02.2014 16:08

zerknij na stronę http://chorwat.org.pl/ to strona stowarzyszenia Chorwatów w Polsce,
na fb mają też swoją grupę, myślę że zlokalizujesz ich bez problemu :)
w Krakowie jest sporo Chorwatów, i kilkunastu z nich jest w grupie fb https://www.facebook.com/groups/443507785702010/
powodzenia :)

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Chorwaci mieszkający w Krakowie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone