Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny w Mostarze

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tmach
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2010
ceny w Mostarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) tmach » 04.06.2012 19:33

jak z cenami w Mostarze ?

gdzies przewineło mi się ze sporo taniej ??
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2012 19:42

Zasadniczo w BiH jest taniej wg. mnie ok 10 - 15% niż w Cro. Pamiętać jednak należy że Mostar jest bardzo popularnym celem wypadów więc tam już nie jest to tak widoczne. Ale dramatu nie ma. 8)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 04.06.2012 19:42

O co konkretnie pytasz? Souveniry bardzo drogie.. jedzono w restauracjach po drugiej stronie mostu porównywalne z tymi w Makarskiej.
brunor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 685
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunor » 04.06.2012 19:59

paliwo tańsze, ale bez szału
tmach
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tmach » 05.06.2012 08:48

tak sobie pomyślałem czy gdzieś w miarę po drodze do Mostaru , w jakiejś malej miejscowości znajdę jakąś lokalną knajpkę w której zjem razem z tubylcami. No i jak ceny w głębi lądu, myślę ze chyba sporo taniej.
menadzer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) menadzer » 05.06.2012 14:23

Za pięć potraw, dwie mięsne i trzy pizze, trzy piwa, kawę i sok zapłaciłem niecałe 25 EUR. Przygotowany na ceny chorwackie jak usłyszałem od kelnera kwotę, który najpierw podał cenę w markach bośniackich, a potem przeliczył na euro, pomyślałem że to pomyłka, że to za mało za tyle żarcia. Ze szczęścia jako napiwek dostał wszystkie drobne euro jakie mieliśmy. Dwie garście musiał nadstawić. :D
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 06.06.2012 07:33

A jakie pamiątki można kupić w Mostarze?
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 06.06.2012 07:46

menadzer napisał(a):Za pięć potraw, dwie mięsne i trzy pizze, trzy piwa, kawę i sok zapłaciłem niecałe 25 EUR. Przygotowany na ceny chorwackie jak usłyszałem od kelnera kwotę, który najpierw podał cenę w markach bośniackich, a potem przeliczył na euro, pomyślałem że to pomyłka, że to za mało za tyle żarcia. Ze szczęścia jako napiwek dostał wszystkie drobne euro jakie mieliśmy. Dwie garście musiał nadstawić. :D


Może dokładniej określisz miejsce tej knajpki,to sam z rodzinką już niedługo bym skorzystał.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2012 11:34

aleksandra6400 napisał(a):A jakie pamiątki można kupić w Mostarze?


Do wyboru do koloru zależy co chcesz kupić ale można coś fajnego i niebanalnego znależć. Ja raz przywiozłem szkic mostu wyk. oczywiście "na żywo".
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.06.2012 12:13

menadzer napisał(a):Za pięć potraw, dwie mięsne i trzy pizze, trzy piwa, kawę i sok zapłaciłem niecałe 25 EUR. Przygotowany na ceny chorwackie jak usłyszałem od kelnera kwotę, który najpierw podał cenę w markach bośniackich, a potem przeliczył na euro, pomyślałem że to pomyłka, że to za mało za tyle żarcia. Ze szczęścia jako napiwek dostał wszystkie drobne euro jakie mieliśmy. Dwie garście musiał nadstawić. :D


menadzer, kurka siwa, a tak cenę kolejnym klientom popsuć potrafi :roll:
założę się, że w tym roku będą mieli 20% drożej :?
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 07.06.2012 12:31

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2012 22:06



No piękne pamiątki! Takie niebanalne świetne CUDO! Sorry ale raczej się nie znam na pamiątkach w tym wydaniu.
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 09.06.2012 07:47

To odpowiedź dla Tmach ..... wszystko tam/Mepas Mall/ 15-20% tańsze, i zaoszczędzone pieniądze - na pamiątkowe przedmioty z centra Mostaru. :)
Również nowa możliwość bezpłatnego parkingu w Mostaru.
I dobrze jest mieć przegląd o wszystkich możliwościach. :) R.
menadzer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) menadzer » 17.06.2012 05:50

_Rafi_ napisał(a):Może dokładniej określisz miejsce tej knajpki,to sam z rodzinką już niedługo bym skorzystał.


Nie znam nazwy ale tu się znajduje.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Toma76
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 23.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Toma76 » 27.07.2014 23:51

Byłem wczoraj,od 16 był konkurs skoków.
Parking 6 godzin około 5 min. drogi od mostu - 3 eur.
Obiad dla 2 osób w knajpie przy samym moście - 340 kn plus napiwek 40 kn : plata mięsna, 6szt. capevici,2 szaszłyki drobiowe,2 kiełbaski,2 plejskavica, frytki, sałatka i grilowane warzywa. Do picia 2 lemoniady, 2 powiększone espresso, 3 ciastka orzechowe. Czyli tanio nie jest bynajmniej przy moście. Kukurydza gotowana przy rynku - 10 kn, 4 brzoskwinie u przydrożnego sprzedawcy - 3 eur. Lody, gałka mniejsza niż w Chorwacji - 5 kn.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone