Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny rozmów telefonicznych

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 12.06.2011 18:37

krymek30 napisał(a):czyli trzeba w Polsce Tak Taka w T-mobile kupić, a w Chorwacji prepaida w T-mobile chorwackim i osoba dzwoniąca z Polski nie zapłacoi, bo bedzie miała pakiet 2000 minut :)

Dokładnie. Tylko nie wiem jak wtedy wygląda sprawa dzwonienia do Polski. To zależy od tego jakie mają promocje czy pakiety w chorwackim T-Mobile. Zawsze można "puścić sygnał" i czekać aż z Polski oddzwonią.
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 12.06.2011 19:55

kurcze fajnie by było, mam starterek jeszcze z zeszłego roku z t-mobile hr , odziwo jeszcze aktywny!!!! w polsce taktaka dać rodzince i można nawijać ;)
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 12.06.2011 20:16

I tak to niemiecka firma sprawiła radość polskim turystom ;).Obniżyła koszt wypoczynku ;).
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 12.06.2011 20:37

jeszcze plus(przyszły vodafone) i orange powinny zrobić taki krok na przód , w końcu jesteśmy "jedną Europą" :lol:
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 12.06.2011 21:06

taka ciekawostka gdzie wg. vodafone leży Polska kliknąć w Europę
ulcia
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulcia » 17.06.2011 19:37

Tak trochę z innej beczki, ale chyba pasuje do tematu.
Do Chorwacji jadę w tym roku pierwszy raz i postanowiłam kupić starter TELE2. Weszłam na ich stronę i starałam się trochę sobie potłumaczyć, żeby się zapoznać z ofertą. Nie powiem, żeby należało to do łatwych zadań, bo translate google nie jest idealny, a i Chorwackiego nie znam więc nieśmiało pozwoliłam sobie zwrócić się z kilkoma pytaniami do Was:
Czy by mieć darmowe sms'y będę musiała aktywować jakiś pakiet czy 'dostanę' tę możliwość od razu po zaaplikowaniu karty sim do telefonu?
Wyczytałam już tutaj, że tanie rozmowy są od razu, nie znalazłam nic o sms'ach. Jak to z nimi jest?
I jak sądzicie, w jakiej sieci powinien wykupić starter mój Luby, którego zostawiam w Polsce, coby chłopina nie mi zbankrutował.
Z góry dziękuję za odpowiedź kłaniając się uniżenie ;)
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 17.06.2011 21:03

Ulcia wygląda na to że darmowych smsów w tym roku brak. a odnośnie połączeń - jeżeli to Ty masz zamiar dzwonić do lubego na stacjonarny to kup starter tele2 a jeżeli luby ma dzwonić do Ciebie nich kupi starter T-mobile w Polsce (i aktywuje co trzeba patrz poprzednie posty) a Ty kup starter T-mobile w Chorwacji. Chyba ta pierwsza opcja byłaby lepsza żeby luby przypadkiem nie zadzwonił w nieodpowiednim momencie :wink: :lol:
sebus119
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 20.06.2011 10:07

Właśnie wróciłem z Chorwacji i informacje jaka otrzymałem przed wyjazdem od biura obsługi sieci ERA było że za nawiązane połączenie płace 2 zł a za odebrane 0,70 gr moim zaskoczenie po powrocie była informacja że płaciłem 5 zł za każda minute. Nie chcecie wiedzieć ile mam do zapłaty :( Chorwacja jest poza Unią Europejska i nie są wcale tanie rozmowy mam nadzieje że odwołanie przyniesie skutek i nie będę musiał się stresować.
sebus119
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 20.06.2011 10:15

ULCIA!!!!!
Powiem tak już to przerabiałem nie pogadasz z lubym tanio nie ma takiej opcji najtaniej wychodzi zabranie laptopa! Kupujesz na np. na poczcie w Chorwacji HUWEI tzn. urządzenie do internetu coś jak w PLAY internet bezprzewodowy który kosztuje 140 kun następnie starter już z kwotą przeznaczona na internet kosztuje 50 kun na nasze wychodzi to ok 130 zł włączasz SKYPE i gadasz sobie bez problemu. Sa pakiety oczywiście na Chorwacje ale nie wychodzi to ekonomicznie a pewnie 2 minuty dziennie ci nie wystarcza w sieci ERA jest pakiet 40 minut chyba za 60 zł na Chorwacje ale nie wiem dokładnie
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 20.06.2011 11:47

sebus119 napisał(a):Właśnie wróciłem z Chorwacji i informacje jaka otrzymałem przed wyjazdem od biura obsługi sieci ERA było że za nawiązane połączenie płace 2 zł a za odebrane 0,70 gr moim zaskoczenie po powrocie była informacja że płaciłem 5 zł za każda minute. Nie chcecie wiedzieć ile mam do zapłaty :( Chorwacja jest poza Unią Europejska i nie są wcale tanie rozmowy mam nadzieje że odwołanie przyniesie skutek i nie będę musiał się stresować.

Włączyłaś odpowiednie usługi?A gdybyś miała nr T-mobile kupiony w Chorwacji, to też tyle byś zapłaciła, czy pytałaś o to?Na stronie T-mobile jest napisane w których państwach można z tej usługi korzystać.Jeśli wprowadzil cię w błąd, to złóż reklamację.

Lista krajów i terytoriów objętych usługą Zawsze blisko: Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Holandia, Macedonia, Niemcy, Słowacja, USA, Węgry, Wielka Brytania..
Ostatnio edytowano 20.06.2011 13:13 przez Lubuszanin, łącznie edytowano 3 razy
tommyl
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 20.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommyl » 20.06.2011 12:45

:roll: po co internet na wakacjach :?:
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 20.06.2011 12:51

sebus119 napisał(a):Właśnie wróciłem z Chorwacji i informacje jaka otrzymałem przed wyjazdem od biura obsługi sieci ERA było że za nawiązane połączenie płace 2 zł a za odebrane 0,70 gr moim zaskoczenie po powrocie była informacja że płaciłem 5 zł za każda minute. Nie chcecie wiedzieć ile mam do zapłaty :( Chorwacja jest poza Unią Europejska i nie są wcale tanie rozmowy mam nadzieje że odwołanie przyniesie skutek i nie będę musiał się stresować.


To teraz już chyba wiesz, że trzeba czytać regulaminy, a nie ufać infolinii... :lol: :lol: :lol:

P.S. Ja czekam na promocję w mbank mobile ( rok temu 1 min. do Polski wychodziła 0,69 zeta - nie ważne czy odebranego, czy nawiązanego ).

Pozdro.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 20.06.2011 12:54

Podczas rozmowy z konsultantem rozmowy są rejestrowane, więc sprawę będzie można wyjaśnić.
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 20.06.2011 12:55

sebus119 napisał(a):ULCIA!!!!!
Powiem tak już to przerabiałem nie pogadasz z lubym tanio nie ma takiej opcji najtaniej wychodzi zabranie laptopa!


Nie mieszajcie w temacie!!!

Na chwilę obecną, (czysto teoretycznie nikt jeszcze tego nie sprawdził namacalnie), najtańszą ofertą jest t-mobile, wszystko na temat można przeczytać w powyższych odpowiedziach.

Kurczę chyba kupię starterówkę T-mobile (ERA) i wypróbuję czy faktycznie za 9zł dostaje się 2000minut do całej sieci T-mobile. Zna ktoś jakiś numer T-mobile w Cro???
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 20.06.2011 12:57

Lubuszanin napisał(a):Podczas rozmowy z konsultantem rozmowy są rejestrowane, więc sprawę będzie można wyjaśnić.


Masz rację, ale nie wiem, czy są jakiekolwiek szanse na uznanie reklamacji. :cry: :cry: :cry:

Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ceny rozmów telefonicznych - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone