Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny w miastach Stari Grad i Jelsa

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Eligiusz Przechodzki
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 14.08.2005
Ceny w miastach Stari Grad i Jelsa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eligiusz Przechodzki » 10.08.2007 11:33

Witam,
Dużo pisano już o cenach noclegów, ale mnie interesuje bardziej konkretna informacja, mianowicie: czy ktoś z Was był we wrześniu ub. roku w Jelsie lub Starim Gradzie? Ile może kosztować apartman lub soba b. blisko morza dla 2 osób przy założeniu, że pobyt trwa ok. tygodnia? A może ktoś z Was poleci w jednym z tych miast jakąś fajną kwaterę. Interesuje mnie bardziej piękne położenie i miejsce parkingowe, niż luksusy. Czy od ub. roku bardzo wzrosły ceny kwater na Hwarze?
Licząc na odzew, pozdraw.
Eligiusz.
marti
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.08.2007
Stari Grad

Nieprzeczytany postnapisał(a) marti » 23.08.2007 09:15

Czesc!

Ja w zeszlym roku bylam we wrzesniu w Starim Gradzie i przy samej plazy chcieli za apartament bez jakis luksusow 60 euro, a troche wyzej moze bezposredniego widoku na morze juz 50 euro.
Trzeba sie z Nimi targowac, masz wieksze szanse jak zatrzymasz na dluzej. Ja bylam tam tylko 2 dni, wiec nie mialam zbyt duzych szans na duzy rabat, ale cos tam obnizyli ;-))

Pozdrawiam
Marti
marti
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.08.2007
Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) marti » 23.08.2007 09:18

Jeszcze dodam, ze zatrzymujac sie na Hvarze w zeszlym roku na 5 nocy, dalej od centrum, znalazlam apartament na ostatnim pietrze domu jednorodzinnego i pieknym widokiem na morze i placilam 26 euro :lol:
To wszystko zalezy jak trafisz, jedno jest pewne - we wrzesniu juz jest po sezonie i mozna chodzic od domu do domu i targowac sie bez zadnych skrupulow. Podajesz swoja cene i juz ;-) To nawet fajna zabawa. :wink:

Marti
Eligiusz Przechodzki
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 14.08.2005
Re: Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eligiusz Przechodzki » 23.08.2007 13:10

marti napisał(a):Jeszcze dodam, ze zatrzymujac sie na Hvarze w zeszlym roku na 5 nocy, dalej od centrum, znalazlam apartament na ostatnim pietrze domu jednorodzinnego i pieknym widokiem na morze i placilam 26 euro :lol:
To wszystko zalezy jak trafisz, jedno jest pewne - we wrzesniu juz jest po sezonie i mozna chodzic od domu do domu i targowac sie bez zadnych skrupulow. Podajesz swoja cene i juz ;-) To nawet fajna zabawa. :wink:

Marti

Witam,

Dzięki za informacje. Rozumien, że piszesz o cenach z 2 osoby. Czy tak ? Mnie interesowały ceny wywoławcze, bo - podobnie jak Ty - też zawsze udaje mi się co nieco utargować. A swoją drogą 60 EUR ????????? za ile osób?
Pozdrav.
E.
Eligiusz Przechodzki
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 14.08.2005
Re: Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eligiusz Przechodzki » 23.08.2007 13:30

marti napisał(a):Jeszcze dodam, ze zatrzymujac sie na Hvarze w zeszlym roku na 5 nocy, dalej od centrum, znalazlam apartament na ostatnim pietrze domu jednorodzinnego i pieknym widokiem na morze i placilam 26 euro :lol:
To wszystko zalezy jak trafisz, jedno jest pewne - we wrzesniu juz jest po sezonie i mozna chodzic od domu do domu i targowac sie bez zadnych skrupulow. Podajesz swoja cene i juz ;-) To nawet fajna zabawa. :wink:

Marti

Witam,

Dzięki za informacje. Rozumien, że piszesz o cenach z 2 osoby. Czy tak ? Mnie interesowały ceny wywoławcze, bo - podobnie jak Ty - też zawsze udaje mi się co nieco utargować. A swoją drogą 60 EUR ????????? za ile osób?
Pozdrav.
E.
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 23.08.2007 13:36

cena zazwyczaj podawana jest za cały apartman
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 23.08.2007 13:37

W Ivan Dolac we wrześniu było od 29-35 Euro z apt 2-os.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ceny w miastach Stari Grad i Jelsa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone