Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny rozmów telefonicznych

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BuLL
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BuLL » 15.08.2011 15:01

Ja dzwonie do Chorwacji i z Chorwacji jak i z innych krajów za darmo, mam karte Simplusa i po prostu włączam sobie pakiet darmowych minut 10zł za 4 godziny i moge dzwonic wszędzie gdzie mi sie podoba niestety tylko do plusa.
Tadeusz57
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadeusz57 » 16.08.2011 09:05

Mam prośbę do "Tygrysa" oraz "Paddego Malone" aby byli uprzejmi mi napisać czy pakiet z "tele2" się sprawdził podczas pobytu w tym roku bo jak pisze "Paddy" w lipcu już się nie udało.
Ale dlaczego?
Nadam se na brzi odgovor.
Tadeusz57. :oops:
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 16.08.2011 11:19

"Paddego Malone" to jakiś odosobniony przypadek. Byłem w lipcu w cro i używałem karty tele2 i gadałem dłuuuugo, z netu też skorzystałem i nie przegadałem całych 50 kuna. Znajomi mieli dokładnie tak samo jak ja. W sierpniu moja siostra też kupiła tą kartę, długo nawijała i tez nie wygadała wszystkiego.
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 16.08.2011 14:37

jak pisze "Paddy" w lipcu już się nie udało.

na przelomie czerwca i lipca bylo Ok, na przelomie lipca i sierpnia juz nie.

Ale dlaczego?
Gdybym wiedzial, to bym wyjasnil.
Paddy
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 28.08.2011 17:47

greenrs napisał(a):Dla posiadających telefony z wi-fi polecam założenie przed wyjazdem konta w którejś usłudze voip i korzystanie na miejscu z licznych hot-spotów. Sprawdzone w tym roku. Cena połączenia do Polski 9 gr, do Niemiec 7 gr za minutę.


Możesz kolego wytłumaczyć to jak idiocie krok po krok jak to uruchomić?
Mam telefon z wifi i będe miał internet w apartamencie. Gdzie się zarejestrować etc???

Czy to prawda, że taryfa international Tele2 kończy się 01.09.2011 jak ktos napisał? Nie znalazłem informacji tej treści na stronie chorwackiej.
Liquid
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liquid » 28.08.2011 19:47

pietja10 napisał(a):Możesz kolego wytłumaczyć to jak idiocie krok po krok jak to uruchomić?

Dlaczego od razu idiocie? :wink: Polecam Ci tę stronkę, świetnie obrazkowo pokazane jak uruchomić usługę w telefonie:

http://www.freeconet.pl/pl/dla-domu/jak ... omorkowego

Z tego operatora korzystam i domowy numer telefonu mam w domu i na całym świecie gdziekolwiek jadę. Co ważne, połączenie jest możliwe w obie strony, tzn. dzwonisz za grosze jak i do Ciebie dzwonią jak na zwykły polski numer stacjonarny niezależnie od tego w której części Świata się znajdujesz. Wystarczy wybrać numer telefonu z lokalnej strefy numeracyjnej. Musisz zacząć oczywiście od założenia konta, doładowania go odpowiednią kwotą, wyborze numeru miejskiego. Po prawidłowym skonfigurowaniu telefonu, będąc w dowolnym miejscu na Świecie w zasięgu w miare szybkiego WiFi, dzwonisz do Polski za 9 gr/min, a do USA już za 4 gr/min. Najbardziej lubię żart będąc w Chorwacji dzwoniąc z tego telefonu do Polski do znajomych (wyświetla się im jako mój numer domowy) że z urlopu nici i zostaliśmy w domu. Na początku żart się udawał :wink:
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 27.09.2011 10:04

PaddyMalone napisał(a):Zachecony poprzednimi dobrymi doswiadczeniamia z tanimi rozmowami i Internetem od Tele2 ponownie kupilem karte. Po wykonaniu dwoch polaczen na stacjonarny, dlugosci ca okolo 5 min, oraz kilku polaczen z Internetem, gdzie licznik danych w telefonie pokazal ponizej 4MB, karta odmowila wspolpracy, a zapytana o stan konta pokazala 0.00.
W tym samym czasie koledze z konta w tajemniczy sposob ubylo 200 MB.
Operator zapytany pisemnie o przyczyne powyzszego nie uznal za stosowne odpowiedziec.
Na szczescie za rok Chorwacja dalaczy do Unii, nie bedzie juz na rynku miejsca dla ofert watpliwej jakosci.
Paddy


Poszlismy jeszcze raz wraz z kilkoma kolegami w Tele2, i okazalo sie, gdzie popelnilismy blad poprzednim razem. Pakiet internetowy nie jest przyznawany automatycznie, trzeba go aktywowac i zaczekac na potwierdzenie. W przeciwnym wypadku korzysta sie z Intnernetu na koszt puli rozmownej, ktora w tej sytuacji topnieje bardzo szybko. Wyglada, ze Tele2 jest ok, poza reakcja, a raczej jej brakiem na pytania kilentow.
Paddy
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 27.09.2011 10:08

Za rok Chorwacja nie dołączy do UE.
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 27.09.2011 10:36

Prawdopodobnie dołączy w roku 2014.
W tym roku, w grudniu ma być podpisany traktat akcesyjny, niby za naszej prezydencji.
PZDR.
zbys2011
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 07.06.2011
Ceny rozmów telefonicznych

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbys2011 » 27.09.2011 19:09

Jeśli dobrze pamiętam to 1 lipca 2013 Chorwacja w UE.
delta21
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) delta21 » 06.02.2012 19:49

podszywacz napisał(a):
Po prawidłowym skonfigurowaniu telefonu, będąc w dowolnym miejscu na Świecie w zasięgu w miare szybkiego WiFi, dzwonisz do Polski za 9 gr/min, a do USA już za 4 gr/min.



Będąc w zasięgu WiFi a mając telefon z Androidem czy iPhona wystarczy zainstalować sobie np. program Viber i rozmawiać za free.

Uwaga!!!
Druga strona również musi mieć zainstalowany program i być w zasięgu Internetu

Innymi programami są Heytell czy Skype na telefon
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 15.04.2012 20:16

Lubuszanin napisał(a):Kol.Porto.Tutaj jest link do regulaminu "2000 minut na rozmowy z milionami numerów T-Mobile w kraju i na świecie"
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/document ... 110605.pdf


witam!!!!

czy ktoś z was orientuje się czy T-MOBILE będzie organizował taka super oferte w tym sezonie letnim????
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 24.05.2012 00:12

Niezawodne Tele2 znów tanie jak w 2011http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ jedynie z tą róznicą że oferta ważna od połowy kwietnia aż do końca października :D
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 24.05.2012 11:07

telepol napisał(a):czy ktoś z was orientuje się czy T-MOBILE będzie organizował taka super oferte ?


Uwazalbym na T-M.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=36418
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 17.06.2012 16:49

Tygrys napisał(a):Niezawodne Tele2 znów tanie jak w 2011http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ jedynie z tą róznicą że oferta ważna od połowy kwietnia aż do końca października :D


Witam!
Ile kosztuje taki pakiet? Czyli rozumiem, że na każdej poczcie go kupię w cro ??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Ceny rozmów telefonicznych - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone