Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny w BiH-u

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 11.01.2012 11:27

Byłoby super! Planowałem zatankować w Zagrzebiu, przejechać przez BiH, a potem dopiero w Splicie. Mam diesla, jeśli ropa jest ok, to by nie było stresu, że musi wystarczyć :)
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8663
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 11.01.2012 11:42

Pasjonat Chorwacji napisał(a):
Mam nadzieję, że w BiH paliwo jest ok?


My tankowaliśmy do pełna diesla w Capljinie i też nie było żadnych problemów. Stację ocenialiśmy "na oko" :lol:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 11.01.2012 14:51

Ja jeżdżę na benzynie . Co roku od 5 lat tankuje w Bośni , czy to jadąc przez nią czy tylko zahaczając w Neum w drodze na Peljesac - nigdy nie było problemów .
W tym roku ( a w zasadzie w tamtym 2011 ) tankowanie było też w Serbii , Czarnogórze i Albanii , problemów nie było .
Jedna uwaga , tankuję raczej w większych stacjach tam gdzie można płacić kartą .
W Bośni tankowałem w Bihacu , Mostarze , Konjic , Sarajewie ,Ljubinje ( tu miałem obawy , miejscowość na krańcu świata na drodze Trebinje-Stolac , stacja nieduża ale karta przyjmowali ) i w okolicach Tuzli oraz Banja Luki . Wszędzie było ok.
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 11.01.2012 22:32

Dzięki. W takim razie nie muszę kombinować z tankowaniem :)
Ech, żeby tak sierpień był już jutro...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.04.2012 13:06

Witam. Zarezerwowałem dziś miejsce w Aparthotelu Agava w Neum czy możecie coś powiedzieć o tym hotelu i miasteczku gdzie jeść lub absolutnie nie, co omijać a czego nie.Jak ceny? Dzięki
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone