Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny - sezon (lipiec-sierpień) a poza sezonem (wrzesień)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
goldengate
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 24.05.2012
Ceny - sezon (lipiec-sierpień) a poza sezonem (wrzesień)

Nieprzeczytany postnapisał(a) goldengate » 08.07.2013 13:53

Witam wszystkich cromaniaków.
W zeszłym roku (wrzesień) dzięki cro.pl znaleźliśmy fajną kwaterę w Pakostane i spędziliśmy udany urlop w Chorwacji.
W tym roku również się wybieramy do tego pięknego kraju lecz myślimy o sierpniu.
Powiedzcie jakie są przybliżone różnice w cenach z dany apartament porównując sierpień i wrzesień.
Ile % trzeba liczyć za kwaterę wypoczywając w okresie wakacyjnym ?
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 09.07.2013 07:43

ja szukam teraz (no niestety tak wypadło, ze nie zabrałam sie za to zdecydowanie wcześniej) :cry:

ceny jak dla mnie dość wysokie

za 4 os. apartament wołają sobie 75-90 euro. - patrząc na fotki i okolice (odległość od morza) to szału nie ma ;( a ceny .....zdecydowanie za wysokie.

w przyszłym roku w styczniu chyba zarezerwuje ;)))

w zeszłym roku płaciłam 60 euro - co tez nie było mało.

tak wiec życzę udanych poszukiwań!!! bo sporo już zajęte.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7943
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 09.07.2013 09:10

Różnica pomiędzy pełnym sezonem (lipiec, sierpień) a niższym sezonem (czerwiec, wrzesień) wynosi ok 30%.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 09.07.2013 10:46

Po swoim tegorocznym przykładzie mogę powiedzieć, że mój apartament w wysokim sezonie (lipiec, sierpień) kosztuje 60 euro w niskim sezonie (wrzesień) 50 euro. My jedziemy na pierwsze dwa tygodnie września i zaproponowano nam cenę 40 euro, przy czym jak dowiedziała się, że chcemy na dwa tygodnie to dostaliśmy cenę 30 euro/doba. Hvar, południowa strona.
Także nie zawsze sugerujcie się ceną podaną na stronie, zawsze warto zapytać.
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 09.07.2013 12:24

30euro.... marzę kiedyś o takiej cenie w sezonie ;)
ale ze względu na szkolne dzieci - inne miesiące na razie odpadają.

gratuluje :lol:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ceny - sezon (lipiec-sierpień) a poza sezonem (wrzesień)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone