Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cetina z dzieckiem

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AnkaKrakowianka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.07.2010
Cetina z dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnkaKrakowianka » 29.07.2010 10:27

Mam pytanie, czy jest jakaś bezpieczna możliwość popłynięcia Cetiną z czterolatką (z tego, co czytałam, najczęściej opisywany rafting odpada). Oczywiście niekoniecznie długi odcinek - tyle ile jest możliwe. I pytanie nr 2: jeśli nie da się popłynąć to jak inaczej możemy sobie oglądnąć kanion (samochód, spacer, krótka wycieczka)?.
I jeszcze jedno pytanie odnośnie jakoś wyznaczonych szlaków w górach w okolicy Omisu - czy są w ogóle i czy znajdą się tam takie na które można zbrac czterolatkę (czyli bardziej spacerowe niż wyczynowe). Wielkie dzięki za ewentualne sugestie.
wojownik73
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojownik73 » 30.07.2010 21:59

Witaj Anka! Według mnie śmiało czterolatka może wziąć udział w raftingu po Cetinie. Nie ma tam szału. Poza tym wzdłuż Cetiny jest szlak którym można śmiało śmigać po nogach. Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 30.07.2010 22:10

Bardziej niebezpieczny jest marsz obok Cetiny niż sam rafting.
Trzeba maluszka przypilnować w momencie kiedy wychodzi się z rzeki na obejście zwężki.
Ostatnio edytowano 30.07.2010 22:41 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 30.07.2010 22:27

wojownik73 napisał(a):Witaj Anka! Według mnie śmiało czterolatka może wziąć udział w raftingu po Cetinie.

Chyba jesteś wojownikiem z gier komputerowych . :D A rafting nie jest dla czterolatków.Ani to zapiąć,ani przewidzieć reakcję.
goya_70
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) goya_70 » 30.07.2010 22:31

Witam!
Byłam w sobotę na raftingu po Cetinie z pięciolatkiem. Większość czasu marudzil, że 'nuda'.
Jesli dziecko samo nie będzie uciekać z pontonu, to nic nie ma prawa się mu stać.
Jeśli z natury 'strachliwe', to jednak lepiej poczekać rok, dwa...
Tak naprawdę, to jest tylko 1 moment napiecia (?), ale wtedy można jedynie trochę zmoknąć.
Ekstremalny to ten rafting z pewnością nie jest:)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 30.07.2010 22:45

AndrzejJ. napisał(a):
wojownik73 napisał(a):Witaj Anka! Według mnie śmiało czterolatka może wziąć udział w raftingu po Cetinie.

Chyba jesteś wojownikiem z gier komputerowych . :D A rafting nie jest dla czterolatków.Ani to zapiąć,ani przewidzieć reakcję.


A po co chcesz dziecko zapinać? I do czego? to nie Burek.
Jedynie usadowić miedzy burty , niewiele zobaczy ale frajda z pływania jest.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 31.07.2010 20:33

Torac napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
wojownik73 napisał(a):Witaj Anka! Według mnie śmiało czterolatka może wziąć udział w raftingu po Cetinie.

Chyba jesteś wojownikiem z gier komputerowych . :D A rafting nie jest dla czterolatków.Ani to zapiąć,ani przewidzieć reakcję.


A po co chcesz dziecko zapinać? I do czego? to nie Burek.
Jedynie usadowić miedzy burty , niewiele zobaczy ale frajda z pływania jest.

Jak się dziecko przestraszy wody, kołysania i dostanie histerii to bedziesz miał frajdę.
wojownik73
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojownik73 » 01.08.2010 12:28

AndrzejJ nie przesadzasz ty Chłopie czasami???? Co tam jest takiego strasznego powiedz mi, skoro pięciolatek się nudził. Nie strasz dziewczyny bo nie ma czym. No chyba, ze skokami do wody ze skałki, no to pewnie ani Ty ani ja czterolatka bym nie puścił...
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.08.2010 06:19

Andrzej to czasami ma różne lęki :wink:
mariusz1234
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz1234 » 02.08.2010 07:24

Można też popłynąć z Omisza zwykłą łódeczką (jest ich pełno) extremum nie ma ale widoki są piękne. Polecam
ksiezniczkapomorska
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ksiezniczkapomorska » 04.06.2015 15:15

Odgrzewam temat. Czy ktoś był z małym dzieckiem (takim np. dwulatkiem) na wycieczce łódką po Cetinie? Ile trwa taki rejs? Nie mam na myśli oczywiście raftingu, tylko rejs po kanionie.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone