Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny rozmów telefonicznych

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 20.06.2011 13:08

Kol.Porto.Tutaj jest link do regulaminu "2000 minut na rozmowy z milionami numerów T-Mobile w kraju i na świecie"
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/document ... 110605.pdf
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 22.06.2011 21:44

czy spotkał (korzystał) ktoś w Chorwacji z kart typu Tele-grosik,
chodzi o dzwonienie z "budki"
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 22.06.2011 22:15

Czemu nikt nie czyta regulaminu a potem pisze? Wszystkie oferty T-mobile są nie przydatne w Chorwacji.
Wszędzie rozmawiaj tylko UE punkt 14.1 Regulaminu
Zawsze rozmawiaj owszem jest wymieniona Chorwacja, ale nie dwie karty PL tylko jedna kraju wymienionego w regulaminie punkt 1,4. Prościej, to wytłumaczę kto ma tą funkcję aktywną (każdy, kto ostatni przedłużał lub podpisywał umowę ma z urzędu min. 3 pełne okresy rozliczeniowe) Zostawia tą kartę w PL. W Cro kupuje starter T-mobileHR puszcza sygnał do PL. Rodak oddzwania i rozmawiacie do wyładowania akumulatorka za free.
Jeszcze taka przestroga po okresie promocji należy usługę dezaktywować bo do rachunku będzie co miesiąc doliczane 39 pln.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 22.06.2011 22:29

Bo regulamin, to za dużo czytania :D A jak już ktoś przeczyta, to jeszcze trzeba zrozumieć :D Z tym już może być problem.
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 27.06.2011 10:02

telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 29.06.2011 16:05

pik71 napisał(a):Czemu nikt nie czyta regulaminu a potem pisze? ... W Cro kupuje starter T-mobileHR puszcza sygnał do PL. Rodak oddzwania i rozmawiacie do wyładowania akumulatorka za free....


kolego cofnij się kilka stron do tyłu, ameryki nie odkryłeś, i nie mów nam że czarne jest czarne a białe jest białe bo my o tym wiemy

jeden przykładowy post ze stron wcześniejszych


telepol napisał(a):kurcze fajnie by było, mam starterek jeszcze z zeszłego roku z t-mobile hr , odziwo jeszcze aktywny!!!! w polsce taktaka dać rodzince i można nawijać ;)
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 30.06.2011 09:37

Zauważyłem że w tej karcie prepaid z tele2 international tarrif jest tez 100 MB intenetu. Macie jakieś namiary na ustawienia sieciowe tele2 jakie trzeba wpisać w telefon żeby korzystać z neta. Z góry dzięki
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 30.06.2011 10:02

Na tym forum jakaś mądra głowa zebrała namiary na internet w CRO - długi przed przed ostatni post http://www.prepaidgsm.net/forum/europe/4935-mobile-internet-croatia.html
noyle
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 08.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) noyle » 30.06.2011 19:03

telepol napisał(a):
sebus119 napisał(a):ULCIA!!!!!
Powiem tak już to przerabiałem nie pogadasz z lubym tanio nie ma takiej opcji najtaniej wychodzi zabranie laptopa!


Nie mieszajcie w temacie!!!

Na chwilę obecną, (czysto teoretycznie nikt jeszcze tego nie sprawdził namacalnie), najtańszą ofertą jest t-mobile, wszystko na temat można przeczytać w powyższych odpowiedziach.

Kurczę chyba kupię starterówkę T-mobile (ERA) i wypróbuję czy faktycznie za 9zł dostaje się 2000minut do całej sieci T-mobile. Zna ktoś jakiś numer T-mobile w Cro???

Opcja trochę bez sensu bo każdy kto do ciebie będzie dzwonił musi mieć TAK TAK z opcja za 9 zł. A jak ty będziesz chciał zadzwonić z HR to lipa
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 01.07.2011 11:57

mBank mobile ogłosił wreszcie promocję na tani roaming. Cena za aktywację 5 zł, a koszt połączenia 0,69 zł - wychodzące i przychodzące. Czyli tak jak w zeszłym roku. Tanio. To dobra wiadomość.

Gorsza jest taka, że w tym roku na liście krajów, które obejmuje promocja nie ma Chorwacji ...
:( :( :(

http://www.mbankmobile.pl/promocje/roaming_lato.html
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 01.07.2011 12:30

Adam Sz. napisał(a):mBank mobile ogłosił wreszcie promocję na tani roaming. Cena za aktywację 5 zł, a koszt połączenia 0,69 zł - wychodzące i przychodzące. Czyli tak jak w zeszłym roku. Tanio. To dobra wiadomość.

Gorsza jest taka, że w tym roku na liście krajów, które obejmuje promocja nie ma Chorwacji ...
:( :( :(

http://www.mbankmobile.pl/promocje/roaming_lato.html



Też liczyłem, że skorzystam tak jak w ubiegłym roku z tej promocji. Ale skoro nie ma, trzeba kupić w CRO starter Tele2...

Pozdrawiam.
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 01.07.2011 12:49

RobertZ napisał(a):co do dzwonienia, kilka dni temu podpisywałem przedłużenie umowy z Plusem i dowiedziałem się (co zresztą jest napisane na stronach ale jakoś nie miałem ochoty sprawdzić) że Chorwację zaliczyli do reszty UE jeśli chodzi o ceny połączeń co znacznie obniży rachunki (1,8 zł za min) w porównaniu z poprzednim rokiem.
W innych sieciach zapewne jest już tak samo.

Pozdrawiam

ps.

a CB zabiorę ale przenośne, nie będę się szarpał z jakimś idiotą!

Temat wydzielony z tematu "Do Chorwacji z CB Radiem".
Rysio


Przykro mi, ale w Plusie Chorwacja jest w pierwszej strefie roamingu, czyli wg. tabelki na stronie 4,03 pln/min w obydwie strony
Lepiej czytac jednak na stronie, bo konsultanci różne bzdury wygadują
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 01.07.2011 13:06

Małe sprostowanie do tego, co sam wyżej napisałem.

Zgodnie z zasadą, że "lepiej to juz było", tegoroczne oferta mbanku jest znacznie gorsza od ubiegłorocznej. Przede wszystkim obejmuje tylko połączenia wychodzące - przychodzące taryfikowane sa według normalnych stawek roamingowych (w Chorwacji daje to 4 zł za minutę).

Czyli nawet w takich krajach, gdzie obowiązuje - np. Turcja i Egipt - trochę traci sens ... Chyba, że ktos będzie tylko dzwonił, a nic nie odbierał ...

Ale generalnie - Chorwacja nie jest objeta promocją.
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 02.07.2011 17:23

Halo, halo tu tygrys z Podgory - potwierdzam ze sprawdziłem tanie dzwonienie z tele2. Starter kupiłem w pierwszym napotkanym kiosku, kartę wsadziłem do starego klamota bes simmlooka dzwoniłem do polski na stacjonarny dłuuuugo gadałem i ubylo tylko 1,5 kuny z konta. Darmowe 100MB tez dostalem i wlasnie dzieki temu polaczylem sie z netem modem tez bez simmlooka podlaczony do lapka. Kiepsko tylko ze w podgorze tele2 jest zasieg GPRS-EDGE chyba bede musial zakupic starter T mobil.[/list]
Salemka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Salemka » 02.07.2011 18:03

Tygrys napisał(a):Halo, halo tu tygrys z Podgory - potwierdzam ze sprawdziłem tanie dzwonienie z tele2. Starter kupiłem w pierwszym napotkanym kiosku, kartę wsadziłem do starego klamota bes simmlooka dzwoniłem do polski na stacjonarny dłuuuugo gadałem i ubylo tylko 1,5 kuny z konta. Darmowe 100MB tez dostalem i wlasnie dzieki temu polaczylem sie z netem modem tez bez simmlooka podlaczony do lapka. Kiepsko tylko ze w podgorze tele2 jest zasieg GPRS-EDGE chyba bede musial zakupic starter T mobil.[/list]


Witam,
Czyli jak dojadę do Chorwacji to mogę kupić tamtejszy starter i spokojnie dzwonić do Polski w miarę tanio? Dopytuję bo zawsze korzystałam z abanamentu na Orange a potem rachunki mnie zabijały :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ceny rozmów telefonicznych - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone