Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny rozmów telefonicznych

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 02.07.2011 21:39

Salemka jedyne co potzrebujesz to jakikolwiek telefonm bez simmlooka i karte simm tele2 "cheapest calls home" i dzwonisz za 7 lipa za minute na stacjonarne i 3 kuna na komórkowe
Salemka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Salemka » 02.07.2011 21:54

Tygrys napisał(a):Salemka jedyne co potzrebujesz to jakikolwiek telefonm bez simmlooka i karte simm tele2 "cheapest calls home" i dzwonisz za 7 lipa za minute na stacjonarne i 3 kuna na komórkowe


Super dzieki wielkie za info :D
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 04.07.2011 10:53

telepol napisał(a):
Kurczę chyba kupię starterówkę T-mobile (ERA) i wypróbuję czy faktycznie za 9zł dostaje się 2000minut do całej sieci T-mobile. Zna ktoś jakiś numer T-mobile w Cro???


sprawdzone!!!! działa!!!!

w taktaku włączyć usługę "zawsze blisko" za 9zł na 7dni i ma się 2000 minut do całej sieci T-mobile
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 04.07.2011 19:24

Tygrys napisał(a):Salemka jedyne co potzrebujesz to jakikolwiek telefonm bez simmlooka i karte simm tele2 "cheapest calls home" i dzwonisz za 7 lipa za minute na stacjonarne i 3 kuna na komórkowe


Witam. Mam pytanie odnośnie tego startera. Jakim kodem sprawdza się stan konta, chyba, że wszystko jest opisane na opakowaniu??? :D :D :D

Pozdrowiam.
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 04.07.2011 21:46

porto - napisane na opakowaniu
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 11.07.2011 12:42

gralec napisał(a):Zauważyłem że w tej karcie prepaid z tele2 international tarrif jest tez 100 MB intenetu. Macie jakieś namiary na ustawienia sieciowe tele2 jakie trzeba wpisać w telefon żeby korzystać z neta. Z góry dzięki


Po zalozeniu karty sim dostaniesz sms po chorwacku z zadaniem wyslania DA. Zwrotnie dostaniesz ustawienia z opcjami, kliknij "zapisz".
Wchodzisz w internet, telefon wyszuka punkty dostepowe i zapyta, ktory wybrac. Wybrac Tele2 WAP. Jesli nie zapyta, wejsc w ustawienia i wybrac "zawsze pytaj".
Dziala, sprawdzone.
Paddy
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 13.07.2011 11:21

Dla posiadających telefony z wi-fi polecam założenie przed wyjazdem konta w którejś usłudze voip i korzystanie na miejscu z licznych hot-spotów. Sprawdzone w tym roku. Cena połączenia do Polski 9 gr, do Niemiec 7 gr za minutę.
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 13.07.2011 18:37

a ja proponuję ze skype'a na skypa'a przez netbooka albo lapka- przy darmowym WI FI koszt 0,0 PLN :)
wiolek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek » 08.08.2011 18:02

Witam serdecznie
Proszę mi podpowiedzieć która siec komórkowa w Chorwacji jest najkorzystniejsza (oczywiście "ichniejsza)? Bardzo proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam
mateq111
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateq111 » 09.08.2011 10:16

Kup starter Tele 2-sprawdzone na prawde tanio nie wiem czy 50Kn wykorzystam do niedzieli. Kupiłem starter na stacji benzynowej INA w Trogirze.
calus89
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) calus89 » 10.08.2011 21:47

mateq111 napisał(a):Kup starter Tele 2-sprawdzone na prawde tanio nie wiem czy 50Kn wykorzystam do niedzieli. Kupiłem starter na stacji benzynowej INA w Trogirze.


czy moglbys mi wytlumaczyc wszystko po kolei co mam zrobic zeby najtaniej odbierac w cro telefony z polski? bede wdzieczna ;)
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 15.08.2011 09:37

Zachecony poprzednimi dobrymi doswiadczeniamia z tanimi rozmowami i Internetem od Tele2 ponownie kupilem karte. Po wykonaniu dwoch polaczen na stacjonarny, dlugosci ca okolo 5 min, oraz kilku polaczen z Internetem, gdzie licznik danych w telefonie pokazal ponizej 4MB, karta odmowila wspolpracy, a zapytana o stan konta pokazala 0.00.
W tym samym czasie koledze z konta w tajemniczy sposob ubylo 200 MB.
Operator zapytany pisemnie o przyczyne powyzszego nie uznal za stosowne odpowiedziec.
Na szczescie za rok Chorwacja dalaczy do Unii, nie bedzie juz na rynku miejsca dla ofert watpliwej jakosci.
Paddy
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 15.08.2011 12:36

PaddyMalone napisał(a):Zachecony poprzednimi dobrymi doswiadczeniamia z tanimi rozmowami i Internetem od Tele2 ponownie kupilem karte. Po wykonaniu dwoch polaczen na stacjonarny, dlugosci ca okolo 5 min, oraz kilku polaczen z Internetem, gdzie licznik danych w telefonie pokazal ponizej 4MB, karta odmowila wspolpracy, a zapytana o stan konta pokazala 0.00.
W tym samym czasie koledze z konta w tajemniczy sposob ubylo 200 MB.
Operator zapytany pisemnie o przyczyne powyzszego nie uznal za stosowne odpowiedziec.
Na szczescie za rok Chorwacja dalaczy do Unii, nie bedzie juz na rynku miejsca dla ofert watpliwej jakosci.
Paddy

Zadam Ci pytanie zatem. Jaki starter nabyłeś? Bo jeśli niebieski "international call", to mój drogi używaliśmy go przez tydzień i przed wyjazdem zostało na karcie jeszcze 29 Kun. Na niebieskim starterze rozmowy na stacjonarne kosztują 0,07 kuny za minutę. Jeśli kupiłeś inny starter to niestety mogło tak się stać. Oferta international Tele2 działa do 1.09.2011. Pzdr
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 15.08.2011 14:15

Uscislam, bo widze, ze nie dla wszystkich jasne. Pakiet nazywa sie Cheapest Calls Home:
http://www.tele2.hr/welcome_to_croatia.html
I obiecuje spora ilosc tanich rozmow do domu plus 100MB danych.
Kupiem taki sam pakiet w maju, i wszystko bylo zgodnie z obietnica. Powtorzenie tej sztuczki w lipcu juz sie nie udalo.
Paddy
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 15.08.2011 14:22

Poprawka. Pierwsza karta byla kupiona na przelomie czerwca i lipca.
Paddy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ceny rozmów telefonicznych - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone